وزارت دادگستری راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی, می سی سی پی زندانها

لدگر | No comments

وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی تقسیم چهارشنبه اعلام کرد این است که راه اندازی یک تحقیق به زندان می سی سی پی.

اعلام می آید یک ماه پس از شورش و یک ایالت زندان مستند تمدید موشکافی به طولانی-مشکل سیستم زندان.

پس Dec. 29 و 15 نفر فوت کرده اند در حالی که در می سی سی پی بخش از اصلاحات بازداشت کرده است.

با توجه به وزارت دادگستری انتشار اخبار محققان نگاه کنید به شرایط در سه زندانها — می سی سی پی امور خارجه زندان در Parchman جنوبی می سی سی پی تادیبی موسسه در Leakesville مرکزی می سی سی پی Correctional Facility در مروارید — و Wilkinson تادیبی شهرستان است که توسط شرکت خصوصی مدیریت و آموزش شرکت.

“بررسی خواهد شد تمرکز بر روی اینکه آیا می سی سی پی بخش از اصلاحات به اندازه کافی محافظت از زندانیان از آسیب فیزیکی در دست دیگر زندانیان در چهار زندانها و همچنین اینکه آیا کافی در پیشگیری از خودکشی از جمله کافی مراقبت از سلامت روان و استفاده مناسب از انزوا در Parchman,” آزادی گفت.

در اوایل این سال کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون و نزدیک به یک دوجین حقوق مدنی و عدالت اجتماعی سازمان با ارسال نامه ای به وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش درخواست رسیدگی به زندان می سی سی پی. آنها ادعا کردند که رهبران دولت هستند “عمدا و به طور سیستماتیک” در معرض زندانیان در خطر آسیب جدی چرا که با وجود سال از هشدار از داخل و خارج MDOC قانونگذاران حاضر به اجرای اصلاحات و بهتر صندوق ،

23-صفحه نامه شامل جزئیات حساب از مرگ و میر و گزارش عملکرد در می سی سی پی از زندان روز های اخیر و همچنین سال گذشته از جمله حادثه که در آن یک زندانی فرو برد و دیگری با بنزین پس از آن مجموعه مرد در آتش است.

بیشتر: ‘تعطیل MDOC’: اینجا چرا طرفداران خواستار فدرال بررسی می سی سی پی, زندان

آمریکا وکیل دفاتر برای شمال و مناطق جنوبی می سی سی پی در حال کمک به این تحقیقات انتشار گفت.

می سی سی پی, دادستان کل لین فیچ در بیانیه ای گفت که او بازدید کرده Parchman و صحبت با مقامات وزارت دادگستری در مورد گام های بعدی.

“من به همکاری نزدیک با وزارت دادگستری ایالات متحده در تحقیقات خود و من متعهد به حصول اطمینان از ایمنی و عدالت برای همه احزاب” فیچ گفت.

مردم با اطلاعات مربوطه را می توانید در بخش تماس با ما از عدالت در 1-833-591-0288 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>