دفاع از قهرمان بیانکا Andreescu از BNP Paribas Open with طولانی آسیب

مایدزرت | No comments

حاکم BNP Paribas Open قهرمان بیانکا Andreescu کانادا نمی خواهد در دفاع از خود عنوان قهرمانی در ایندیان ولز به دلیل طولانی زانوی چپ آسیب است.

Andreescu که برنده آمریکا در ماه سپتامبر آخرین بالا مشخصات نام مجبور به عقب نشینی از BNP Paribas Open آغاز می شود که روز شنبه به دلیل آسیب.

19 ساله انتاریو بومی دچار زانوی چپ آسیب در Shiseido WTA Finals در شنژن چین در ماه اکتبر گذشته. او هنوز برای رقابت در سال 2020 خروج از چهار حوادث از جمله استرالیا باز می شود.

“به عنوان بسیاری از شما می دانید من مشغول به کار از طریق یک آسیب من رنج می برد در سال گذشته در طول WTA Finals” گفت: Andreescu که رسیده کانادا رکورد شماره 4 در رتبه بندی جهانی در بیانیه ای در این مسابقات خوراک توییتر. “این یک راه طولانی برای بازیابی و در حالی که من به دنبال به جلو به گرفتن پشت در دادگاه و دفاع از عنوان من در Indian Wells متاسفانه من هنوز نه 100 درصد.

“من می خواهم برای تشکر از همه شما برای حمایت مستمر خود را چسبیده و با من در این سفر است. کلمات نوع خود بوده است به طوری, نشاط بخشی,” او گفت:. “در حالی که من نا امید که نیستم رقابت در هفته آینده در یک تورنمنت که در آن من باید بزرگ از جمله خاطرات من متمرکز بر بهبود و بازتوانی و کار سخت به عقب بر گردیم در دادگاه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

بیشتر: گرند اسلم قهرمان سیمونا هالپ و آنجلیک کربر برداشت از BNP Paribas Open

بیشتر: BNP Paribas Open: چه کسی تا به حال بهترین دهه در Indian Wells? این 5 زنان

Andreescu خروج شرح زیر است روز جمعه اعلام کرد که حاکم ویمبلدون قهرمان سیمونا هالپ و سه بار گرند اسلم قهرمان آنجلیک کربر سال گذشته فینالیست نیز از دست خواهد BNP Paribas Open.

BNP Paribas Open عنوان در سال گذشته برای اولین بار از سه Andreescu در سال 2019. او در آغاز سال در خارج بالای 150 و دریافت کارت های وحشی به هند چاه مسابقات است. او ضرب و شتم پنج کشت بازیکنان در طول راه از جمله Garbiñe Muguruza, Elina Svitolina و کربر در یک خطر ناک سه-نهایی مجموعه.

او اولین کارت های وحشی به کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات تاریخ و جوانترین Indian Wells, قهرمان پس از سرنا ویلیامز در سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>