دزرت هات اسپرینگز مرد قبلا محکوم به زندگی در زندان منتشر شده از بازداشت

مایدزرت | No comments

یک دزرت هات اسپرینگز مرد که بوده است در خدمت یک زندگی بدون آزادی مشروط حکم زندان برای نقش خود را در سال 1994 تیراندازی مرگبار از 17 سال بود اما اعتقاد خود را لغو توسط یک دادگاه تجدید نظر از زندان آزاد شد و پس از رسیدن به توافق با دادستان قبل از محاکمه مجدد.

ایان دیویس Hudgins که در حال حاضر در خدمت بیش از 10 و نیم سال زندان محکوم شد جمعه توسط Riverside County Superior Court قاضی آنتونی Villalobos به 11 سال زندان ایالتی.

با این زمان او در حال حاضر در خدمت و اعتبارات اضافی او منتشر شد. کلانتر مقامات تایید دوشنبه او دیگر در بازداشت هستند.

Hudgins محکوم شد در سال 2013 از قتل درجه اول همراه با شرایط ویژه اتهام دروغ گفتن در انتظار برای نقش خود در حمله Jahi Collins on Dec. 21, 1994. او همچنین به جرم اقدام به قتل برای عکسبرداری از Collins’, دوست, دوست بابی ویلسون. این قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند در حالی که نشسته در یک ماشین در صحرا چشمه’ Wardman پارک. ویلسون فلج شده بود و به عنوان یک نتیجه از تیراندازی.

یک دادگاه تجدید نظر حکومت در سال 2017 شواهد علیه Hudgins بی نتیجه بود و این که یک دادستان ساخته شده نادرست استدلال در دادگاه, ارسال پرونده را برای محاکمه مجدد.

دادستان ها برنامه ریزی شده بود دوباره امتحان کنید Hudgins اتهام از جمله قتل دو فقره اقدام به قتل و داوطلبانه قتل نفس همراه با چند تن از صدور حکم enchancements. تحت درخواست توافق هفته گذشته Hudgins التماس کرد گناه را به یک تعداد از اقدام به قتل و داوطلبانه قتل نفس و او اعتراف کرد یک باند خیابان های مربوط به اتهام.

بیشتر: دادستان منطقه به دنبال مجازات اعدام در پالم اسپرینگز چهار مورد قتل

بیشتر: Pougnet, Wessman درخواست قاضی به مهر هیئت منصفه رونوشت می گویند آزادی خواهد بود ‘اضافه کردن بنزین به سوختن در آتش’

اگر چه منتشر شده از بازداشت Hudgins باید گزارش به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی آزادی مشروط تقسیم بر 2 مارس.

با توجه به دادستان Hudgins سوار همکار اعضای باند امیلیو Avalos و سرجیو پدیللا به پارک که در آن Avalos و پدیللا شات در تلافی قبلی مبارزه با.

Avalos محکوم شد که برای تیراندازی و برای سال 2001 به قتل 20 ساله دریایی سرجوخه اد گالو) هنری Lozano که او به مرگ محکوم شد. پدیللا متهم شد در سال 1994 تیراندازی شد اما هرگز از تلاش و زمان محل ناشناخته است.

Hudgins ادعا در دادگاه که او تنها سوار مردان به پارک و سپس آنها را سوار صفحه اصلی.

در آن سال 2017 حاکم دولت دادگاه تجدید نظر یافت که معاون دادستان منطقه پیت نولان ساخته شده نادرست استدلال با توسل به هیئت داوران احساسات خود را در طول بسته شدن نهایی استدلال و گفت: “19 سال … 6,735 روز. که چه مدت کالینز خانواده منتظر عدالت” و “ما نمی خواهیم شش هفته از زمان خود را در زمان زمان ما شاهد زمان به لگد پایین جاده تنها برای انجام این کار همه را دوباره و دوباره.”

این حکم همچنین دریافتند که شواهد اتصال Hudgins به قتل “در سمت چپ اتاق های زیادی برای شک معقول از گناه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>