تاخیر مستند تصمیم می امد و شد زیاد رژیم صهیونیستی است. DeSantis | تحلیل

فلوریدا تودی | No comments

برخی از مباحث سیاسی بیشتر مهم تر از دیگران است.

زمانی که جان هزاران نفر در خطر است هنگامی که صدها هزار شغل در معرض خطر هستند که آزادیهای فردی از هر Floridian در معرض خطر هستند و زمانی که تصمیم گیری کمک خواهد کرد که تعیین چه مدت یک اختلال در زندگی روزمره خواهد داشت — خوب است که در مورد به عنوان مهم به عنوان آن می شود.

نزدیک به دو هفته بحث بر سر اینکه آیا موضوع به یک ایالت مستند در فلوریدا به سرعت گسترش coronavirus ممکن است مهم ترین سوال سیاست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روبرو خواهد شد در طول زمان خود را در اتاق. این یک تصمیم گیری است که می تواند تعریف باشند و خود را در تمام فعالیت های سیاسی.

هنگامی که این است که بیش از همه فلوریدا را نگاه کنید و به یاد داشته باشید این به عنوان یکی از فوق العاده ترین لحظات در زندگی خود را و آنها را به یاد داشته باشید آنچه که دولت انجام داد — و نه فراموش — در طول این دوره بحرانی.

DeSantis می تواند انعطاف پذیر برای بقیه ی کار خود را با کسانی که می گویند او نه عمل به سرعت به اندازه کافی در یک بحران حتی به عنوان حامیان او معتقدند رویکرد خود را اندازه گيری شد و محتاطانه.

Coronavirus پرسش و پاسخ: در اینجا چگونه فلوریدا اقدام در برابر شیوع

کالیفرنیا ایالت ایلینوی و نیویورک شد سه متحده به موضوع stay-at-home سفارشات در جمعه 20 مارس. DeSantis منتظر 12 روز پس از آن اولین دستور برای قفل کردن فلوریدا و پس از بیش از 30 کشور در حال حاضر صادر stay-at-home سفارشات.

فرماندار اولین موضوع در دوشنبه 23 مارس هنگامی که از او خواسته شد در مورد آن توسط خبرنگاران.

DeSantis گفت: یک ایالت مستند غیر ضروری بود ظاهر می شود به منظور جلب یک شرکت خط در شن و ماسه. اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از حد “بی پرده” از ابزار و هزینه بیش از حد بسیاری از مشاغل گفت.

“شما به سادگی نمی تواند قفل کردن جامعه ما با هیچ پایانی در چشم” DeSantis گفت: در 23 مارس.

در عین حال که دقیقا چه Desantis را در روز چهارشنبه زمانی که او صادر شده خود را “امن تر در صفحه اصلی” فرمان اجرایی. منظور منقضی می شود در آوریل 30, اما هر کسی که شده است به شرح زیر coronavirus بحران می داند آن می تواند تمدید شود. فلوریدا مقامات در حال حاضر توسعه یافته دولت تعطیلی مدارس و دو بار.

فلوریدا ‘امن تر-در-صفحه اصلی” منظور توضیح داد: 3 چیزهایی که می دانیم از جمله لیست های ضروری کسب و کار

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. DeSantis مسائل ‘امن تر در خانه’ سفارش. آنچه در آن به معنی

به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر افزایش DeSantis به احتمال زیاد احساس فشار برای حفظ این مستند در محل به مه و احتمالا فراتر از آن.

پس این است که در واقع یک مستند با هیچ پایان روشن در دید دقیقا چه DeSantis بود و تلاش برای جلوگیری از.

اما بین ماه های مارس 23 — زمانی که DeSantis اول رد این ایده از یک مستند — و آوریل 1 سفارش تصریح می کند که هر Floridian باید در خانه بمانند و جز به “به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و یا انجام فعالیت های ضروری,” فلوریدا رفت و از داشتن 1,227 coronavirus موارد و 18 مرگ و میر به 7,773 موارد و 101 مرگ و میر.

به سرعت در حال افزایش شیوع و نصب مرگ و میر قرار داده DeSantis در موقعیت دشوار داشتن برای توجیه عدم انجام همه چیز ممکن است برای صرفه جویی در زندگی می کند.

