دموکرات دفاع از پایین کویر ایران دفاع بالا کویر در کنگره مسابقات

مایدزرت | No comments

تا تشکر. رائول رویز تعجب 2012 با پیروزی قاطع آقای جان مریم بنو داخلی کالیفرنیا کنگره صندلی بود قابل اعتماد خواه.

اما تغییر رای دهندگان جمعیت اجازه داده اند رویز, D, نخل کویر, برای افزایش حاشیه خود از پیروزی در انتخابات و کشیده دموکراتیک بهره به منطقه بلافاصله در شمال رویز که در آن به خوبی تامین می شود حزب دموکرات می خواهد به موفقیت Rep. پل طبخ R-Yucca Valley.

رای دهندگان در کالیفرنیا 36 و 8 کنگره مناطق خواهد هر دو را انتخاب کنید که دو نامزد برای پیشبرد به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

36 منطقه اصلی مسابقه چاله رویز در برابر سه بار رقبای جمهوری خواه ایم که مطرح شده کمتر وجوه از ایران با مخالفان در سال 2014, 2016 و 2018. جمهوریخواهان امیدوار به نمایندگی از همت که Coachella Valley و بلایت در مجلس نمایندگان ایالات متحده عبارتند از:

 • نویسنده و سخنران ارین کروز از پالم اسپرینگز
 • پاتریس Kimbler از دزرت هات اسپرینگز که بنیانگذار ایمان مبتنی بر جامعه سازمان خدمات
 • میلو Stevanovich یک وکیل در پالم اسپرینگز

پس از اعلام او در نظر گرفته شده برای به چالش کشیدن رویز, Indio, دموکرات, Gina Chapa موفق به واجد شرایط اولیه رای گیری. اما Chapa که قبلا در رویز دفتر همچنان به مبارزات انتخاباتی به عنوان نامزد در.

از منطقه 340,000 رای دهندگان حدود 41 درصد در حال ثبت به عنوان دموکرات 31 درصد به جمهوری خواهان و 22 درصد به عنوان “هیچ حزب اولویت است.” در 2018, رویز انتخاب شد به چهارمین دوره شکست حزب جمهوری خواه soap opera بازیگر Kimberlin قهوه ای Pelzer.

او انبار کمپین نقدی از قبل از مبارزات و از Feb. 12 به حال بیش از $2.1 میلیون نقدی در-دست — تقریبا 100 برابر بیشتر از Stevanovich جمهوریخواه با بیشترین سهم.

طبخ بازنشستگی ایجاد باز کردن صندلی

طبخ تصمیم به دنبال انتخاب مجدد به خود جلب شلوغ زمینه از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا در کالیفرنیا 8 کنگره منطقه ای که از دهانه از Joshua Tree National Park به Mono Lake.

منطقه شده است یک جمهوری خواه دژ اما دموکرات ها را تنگ شکاف در ثبت نام. 33 درصد از وسیع روستایی منطقه رای دهندگان ثبت نام شده به عنوان دموکرات 36 درصد جمهوری خواهان و 23 درصد ثبت شده به عنوان “هیچ حزب اولویت است.”

نه نامزد, نامزدها عبارتند از:

 • دموکرات کریستین Bubser و مهندس و مشاور بیوتکنولوژی از لس آنجلس و ماموت دریاچه.
 • دموکرات باب Conaway یک وکیل از اپل ولی
 • دموکرات جیمز Ellars انرژی و مشاور سابق اندرو یانگ حامی از اپل ولی
 • جمهوریخواه تیم Donnelly سابق مجلس از Twin Peaks
 • جمهوری خواه جری قوانین از ویکتور ویل
 • جمهوری خواه مجلس Jay Obernolte از دریاچه خرس بزرگ
 • جمهوری خواه جرمی Staat, یک استاد کهنه کار و سابق NFL بازیکن از بیکرزفیلد
 • جمهوری خواه جاستین دیوید Whitehead
 • جف Esmus یک معلم در حال اجرا بدون پارتی, اولویت

این 33,000 فوت مربع منطقه شامل بسیاری از سان برناردینو شهرستان و همه Inyo و مونو شهرستان است. آن را وسعت می سازد برای پویایی منحصر به فرد: نامزدهای انتخاباتی در رسانه های متعدد بازار برای رسیدن به رای دهندگان در شهرستانها مانند ویکتور ویل به علاوه روستایی کویر و مناطق کوهستانی.

در طرف جی Obernolte منجر به بسته در جمع آوری کمک های مالی داشتن مطرح شده در مورد $236,000 از Feb. 12. خود مجمع منطقه شامل بخش بزرگی از 8 کنگره منطقه و او تبلیغ خود را از 15 سال تجربه در خدمات عمومی و متعهد به مبارزه برای سیاست هایی که حفظ مرز و محافظت از جانبازان.

همکار جمهوری خواه و سابق مجلس تیم Donnelly که ناموفق زد برای صندلی قبل از فرار به Obernolte حق به عنوان یک حفاظت بیشتر گزینه است. در یک کمپین بروشور در وب سایت خود را به نام او Obernolte یک “جب بوش جمهوری خواه” در حالی که مصاحبه خود را به عنوان یک “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواه.”

اما در اواسط ماه فوریه تهمت تایید Obernolte با یک صدای جیر جیر که گفت: “جی به من کمک خواهد کرد برای ادامه تامین امنیت مرز جنوبی او را دوست دارد بزرگ ما اجرای قانون افسران نظامی دامپزشکان و او خود را محافظت می کند #2A.”

پیشرو دموکراتیک بسته در جمع آوری کمک های مردمی توسط کریستین Bubser یک مهندس و بیوتکنولوژی مشاور. Bubser است دیرین ساکن لس آنجلس که به حفظ روابط به منطقه از طریق خانواده اش را خانه دوم در دریاچه ماموت. او تا به حال مطرح ترین نقدی — $654,000 — از Feb. 12. او پلت فرم شامل یک تاکید قوی بر گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب به علاوه تعهد به فریب انرژی پاک مشاغل به منطقه. در سال 2018 منجر دموکرات حاشیه دویل تنها مطرح $409,000 در صدر اولیه انتخابات.

کالیفرنیا پتو حزبی اولیه سیستم اجازه می دهد تا بالا و دو رای-اهل عمل از هر حزب برای ادامه به انتخابات عمومی در ماه نوامبر. در سال 2018 the 36th منطقه بود کالیفرنیا تنها کنگره منطقه ای که در آن دو خواهان پیشرفته به انتخابات ماه نوامبر.

طبخ یکی دو ده از اعضای جمهوری خواه مجلس ندارد به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 است.

بیشتر: جمهوری رائول رویز قطره سال 2020 برنامه ریزی شده به چالش دموکرات کنگره با همین نام

بیشتر: کارمند سابق برنامه ریزی شده برای به چالش کشیدن تشکر. رائول رویز پنج سال پس از اخراج شدن از دفتر کار خود

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>