دزرت هات اسپرینگز شهردار اسکات متس به دنبال یک دوره دیگر به عنوان شهردار

مایدزرت | No comments

دزرت هات اسپرینگز شهردار اسکات متس که خدمت در شورای شهر برای نزدیک به 13 سال به دنبال یک دوره دیگر به عنوان شهردار.

متس, 48, برگزار شد, کمپین kick-off رویداد روز سه شنبه در پلی آف ورزشی سالن در کف درایو گفتن جمعیت بیش از 50 نفر است که در شهرستان تا به حال بسیاری از موفقیت ها و رفتن در مسیر درست است.

“آینده روشن خواهد شد در چشمه های داغ کویر اگر ما در ادامه این راه” او گفت:. “هیچ دلیلی وجود ندارد که در این زمان به تجدید انتخاب شهردار جدید به دلیل این است که شهردار رفتن به ادامه این تلاش است.”

اولین انتخاب شهردار در سال 2015 متس متولد و بزرگ شده در کویر چشمه های آب گرم با توجه به مبارزات انتخاباتی خود بیوگرافی. او همچنین مطرح فرزندان خود را در شهرستان.

در طول سال ها او متعلق به یک کسب و کار کوچک متعلق به دزرت هات اسپرینگز باشگاه روتاری و صرف نزدیک به دو دهه مربیگری و umpiring در دزرت هات اسپرینگز لیگ کوچک.

متس لگد کردن سخنان خود در روز سه شنبه توسط های در مورد چگونه او درگیر شدم با این شهر است. او پیوست و این شهر امنیت عمومی کمیسیون در سال 2005 قبل از تبدیل شدن به یک عضو شورای در سال 2007.

در طول چند سال گذشته متس گفت: این شهرستان به دست آمده است یک AAA-امتیاز با استاندارد & ضعیف است و نگه $11.5 میلیون دلار در بانک.

“شش سال پیش وجود دارد $400,” او گفت: اشاره به چالش های مالی این شهر بود.

برخی از مناطق تمرکز در 2020 کمپین شامل توسعه اقتصادی, امنیت عمومی, ثبات مالی و جوانان برای ارشد برنامه. از جمله در اهداف در حال ساخت و نیروی انسانی اضافی دو ایستگاه آتش نشانی و اضافه کردن به شهر ذخایر.

متس نیز گفت: هنوز هم وجود دارد کار را به انجام.

شهردار: متس می گوید رژیم صهیونیستی است. Newsom او می خواهد مطابق با اهداف دولت مسکن

“ما هنوز هم فقر,” او گفت:. “ما هنوز جرم, حتی اگر آن را 33 درصد است. ما هنوز مسائل در جامعه ما که ما نیاز به حل و این یکی از دلایلی است که چرا من می خواهم برای ادامه به جلو است.”

دزرت هات اسپرینگز عضو شورای گری گاردنر با حضور در این رویداد با بقیه از شورای شهر. وی با تمجید همکارش ،

“من اعتباری اسکات با رنسانس این شهر,” او گفت:.

جف بومن که خدمت با متس در کمیسیون ایمنی گفت: متس به خود اختصاص داده است دزرت هات اسپرینگز.

“او تا کنون شایسته ترین فرد” بومن گفت.

در گذشته انتخابات متس را شکست داد و حریف استیو “RJ” Giboney 33 درصد است.

از ژانویه تا سپتامبر 2018, متس’ کمیته دریافت نزدیک به $22,000 در سهم با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ،

در نظر چگونه آن را شورای شهر انتخاب شود دزرت هات اسپرینگز متفاوت از بسیاری از شهرهای دیگر در Coachella Valley که شهرداران به طور مستقیم انتخاب برای یک دوره چهار ساله.

بر خلاف برخی از دیگر شهرهای کویر چشمه اعضای شورا انتخاب می شوند در بزرگ به جای مناطق. بسیاری از شهرهای دیگر رفته اند به منطقه انتخابات است.

شهردار Pro Tem رابرت گریفیث و عضو شورای راسل بتی را به خدمت از طریق دسامبر سال 2020 است. عضو شورای گری گاردنر و Councilwoman Jan Pye خدمت از طریق دسامبر 2022.

*اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده طول بعدی شهردار اصطلاح پس از عبور از اندازه گیری V در سال 2018 است.

بیشتر: دزرت هات اسپرینگز شورای OKs پرداخت افزایش

بیشتر: مارتین لوتر کینگ جونیور در روز راهپیمایی در بیابان چشمه های آب گرم

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>