هر افزایش در تعداد مرگ و میر wobbled این عمل تعادل ظریف DeSantis در تلاش بود برای رسیدن به بین حفاظت از بهداشت عمومی و حفاظت از مشاغل ساخت آن را سخت به استدلال می کنند که تلفات اقتصادی از یک مستند بود بیش از حد بزرگ از یک قیمت پرداخت زمانی که تلفات انسانی تبدیل می شد به طوری عمیق.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر قابل پیش بینی بود و به همین دلیل است که آنها مدافع مستندات انجام می شود در اوایل شیوع قبل از مورد شماره منفجر شود.

DeSantis مقاومت مشاوره که برای نزدیک به دو هفته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین vacillated صدور سختگیرانه اجتماعی فاصله دستورالعمل اما پس از آن گفت: هفته گذشته که او می خواست برای باز کردن این کشور به عقب تا عید پاک. مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس البته یکشنبه گذشته و تصمیم به نگه داشتن دستورالعمل در محل از طریق حداقل تا پایان ماه آوریل است.

DeSantis ذکر تهمت تصمیم به عنوان یک دلیل او تصمیم به رفتن پیش با یک مستند.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: چرا لی شهرستان باید فلوریدا بالاترین coronavirus مرگ و میر در میان آن بیشتر تحت تاثیر قرار شهرستانهای?

آنچه به نظر می رسد به تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن و به نوبه خود تحت تاثیر DeSantis – بینی بسیاری از COVID-19 مرگ و میر می آیند و در یک سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد شد که تحت الشعاع بحران است.

از روز شنبه یک مدل توسعه یافته توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی بین 39,966 و 177,866 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور توسط Aug. 4 و بین 1,679 دفاع کند گرفته شد و 18,558 مرگ و میر در فلوریدا. این مدل همچنین پیش بینی کرد که این کشور را با کمبود 19,863 بیمارستان بخش مراقبت ويژه تخت در اوج بحران و کمبود 860 تخت ICU در فلوریدا.

و کسانی که پیش بینی اند که ذکر شده از سوی کاخ سفید به عنوان انعکاس داخلی پیش بینی توسعه یافته توسط فدرال coronavirus گروه ضربت — فرض کنیم که هر دولت را موضوع یک مستند. به عنوان پنج شنبه, 12 متحده در عین حال به انجام این کار.

یک سونامی COVID-19 مرگ و میر به نظر می رسد در افق. که سخت است برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا DeSantis یا هر سیاستمدار را نادیده بگیرد.

در عین حال DeSantis رو فشار از درون ایران پایه دوره اقامت و نگه داشتن در یک مستند.

بسیاری از جمهوری خواهان تردید دارند اگر نه کاملا خصمانه به ایده سفارش شهروندان به ماندن در خانه های خود. آنها باور دارند که آن را به ناحق در نقض آزادیهای شخصی است و نه ارزش ویرانی خواهد شد که به شکل دراورده شده در اقتصاد است.

مدت کوتاهی پس از DeSantis صادر سفارش خود را روز شنبه, Englewood چای رهبر حزب شیدا McLendon ارسال یک ایمیل به فرماندار ابراز حرارت خود را مخالف حرکت می کند. McLendon توصیف خود را به عنوان یک “قوی و سپاسگزار حامی” فرماندار.

“نگه داشتن مردم امن لازم است و ترجیح داده شده است. نگه داشتن افراد کار ضروری است” McLendon نوشت. “شما هرگز نمی توانید مردم را به طور کامل امن و مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید.”

McLendon رفت و به نوشتن است که آن را انجام نمی دهد هر گونه خوب است برای نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی باز به عنوان ضروری کسب و کار اگر مردم به اندازه کافی پول برای خرید مواد غذایی.

“من درک می کنم ما در یک بحران, اما اضافه کردن یک دوم بحران در بالای یک بحران است – من نمی دانم آنچه که شما می توانید دو بحران به جز شاید یک فاجعه,” او نوشت. “لطفا این تجدید نظر و باز ما را برای کسب و کار است.”

