دلتا می پرسد به حالت تعلیق پروازها در فرودگاه ملبورن در میان coronavirus همه گیر

فلوریدا تودی | No comments

خطوط هوایی دلتا خواسته است اجازه فدرال را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی با استناد به کاهش تعداد مسافر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سهشنبه, دلتا مقامات خواسته را به حالت تعلیق در ملبورن و این شهرستانها: Brunswick, Georgia; Pocatello, آیداهو; Worcester, Massachusetts; سنگ چخماق کالامازو و لانسینگ, میشیگان و رئیس هیلتون, کارولینای جنوبی, رویترز گزارش داد.

از 1 آوریل مارس 22, 14 یا کمتر روزانه مسافران پرواز دلتا هواپیما هر راه از کسانی فرودگاه رویترز گزارش داد.

“تراز وسط قرار دارد با متعدد ایمنی و بهداشت اقدامات دلتا اجرا کرده است در هفته های اخیر برای حفاظت از مشتریان و کارکنان دلتا ثبت درخواست با وزارت ترابری ایالات متحده به تعلیق عملیات در نه بازارهای خدمت توسط چندین فرودگاه” دلتا مقامات در بیانیه ای گفت: ارائه شده توسط سخنگوی دریک Castañeda

“این تغییرات پیشنهادی کمک خواهد کرد که کاهش تعداد خط مقدم ما کارکنان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض در حالی که اطمینان از دسترسی راحت به دلتا شبکه برای کسانی که باید سفر” بیانیه ای گفت:.

“اگر درخواست داده است, دلتا کار خواهد کرد برای دوباره جای مشتریان; ما همچنین ارائه خواهد شد پرداخت هزینه برای حفاظت کارکنان از طریق سپتامبر. 30, سال 2020 است. ما در ادامه به بررسی فرصت برای اقدامات مشابه در بازارهای دیگر به عنوان مورد نیاز” بیانیه ای گفت:.

اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی سخنگوی راب Himler معوق نظر این صبح به دلتا مقامات.

مجموع مسافران با استفاده از این فرودگاه ملبورن را فرو 51% سال بیش از سال غلت از 53,776 مسافران در مارس 2019 به 26,623 ماه گذشته.

از روز شنبه از طریق مارس 16, دلتا برنامه ریزی شده تنها یک روزانه ورود و خروج روزانه بین ملبورن و آتلانتا. تقریبا تمام ورود پروازهای مجموعه 11:35 صبح با پرواز ترک در 12:40 بعد از ظهر

بررسی برای به روز رسانی.

بیشتر: هوافضا شرکت Aerion برای ساخت مافوق صوت کسب و کار جت در ملبورن آوردن 675 مشاغل

بیشتر: توی پرواز 156,000 انگلستان گردشگران به ملبورن در هر سال تولید ‘فوق العاده’ تاثیر

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>