کویر ایدز پروژه ارائه می دهد درایو-تا coronavirus تست

مایدزرت | No comments

کویر ایدز پروژه اضافه شده رانندگی تا coronavirus تست برای افرادی که واجد شرایط اجازه می دهد برنامه به دو برابر تعداد مشتریان آن را می توانید هر روز در آن COVID-19 تریاژ درمانگاه در پالم اسپرینگز, مقامات گفت.

غربالگری تلفن مورد نیاز است و مردم دچار رمان coronavirus علائم باید تماس کویر ایدز پروژه COVID-19 تدریس خصوصی در (760) 992-0407 برای اطلاعات بیشتر.

مشتریان خواهد شد پارک در فضاهای تعیین شده و باقی می ماند در اتومبیل های خود را در حالی که پزشکان انجام همه لازم است تست و ارزیابی در راننده یا مسافر پنجره.

با دیدن مشتریان با کمتر علائم شدید این راه بیابان ایدز پروژه حفاظت از فضای داخل COVID-19 تریاژ درمانگاه برای افرادی که به آن نیاز ترین, مقامات گفت.

در حال حاضر COVID-19 تریاژ درمانگاه در کویر ایدز پروژه می تواند در خدمت حدود 20 مشتریان در هر روز.

با اضافه کردن درایو سرویس تعداد کل مشتریان کلینیک در خدمت افزایش خواهد یافت و به حدود 40 تا 50.

در اعلام درایو-سرویس انتخابات گفت: کویر ایدز پروژه امیدوار به کاهش مواجهه با کروناویروس و منحرف به طور بالقوه آلوده بیمارانی که به طور جدی بیمار از اتاق های اورژانس و دفاتر پزشکان.

یک COVID-19 درایو-تا تست سایت در Riverside County Fairgrounds در Indio عمل است به طور مشترک توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و مختلف Coachella Valley ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سازمان ها. تست سه شنبه از طریق شنبه با تعیین وقت قبلی ساخته شده توسط تلفن (800) 945-6171. اطلاعات بیشتر نیز در دسترس می باشد ruhealth.org.

در حالی که ماندن در خانه باقی می ماند امن ترین برنامه برای اکثر افرادی که بیمار هستند, گرفتن, بیماری تنفسی, علائم بررسی توسط پزشک مهم است به خصوص سرفه های خشک و یا یک تب از 100.4 یا بالاتر, دکتر کریستوفر فولتس مدیر COVID-19 تریاژ درمانگاه در دو برابر نفوذ مقعدی گفت: در آزادی مطبوعات.

مشتریان خواهد شد که در خدمت رانندگی-تا تریاژ در دو برابر نفوذ مقعدی در حال حاضر ممکن است احساس بیمار به اندازه کافی به درخواست برای دیدن یک, بهداشت و درمان, پزشک, فولتس گفت.

درایو کردن خدمات و نیز یک جایگزین خوب برای کسانی که احساس اضطراب در مورد ورود به داخل محیط مراقبت های بهداشتی در حال حاضر, اما چه کسی می خواهید به نگه داشتن خود را خوب و دیگران امن در طول این سلامت بحران فولتس گفت.

آن را نیز مفید می باشد برای افرادی که علائم اما تا به حال قرار گرفتن در معرض مستقیم به کسی تایید با COVID-19.

“این مردمی که گفته شده است به ماندن در خانه با علائم خود را,” او گفت:. “ما نمی خواهید به دست هر کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>