DeLaura مدرسه راهنمایی معلم علوم به رقابت در ” معرض خطر!’

فلوریدا تودی | No comments

آماندا بالتیمور یک 7th grade science معلم در DeLaura مدرسه رقابت خواهد در سال 2020 “خطر!” معلمان دوره از مسابقات است. شروع مسابقات روز شنبه, مارس 25 در 7 p. m.

در قسمت فیلم برداری شد و در فوریه, قبل از coronavirus بیماری همه گیر. در اوایل ماه مارس “خطر!” آغاز شد فیلمبرداری بدون مخاطبان زنده قبل از تعلیق تولید در مجموع در 20 مارس.

“ما زنان,” بالتیمور گفت. “بود که دو هفته قبل از همه چیز شروع به خاموش کردن. ما فقط آن ساخته شده است.”

بالتیمور و رقبای همکار به خانه بازگشت از فیلمبرداری در لس آنجلس برای پیدا کردن همه چیز به سرعت در حال تغییر. مدارس بسته شدن با توجه به COVID-19 منجر به قرنطينه و تغییر به آموزش مجازی.

“این درست است عجیب و غریب سال کلی” او گفت:. “یکی از رقبای من گفت:” در اینجا من فکر کردم رفتن در معرض خطر!’ خواهد بود احمقانه ترین چیزی که برای من اتفاق افتاده در سال 2020!'”

سالانه “خطر!” معلمان مسابقات امکانات 15 معلمان برای نمرات K-12 رقابت برای 100.000 دلار جایزه و یک نقطه در مسابقات بعدی از قهرمانان.

“این مسابقات ایجاد شد چرا که” خطر!’ متعهد به نشان دادن قدردانی برای ما معلمان و در این سال edition حمل اهمیت بیشتری به عنوان مربیان در همه جا به صورت یک مجموعه کاملا جدیدی از چالش ها” گفت: میزبان نشان می دهد Alex Trebek.

الکس Trebek زندگینامه: ‘پاسخ این است…: تأملاتی در زندگی من’ در تابستان امسال

“این کاملا باور نکردنی تجربه” بالتیمور گفت. “من واقعا زندگی یک رویا است. که آمار من در هواپیما سوار شدن که من فقط انجام یک سطل لیست چیز است.”

بالتیمور گفت: دانش آموزان خود را به دنبال به جلو به تشویق برای او زمانی که مسابقات شروع می شود. “هنگامی که آنها پیدا کردن همه آنها بسیار هیجان زده,,” او گفت:. “من شنیده ام از آنها در طول این آموزش مجازی که آنها در حال رفتن به تماشای.”

مشاوره بالتیمور را به آینده ” Jeopardy!’ امیدوار برای تلفن های موبایل زیادی مانند روشنگری زندگی مشاوره: مطالعه نقاط ضعف خود را می دانم آنچه شما می دانید اجازه ندهید اشتباهات سر و صدا شما فقط خودتان می شود. و بالاتر از همه نمی دهد.

“اگر همه ناگهان شما متوجه” اوه خدای من, من خیلی عصبی!’ هر کس دیگری است بیش از حد. بنابراین آن را خوب فقط رول با آن” او گفت:. “فقط از آن لذت ببرید و سعی در نگه داشتن.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقات بازدید jeopardy.com.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

بیشتر: Brevard باغ وحش بازگشایی مارس 23 با دستورالعمل جدید

نشان می دهد باید در اما هنگامی که؟: بروارد تئاتر انطباق با کروناویروس

بیشتر: Funk مرکز دیجیتال تورهای به شما حس بودن وجود دارد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>