افسردگی را تقویت می کند به طوفان گرمسیری کریستبل; که در آن خواهد شد نامشخص باقی مانده است

فلوریدا تودی | No comments

طوفان گرمسیری کریستبل تشکیل شده در خلیج مکزیک و برخی از تقویت ممکن است در طول روز بعد یا پس با توجه به National Hurricane Center.

این اولین تاریخ در یک رکورد برای یک سوم به نام طوفان در اقیانوس اطلس است که قدمت آن به سال 1851 با توجه به فیلیپ Klotzbach, هواشناس با دانشگاه ایالتی کلرادو. رکورد قبلی بود کالین در ژوئن 5, 2016.

کریستبل همچنان به حرکت به آرامی در سراسر خلیج کامپچه آوردن تهدید کننده زندگی سنگین باران و جاری شدن سیل بیش از بخشهایی از مکزیک و مرکزی امریکا با توجه به 2 بعد از ظهر مشورتی از National Hurricane Center.

  • محل سکونت: 155 مایلی غرب-جنوب غربی Campeche, مکزیک
  • حداکثر پایدار باد: 40 مایل در ساعت
  • جنبش: غرب در 3 مایل در ساعت
  • بعدی برنامه ریزی مشاوره: 5 p. m.

در ساعت 2 بعد از ظهر در این مرکز از آنچه در حال حاضر طوفان گرمسیری Crisotbal واقع شد 155 مایلی غرب-جنوب غربی Campeche, مکزیک.

کریستوبال در حال حرکت به سمت جنوب غربی در نزدیکی 3 مایل در ساعت. طوفان پیش بینی به آرامی حرکت southwestward یا جنوب از طریق امشب و پر پیچ و خم بیش جنوب خلیج کامپچه از طریق اواخر روز چهارشنبه.

پیش بینی مسیر مرکز کریستبل است و پیش بینی می شود در نزدیکی سواحل جنوبی خلیج کامپچه امشب از طریق پنج شنبه.

حداکثر پایدار باد در حال حاضر 40 مایل در ساعت با بالاتر gusts. برخی از تقویت ممکن است در طول روز یا بیشتر.

بیشتر: شلوغ فصل طوفان و بیماری همه گیر کوروناویروس “یک زمین شناسی سناریو’

بیشتر: گرمسیری رود NOAA می گوید تا 19 به نام طوفان ممکن است

یک نیروی هوایی طوفان شکارچی هواپیما گزارش حداقل مرکزی فشار 1004 mb.

کریستبل است که انتظار می رود تولید از 10 تا 20 اینچ باران با مقادیر جدا شده از 25 اینچ در بخشهایی از ایالات مکزیک از سس فلفلی تاباسکو, Veracruz و کامپچه.

کریستبل سوم به نام طوفان 2020 فصل طوفان. فصل طوفان اجرا می شود از تاریخ 1 ژوئن از طریق Nov. 30.

دو طوفان قبل از تشکیل رسمی آغاز فصل: توفان آرتور در 16 ماه مه و طوفان گرمسیری برتا در مه 27. برتا محصل در کارولینای جنوبی است.

که در آن خواهد شد طوفان گرمسیری کریستبل بعدی بروید ؟

طوفان مرکز مشاوره ساکنان سواحل خلیج فارس به نظارت بر طوفان از طریق هفته و مطمئن شوید که آنها باید یک طوفان برنامه در محل اما هشدار داد این است که خیلی زود به پیش بینی دقیقا همان جایی که از آن خواهد شد.

متورم مرتبط با افسردگی را ممکن است افزایش خطر ابتلا به قوی تبدیل جریان همراه آلاباما و شمال غرب سواحل فلوریدا در اواخر این هفته و در تعطیلات آخر هفته با توجه به خدمات ملی آب و هوا موبایل/Pensacola.

بیشتر: فروش تعطیلات مالیاتی کمک خواهد کرد که شما صرفه جویی در پول به عنوان شما آماده

کریستوبال که سرچشمه در شرق اقیانوس آرام و طوفان گرمسیری آماندا قبل از ریزش زمین در Guatemla است بیش از آب گرم به اندازه کافی به حمایت از تقویت.

Southerly نسیم به احتمال زیاد به طور مستقیم گرمسیری سیستم شمالی دور از مکزیک و مرکزی خلیج مکزیک اواخر این هفته با توجه به AccuWeather.

چگونه به سرعت و تا چه حد گرمسیری از ویژگی های حرکت های شمال در اواخر این هفته و اوایل هفته آینده ممکن است تعیین کند که در آن حملات بعدی زمین.

“اگر آن مسابقات شمال در اطراف این زمان فشار بالا منطقه تضعیف شده است ممکن است آمار مرکزی سواحل خلیج فارس شاید در نزدیکی لوئیزیانا در اوایل بعد از ظهر یکشنبه و یا دوشنبه شب گفت:” دن Kottlowski, AccuWeather بالا طوفان ،

“اگر آن را با تاخیر بالا فشار هوا به بازسازی بیش از مرکزی و جنوب شرقی ایالات متحده در این آخر هفته که می تواند نیروی سیستم به سمت تگزاس مدتی در اوایل هفته آینده.”

ساکنان در جنوب مکزیک و جنوب آمریکا و همچنین منافع نفتی در خلیج مکزیک شد و خواست برای نظارت بر قدرت و پیشرفت Cristobal.

حتی اگر آن ممکن است کریستبل ممکن است حرکت به جنوب مکزیک و تضعیف برای یک زمان قابل توجهی وجود دارد شانس است که می تواند بعد از حرکت شمالی خلیج مکزیک که در آن می تواند تقویت و حرکت به سوی ایالات متحده با توجه به AccuWeather هواشناسان.

جاری شدن سیل یک نگرانی عمده اگر طوفان کاهش می یابد و پس از مهاجرت به ایالات متحده در هفته آینده اگر چه قدرت دقیق و پیگیری از سیستم است که هنوز مشخص نیست این دور از گفت AccuWeather هواشناسان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>