DeSantis است فلسفی تراز وسط قرار دارد با کسانی که معتقدند آزادی شخصی اهمیت است. او شناخته شده به عنوان یک آزادیخواه فکر کنگره و نشان داده است همان گرایش به عنوان فرماندار هل دادن اجازه می دهد تا ماری جوانا پزشکی در دسترس خواهد بود در smokeable فرم ، او نیز شده است احترام به منافع کسب و کار.

کسانی که نمایش ها به احتمال زیاد یک دلیل بزرگ چرا او تاخیر در اجرای یک مستند برای مدت طولانی.

DeSantis تحسین می گویند او درست توسط انتظار.

“خدا را شکر ما رژیم صهیونیستی است. DeSantis و سبک رهبری و در نظر گرفتن اندازه گیری گام به گام رویکرد” گفت: ساراسوتا دولت ایالت جو Gruters که همچنین به عنوان فلوریدا اوباما صندلی. “او به دنبال آن بر اساس ساعات روز و ساخت بهترین تصمیم گیری را در زمان واقعی به عنوان آنها در آمده است.”

اما DeSantis مواجه شده است و یک موج جزر و مدی از انتقاد از دموکرات ها در دولت و در سطح ملی. او نیز شده است pilloried در اواخر شب و تلویزیون ملی بهداشت عمومی و آمار و ارقام.

نشان می دهد بحث میزبان Stephen Colbert مسخره DeSantis محدودیت در نیویورک آمدن به فلوریدا در حالی که میزبان بحث نشان می دهد جان الیور گفت: فرماندار نبود در نظر گرفتن شیوع بیماری به طور جدی به اندازه کافی.

دکتر اسکات Gottlieb که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن غذا و دارو کمیسر بین 2017 و 2019 در زمان هدف در DeSantis و فرماندار تگزاس در مصاحبه با CNBC.

“من نمی فهمم که چرا کسانی که فرمانداران عمل نیست بیشتر زور و اجبار در حال حاضر” گوتلیب گفت: قبل از DeSantis صادر اقامت خود را در خانه سفارش دهید. “به خصوص زمانی که شما در یک دولت مانند فلوریدا. فلوریدا بسیار زیادی اپیدمی در جریان است. چندگانه وجود دارد نقاط داغ, آنها احتمالا کشت در اوایل فوریه. در حال حاضر آنها خوشه های بزرگ.”

آیا می دانید؟: را به گام و تماس را اگر شما به خودتان پیدا کنید به طور ناگهانی بیکار

دموکرات شده اند و حتی قوی تر به تصویر کشیدن DeSantis به لرزشی و غیر قطعی و هشدار داد که خود را با تاخیر پاسخ می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر.

“سریع تر از ما عمل می کنند و بیشتر زندگی ما را نجات دهد و هر چه زودتر ما می توانیم دوباره بجای اول برگشتن” فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده گفت: در یک ایمیل که به نام یک مستند.

در طول فقط چند هفته DeSantis رفت و از فرماندار نسبتا بالا با تصویب اعتبار و حمایت هر دو حزب به کسی که متهم جزئی در حالی که ترکیبات خود را در حال مرگ هستند.

آن را سخت به بلع قرص هنگامی که منتقدان خود را اساسا می گویند شما باید خون خود دست و سیاسی آن می تواند ویرانگر باشد.

آیا این موضوع در نهایت می آید به امد و شد زیاد DeSantis باقی مانده است دیده می شود. وجود دارد هیچ آسان گیری در حال حاضر برای DeSantis و دیگر انتخاب رهبران.

حتی پس از صدور مستند نظم چهارشنبه DeSantis ادامه به انتقاد کسانی که می گویند وجود دارد بیش از حد بسیاری از معافیت در جهت از جمله یکی از بزرگ مذهبی خدمات.

در ضمن فلوریدا مقامات بهداشتی اعلام کرد 27 COVID-19 میر پنج شنبه صبح.

و بدترین حالت این است که هنوز هم آمده است.

زک اندرسون سیاسی سردبیر در ساراسوتا هرالد تریبون.

بیشتر: Gannett راه اندازی وب سایت برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی

و: رژیم صهیونیستی است. DeSantis سفارشات فروش اموال به رهن و اخراج به حالت تعلیق در 45 روز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>