تظاهرات همچنان در بروارد در برابر بی عدالتی و سوء رفتار پلیس

فلوریدا تودی | No comments

درد از دست دادن او 24 ساله و برادر به قتل یک دهه پیش است که هنوز هم تازه برای Jonathan Stephens.

اما پنج شنبه, پدر شش زانو در امتداد پیاده رو با 12 سال پسر و چند صد نفر دیگر برای جلب توجه به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در نظام عدالت کیفری.

“بله همه زندگی مهم هستند اما در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد وضعیت ما در کشور است. چرا که پسر من در اینجا. من به او بگویید که بدون توجه به آنچه شما باید مراقب باشید” گفت: Stephens که همراه با بیش از 350 نفر شرکت کننده در زندگی توجه به تجمع در مقابل تیتوسویل تالار شهر در روز یکشنبه. “ما همچنین به تبعیض بیشتر بر اساس مداوم از گرفتن یک وام بانکی به مشاغل. همه به خاطر ما مو رنگ پوست ما…این همه جا و این که چرا ما اینجا هستیم.”

این تجمع که با شروع راهپیمایان برگزاری علائم در طول A. Max آبجو پل و سپس راه رفتن به سالن شهر – یکی از این دو را در فضای ساحل در روز یکشنبه. هر دو در یک رشته از تظاهرات برگزار شده در بروارد در سراسر کشور و در سراسر جهان این هفته در اعتراض به مرگ جورج فلوید, مینه سوتا مردی که 25 مه پس از از دست دادن آگاهی به عنوان یک افسر زانو در گردن او.

فلوید مرگ در بازداشت پلیس گالوانیزه صدها هزار نفر موجب یک سری از شورش و غارت در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور نقل مکان کرد و رهبران سیاسی به بحث عدالت کیفری و اصلاحات دیگر برای مبارزه با آنچه منتقدان تماس overreaching پلیس تاکتیک هدف قرار دادن سیاهان و دیگران.

روز شنبه اعتراض در کاکائو به خود جلب کرد بیش از 2000 نفر به پلیس و سازمان. این بزرگترین تظاهرات را در بروارد در حافظه اخیر است. روز یکشنبه تظاهرکنندگان جمع شده در تیتوسویل و راهپیمایی در حالی که شعار “نمی توانم نفس بکشم’ برخی از آخرین کلمات ادا شده توسط Floyd قبل از مرگ.

شهردار دن دیزل یکی از راهپیمایان که شامل متنوع جمعیت از مردم که شامل سیاه پوستان سفید پوستان, خانواده, جوان و مسن ساکنان.

“این عالی است,” او گفت: دادن شست. “ما نمی تواند آن را انجام دهد اگر ما این کار را نکنید با هم.”

در تالار شهر جمعیت زانو زد برای یک لحظه سکوت. بسیاری انجام شده علائم خواندن ‘Black Lives Matter’ و ‘سکوت در برابر خشونت است.’ هواپیماهای بدون سرنشین buzzed در مروارید خاکستری آسمان بالای سر به عنوان پلیس – برخی از پاک کردن چهره خود را از رطوبت – ایستاده در امتداد مسدود کردن بخشی از خیابان واشنگتن.

رهبران نیز منجر جمعیت در شعارهای ‘انتشار این ویدئو یک مرجع به گرگوری لوید ادواردز مورد. ادواردز یک ارتش مبارزه با جانباز درگذشت یک روز پس از رویارویی خشونت آمیز با Brevard County Jail نمایندگان پس از دستگیری Dec. 9, 2018.

این حادثه ضبط شد اما با وجود این مورد در حال بسته Brevard County دولت وکیل فیل کماندار – که پاک نمایندگان از هر خطا و Brevard County Sheriff Wayne Ivey هر دو حاضر به انتشار این ویدئو به تصویر می کشد ادواردز. او سست عنصر اسپری با یک عامل شیمیایی شوکه شده بارها و بارها با یک تفنگ بی حس کردن قبل از تف, ماسک قرار داده شده بیش از صورت خود را و بسته به محدودیت صندلی که در آن او از دست داده آگاهی.

بیشتر: رهبران سیاه و سفید ذکر شده توسط کلانتر می گویند زندان تصویری از گرگوری ادواردز باید منتشر شود

بیشتر: با وجود تهدید خشونت Canova, ساحل, پارک پلیس-خشونت اعتراض تساوی حدود 300

“نیروی انتظامی به دستگاه قضایی آن را به تجدید سازمان گفت:” تد اوکوی پدر 32 ساله پیتر اوکوی یک DJ که به ضرب گلوله کشته شد در ملبورن در مارس سال 2018 است. مورد حل نشده باقی مانده است. اوکوی که با حضور کاکائو مارس در شنبه, می بیند تظاهرات به عنوان ” انگیزه.’

“پایان نامه سازمان نیاز به انجام بیشتر. من احساس می کنم که شاید اگر پسر من بود سفید آنها می شود اما آن دو سال بوده است در حال حاضر او گفت:” مبارزه برای دریافت پاسخ از کارآگاهان در مورد پسر خود را مورد. این احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر اقلیت قربانیان جرم و جنایت در بروارد در طول سال.

Jamarion Stephens, 12 گفت: این رویداد با چشم باز به عنوان او ایستاده بود با پدرش Jonathan Stephens. او گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود که سفید پوستان و دیگران می آیند و با هم بیش از یک موضوع مانند پلیس در آوریم. “من فکر می کنم این خوب است برای جامعه. که مرد (فلوید) درخواست شد برای زندگی خود و مردم می بینند که” Jamarion گفت. “تمام زندگی باید مهم است.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop.

Facebox: 1523519001

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>