Def Leppard و ZZ Top: ‘Rock of Ages” حق امتیاز و tushy تگزاس سه نفر از آمدن به می سی سی پی

لدگر | No comments

آیا شما آماده برای برخی از شکر ریخت بر شما این است ؟

پاپ بریتانیا آیکون های فلزی Def Leppard و تگزاس بلوز و کلاسیک راک ZZ Top در حال آمدن به برندن سالن آمفی تئاتر در سپتامبر. 26.

فروش بلیت Feb. 21 در ساعت 10 صبح از طریق Ticketmaster.com.

تشکیل شده در شفیلد انگلستان در سال 1977 Def Leppard اول بد نامی به عنوان بخشی از کشور “New Wave of British Heavy Metal” جنبش با اولین 1980 آلبوم “عبور از شب.”

اما پس از اتصال با ترانه سرا و حال بارگذاری-تولید رابرت جان “Mutt” Lange گروه ثبت 1981 را “بالا n خشک” و سپس ضربه مگا paydirt در ایالات متحده آمریکا با 1983 را “Pyromania” و 1987 را “هیستری.” “Pyromania” شامل بازدید ‘عکس” “Rock of Ages” و Foolin,” فروش 10 میلیون نسخه در ایالات متحده به تنهایی در حالی که “هیستری” فروش بیش از 25 میلیون نسخه در سراسر جهان. “هیستری” تا به حال هفت ضربه تک آهنگ از جمله “Pour Some Sugar on Me,” “Love Bites,” “موشک” و عنوان آهنگ.

گروه های اصلی اعضای جو الیوت ریک وحشی و ریک آلن و دیرین گیتاریست فیل Colle شده است تور و ساخت آلبوم از زمان.

ZZ Top شده است بازی به مخاطبان برای 50 سال است و فروش بیش از 30 میلیون رکورد.

Wilco: یانکی هتل Foxtrot: Wilco در حال آمدن است به جکسون در ماه آوریل

فیلم: این, می سی سی پی را فیلم مورد علاقه از ’90s: گزارش

گیتاریست Billy Gibbons, نوازنده بیس گرد و خاکی تپه و درامر فرانک ریش را ثبت 15 آلبوم استودیو شدند و به عنوان “قلب راک اند رول و غرق در blues” توسط سنگ نورد گیتاریست کیت ریچاردز هنگامی که او القاء سه نفر به Rock and Roll Hall of Fame.

درب باز خواهد شد برای شنبه شب نشان می دهد در 6 p. m.

تماس با استیون بخش در [email protected] Follow @wardreporter در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>