دموکرات ها صورت استاندارد از اثبات آنها کمک کرد پایین | لایحه Cotterell

فلوریدا تودی | No comments

نظر

زمانی که کریستین Blasey فورد متهم به دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh سوء استفاده جنسی که ملی شکل سیاسی گفت: “شما باید برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است یا نه او را فراموش حقایق؟”

اگر شما حدس زده جو بایدن حق با شماست.

و بود که حزب رئیس sternly, اعلام, نه بیش از حد طولانی پیش “اگر شما یک نامزد برای دفتر و یا یک مقام انتخابی است که درگیر در سوء رفتار جنسی شما باید کنار – این که آیا شما نشسته در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا مجلس سنا و یا دفتر بیضی؟”

خواهد بود که تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات. اما فقط یکشنبه گذشته او خار اتهامات در مورد بایدن گفت: “این مانند هیلاری, ایمیل, به دلیل وجود دارد هیچ چیز وجود دارد.”

البته از آن نشده است که بایدن “درگیر در سوء رفتار جنسی” — تنها که سابق سنا مشاور تارا Reade متهم کرده است او را از ناخالص حمله به 27 سال پیش. بایدن به شدت آن را رد کرده است و هیچ راهی برای اثبات یا رد هر آنچه که اتفاق افتاده است.

اما با این نوع اتهام شکایت ایجاد corpus delicti. هیچ مدرک مورد نیاز است توسط هر دو طرف است. کسانی که بر این باورند که معاون سابق رئیس جمهور و یا واقعا می خواهید برای دریافت به رئیس جمهور تهمت وجود دارد — را به او رای به هر حال. کسانی که بر این باورند Reade را باور او از آنجا که آنها می خواهند به.

بایدن به مدت طولانی به حال یک نوع خزنده شهرت برای, بغل کردن, خرناس و ساخت کمی نظرات که بعضی از زنان نگران کننده است. اما این نوع خشونت فیزیکی حمله Reade بازگو خواهد بود نه آزار و اذیت, اما یک جرم و جنایت است.

بایدن خواسته وزیر از مجلس سنا به جستجوی پرسنل سوابق و ببینید اگر Reade تا کنون در زمینه شکایت از بدرفتاری. که کاهش یافته است گفت: قانون فدرال منع رفتن را از طریق سوابق غیر از دلایل کسب و کار.

در همان زمان بایدن کاهش یافته است به unseal بیش از 1800 کارتن از خود فایل های اهدا شده به دانشگاه دلاور با این شرط که آنها باقی می ماند راز تا دو سال پس از ترک زندگی عمومی است. او گفت: وجود دارد بسیاری از اسناد و مدارک شخصی در سوابق آن چیزهایی است که می تواند از متن گرفته شده و استفاده می شود در برابر او سیاسی است.

که بدون شک درست است و بسیار مناسب است. اما متاسفانه برای او و دموکراتها با توجه به راه هر گونه سوء رفتار جنسی درمان در سیاست به اندازه کافی خوب نیست.

بایدن و DNC باید برای ایجاد یک پانل کوچک از اعتماد مردم باید وجود داشته باشد برخی از ex-فرمانداران و یا قضات یا دانشمندان در جایی — به رفتن را از طریق 36 سال از بایدن دفتر فایل ها و پیدا کردن هر چیزی مربوط به تارا Reade.

اگر وجود دارد هیچ چیز OK. اگر وجود دارد توجه داشته باشید که او نیاز به تغییر فضاهای پارکینگ و یا کاربردی برای کار های مختلف بدون مشکل. اگر تقدیر یا تذکری در مورد چیزی در کار است که خوب است اما مربوط نیست.

و اگر وجود دارد یک گزارش گفت: او گفته بود سرپرست رئیس راندند او را در برابر یک دیوار و او را مورد تعرض قرار است که چیزی است که رای دهندگان خود را شایسته می دانم.

به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن بود که دولت اوباما نقطه فرد بر روی عنوان IX فدرال مقررات الزامی فرصت های برابر در آموزش و پرورش است. در روز اوباما اعلام کرد برای انتخاب مجدد در سال 2011 وزارت آموزش و پرورش با ارسال “سلام همکار” نامه ای به برخی از 7000 موسسات دریافت پول فدرال گفتن آنها را به در نظر گرفتن دانشجو شکایت از سوء استفاده جنسی توسط یک “مزیت شواهد” — به جای “روشن و قانع کننده” استاندارد که درخواست در دادگاه.

هیچ رکوردی که بایدن اعتراض به اوج فلس علیه متهم دانش آموزان — تقریبا همیشه مردان — در محوطه دانشگاه جلسات. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق در آورده است که سازمان حفاظت محیط زیست سیاست.

در کلارنس توماس و برت Kavanaugh جلسات و در دولت اوباما عنوان IX سیاست دموکرات ها باید دقیقا گفت: همه زنان باید معتقد بودند در همه موارد. اما در هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن را بیش از دو دوجین شاکیان و دفاع از #MeToo و زمان مبارزات آنها قطعا در پرورش چنین فرض گناه.

و این کاهش بار بایدن و حزب او را برای مجموعه خود را با ادعا در شش ماه آینده.

لایحه Cotterell بازنشسته است تالاهاسی دموکرات کنگره خبرنگار می نویسد که دو بار در ستون هفتگی. او را می توان در رسید [email protected]

تاریخ گفتگو

ارسال نامه به سردبیر (حداکثر 200 کلمه) و یا خود را به نوبه خود ستون (حدود 500 کلمه) [email protected] لطفا آدرس خود را تنها به منظور تأیید و اگر شما ارسال به نوبه خود شما را نیز شامل یک عکس و 1-2 خط زیستی خود را. شما همچنین می توانید ارسال ناشناس Zing!s در Tallahassee.com/Zing.

ارسالی منتشر شده در فضای در دسترس بر اساس. همه ارسالی ممکن است برای ویرایش محتوای وضوح و ظهر و نیز ممکن است منتشر شده توسط هر بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>