دلتا سلامت کلینیک تست کسانی که بدون علائم COVID-19

لدگر | No comments

بیش از 1000 نفر با یا بدون نشانه های تست شده برای coronavirus در می سی سی پی دلتا در دو هفته گذشته.

دلتا مرکز بهداشت در تپه بایو شده است تست هر کس با یا بدون علائم در طول درمانگاه سه درایو از طریق تست سایت به تاریخ گفت: درمانگاه مدیر عملیات دنیس تیلور.

دلتا مرکز بهداشت انجام 340 تست در آوریل 19 در تپه شاخه فرعی رودخانه. آن را انجام 357 تست در آوریل 22 و 358 در تاریخ 23 آوریل در کلیولند. روز چهارشنبه در کلینیک برنامه ریزی شده است برای انجام آزمایش مشابه در ایندیانوولا گفت: مدیر عامل شرکت جان Fairman.

“این مهم است که ما ارائه تست برای تمام مردم برای جلوگیری از گسترش این coronavirus” Fairman گفت. “ما در حال تلاش برای گرفتن مردم در اوایل که ممکن است پخش آن را ندانسته.”

Fairman گفت: از آن شده است لذت بخش دیدن مردم نشان دهد و قدردانی زمانی که آنها قادر به گرفتن یک COVID-19 آزمون بدون رفتن را از طریق فرایند ارزیابی علائم و قرار ملاقات.

امن تر-در-صفحه اصلی سفارش: اکثر خرده فروشان می تواند باز با محدودیت اما برخی از کسب و کار باید بسته بماند

دلتا مرکز بهداشت, Inc. اولین فدرال واجد شرایط سلامت جامعه مرکز از نوع خود در ایالات متحده هنگامی که آن را در سال 1965 افتتاح شد. غیر انتفاعی کلینیک در خدمت پنج شهرستان منطقه در می سی سی پی دلتا.

جوامع روستایی اغلب فراموش شده, تیلور گفت. او گفت: دلتا مرکز بهداشت و درمان پزشکی را فراهم می کند خدمات زیر در خدمت مردم و در تلاش برای ایجاد یک تفاوت کوچک توسط “نجات یک زندگی در یک زمان” از طریق آزمایش هر کس با و بدون علائم است.

در سراسر کشور: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست برای coronavirus در می سی سی پی

این کلینیک در خدمت عمدتا سیاه و کم درآمد جامعه است اما باز به هر کسی.

کالیفرنیا به تازگی برای اولین بار دولت به توصیه افراد بدون علامت زندگی و یا کار در مناطق با خطر بالا باید به یک اولویت برای تست.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز و رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز نیست پشتیبانی COVID-19 تست برای افراد بدون علائم است.

دابز است گفت: به طور تصادفی تست با یک سواب ممکن است بهترین استفاده از منابع است. او گفت: یک فرد می تواند منفی یک روز مثبت و بعد.

می سی سی پی تا به حال حدود 6000 نفر تست مثبت برای COVID-19 با بیش از 200 مرگ و میر.

می سی سی پی وزارت بهداشت می گوید در وب سایت خود را که مردم آزمایش می تواند برای COVID-19 محلی و ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سطح ایالت و یا در درایو-از طریق سایت های برگزار شده در مکان های مختلف در سراسر کشور. برخی از ارائه دهندگان ممکن است نیاز به مقدماتی علائم قبل از تست.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>