صحرا جشنواره هنر می یابد خانه جدید در رودخانه در رانچو مایراج

مایدزرت | No comments

صحرا جشنواره هنرهای قبلا برگزار شد در تعطیلات آخر هفته و در طول سال در Frances Stevens پارک در پالم اسپرینگز به نظر می رسد که در بر داشت یک خانه جدید در این رودخانه در رانچو مایراج.

پس از آن در ماه مارس جشنواره رد شد مجوز توسط شهر پالم اسپرینگز این جشنواره را سازمان داده شد “تصویب مشروط” برای برگزاری این رویداد در محل جدید با توجه به گیب Codding مدیر بازاریابی برای شهر رانچو مایراج.

Codding گفت: از طریق یک ایمیل در روز جمعه که رندا میلز بنیانگذار Acton, کالیفرنیا.-بر اساس West Coast هنرمندان/کویر هنرهای, جشنواره, داده شده است, اولیه کلامی تصویب.

“یک” مشروط تصویب نامه’ در حال حاضر در حال تدوین و ارسال خواهد شد به خانم میلز بعد امروز,” او اضافه شده است. “برخی از این شرایط عبارتند از گواهی بیمه رانچو مایراج مجوز کسب و کار و ضرر توافق میان دیگر شرایط استاندارد مورد نیاز از حوادث. هنگامی که متقاضی با شرایط این رویداد پاک خواهد شد برای ادامه به عنوان شرح داده شده در برنامه خود را.”

این رویداد به احتمال زیاد خواهد شد در محل رودخانه در مارس 7-8.

میلز شده است برگزاری این رویداد در پالم اسپرینگز از سال 1987.

آن شناخته شده است به ویژگی های یک گروه متنوع از هنرمندان و صنعتگران و نقاشان و مجسمه سازان و عکاسان و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از خوب معاصر و سنتی و مدرن و غربی هنر است. معمولا میزبان بیش از 50 هنرمند که فروش کار خود را در شش حوادث در هر سال است.

میلز گفت: رانچو مایراج مقامات استقبال از جشنواره برگزار خواهد شد که از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر آن شروع خواهد شد در پارکینگ در نزدیکی نوکر ایستاده در رودخانه و برگزار خواهد شد در امتداد چشمه از مجتمع خرید میلز اضافه شده است.

“آن را نگاه زیبا” میلز گفت. “در پارک آن را در چمن و فضای کاملا متفاوت است. مشتریان متفاوت خواهد بود و همچنین به دلیل در پالم اسپرینگز آن بسیاری از گردشگران است. در رودخانه آن خواهید بود بسیاری از مالکان است.”

“رودخانه مدیریت هیجان زده اهدا می شود محل برای صحرا هنر جشنواره امسال گفت:” فرانک تور مالکیت و مدیریت عملیات برای رودخانه است. “رودخانه به ارمغان می آورد یک بزرگتر محل با رستوران ها و سرگرمی های کمک خواهد کرد که این جشنواره رشد است. با رانچو مایراج بودن در مرکز Coachella Valley آن ارائه خواهد شد متنوع تر تجربه مشتری. رودخانه است و همیشه در اینجا خواهد بود برای کمک به حمایت از جامعه محلی ما در هر راه ما می توانیم. ما به دنبال به جلو به ایجاد یک رابطه دراز مدت با صحرا جشنواره هنر.”

جشنواره رایگان خواهد ماند و کارخانه های تولید وجود دارد گفت: 60 هنرمندان برای تایید این رویداد به عنوان از شنبه.

پس از رانچو مایراج رویداد میلز گفت: او با توجه به مکان های مختلف برای جشنواره بعدی. “ما یک فضا در Indian Wells که ما با توجه به در حال حرکت است که یکی به,” او گفت:.

جشنواره پالم اسپرینگز مجوز رد شد در اوایل این ماه. آن رشد کرده بود در سال های اخیر پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده گفت و وجود نگرانی های ایمنی با عبور و مرور و ترافیک و همچنین دو طرفه تبدیل از دره جاده و جدید ميانه جزیره در آلجو جاده ها است.

“ما نگران بودند که این امر می تواند سخت تر و وجود دارد خواهد بود ترافیک بیشتر و عابر پیاده جریان این بالا فصل تعطیلات آخر هفته” آماده گفت.

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: این شهرستان شد و در رابطه با مسائل اطراف این رویداد در ماه اکتبر گذشته و با صدور کارکنان گزارش لیست نگرانی از ازدحام و امنیت عمومی و همچنین به عنوان یک شکایت که جشنواره نیست ادا در دسترس است.

“این شهر به تصویب هنر نمایشگاه به ادامه طریق فوریه اما گفت: هرگز آن می تواند به گذشته فوریه” Kors گفت. “در ژانویه و فوریه به شهر رفته بود و در آن نگاه کرد و سعی کردم در مورد بسته شدن یک خط از ترافیک در آلجو در ماه فوریه برای دیدن اگر که کمک خواهد کرد. … این بدیهی است که ایجاد مشکلات دیگر است.”

آماده گفت: این شهرستان برگزار شد جلسه روز چهارشنبه با آسیاب و شهر را برنامه ریزی رویداد تیم که شامل اعضای پلیس ، آتش نشانی و کد اجرای بخش است. در این جلسه به معنای به آدرس فروشندگان بارگذاری در داخل و خارج و مؤثر بر ترافیک و بحث در مورد این شهر تمایل به خدمات جامعه افسر در دست برای کمک به نظارت و همچنین به عنوان یک آتش بازرسی.

“آنها می خواهند برای محدود کردن فضاهای هنرمندان برای بار کردن و خالی کردن به هفت خواهد بود که یک لجستیکی کابوس به دلیل وجود 55 هنرمندان” میلز گفت: روز چهارشنبه پس از جلسه. “آنها می خواهند ما را به افسران پلیس برای چهار ساعت در روز شنبه. ما قرارداد 4 هکتار در سراسر خیابان را برای همه مشتریان ما و هنرمندان به پارک اما در حال حاضر آنها می خواهند جامعه توسعه افسران به مردی که ملک را به مطمئن شوید که همه پارک ها به درستی. آنها می خواهند عبور پاسداران در عابر چون مردم نمی فشار دکمه برای دست به اجازه دهید آنها را به راه رفتن.”

سه نفر صاحب تونی Marchese نیست خاص چقدر کسب و کار به جشنواره آورده به رستوران اما توجه داشته باشید تاثیر آن در انتهای شمالی شهر پالم اسپرینگز.

“آن را ایجاد برخی از مسائل ترافیک که در آن گوشه ای کوچک اما نشانی از آن را (پا) ترافیک بالای شهر” Marchese گفت.

هر دو Kors و آماده است گفت: آنها غافل از میلز’ طرح به حرکت جشنواره به عنوان شهر کار می کرد به آمده تا با راه حل های برای ایمنی عمومی و ادا مسائل.

“این تصمیم نهایی است … و اما ما قطعا مشغول به کار بودند از طریق مسائل ایمنی را امتحان کنید و مطمئن شوید که این رویداد نمی تواند هیچ مشکلی برای عبور و مرور یا درایور” آماده گفت: در روز پنج شنبه صبح.

میلز گفت: او نمی پیش بینی جشنواره بازگشت به پالم اسپرینگز در آینده است.

“با الزامات آنها مندرج برای ما که من هنوز نمی و آن را تنها آنچه که ما در مورد صحبت کردیم در آن جلسه” او گفت: “این امر می تواند غیر ممکن است به این رویداد به هر حال وجود دارد.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>