کویر منطقه ای, دکتر, مردم که باید از بهبود coronavirus برای اهدای پلاسما

مایدزرت | No comments

یک Desert Regional Medical Center, دکتر, تشویق Coachella Valley ساکنان که بهبود یافته اند از COVID-19 عفونت به خود را اهدا پلاسما پس از کارکنان بیمارستان این هفته ارائه نقاهت پلاسما به بیماران بدحال.

افرادی که غلبه بر COVID-19 آنتی بادی به این بیماری در خون خود. کویر منطقهای است که شرکت در یک دادگاه با سازمان غذا و دارو و کلینیک مایو به تعیین اگر پلاسما — این بخش مایع خون از این افراد می تواند کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت مبارزه با ویروس.

“اگر ما می تواند پلاسما از یک بیمار که در حال حاضر جان سالم به در برد و از بهبود عفونت و آن را در کسی است که در واقع هنوز هم بیمار است و در بیمارستان با coronavirus ما انتظار داریم کسانی که آنتی بادی به کار خواهد کرد سریعتر و کشتن ویروس بنابراین بیمار می تواند احساس بهتری به زودی,” دکتر گفت: Xolani Mdluli که متخصص در بیماری های عفونی در بیابان منطقه ای است.

آن را بیش از حد به زودی به می دانم که اگر نقاهت پلاسما می تواند به بهبود شانس بهبودی برای افرادی که بسیار بیمار از COVID-19 اما Mdludi گفت: “بسیار امیدواریم.” وجود دارد در حال حاضر هیچ داروی درمان یا واکسن برای درمان COVID-19 وی افزود: بنابراین ممکن است که پلاسما می تواند اثبات مفید “در موقت.”

تجربه های قبلی با ویروس های تنفسی و داده های محدود از چین نشان می دهد که پلاسما دارای پتانسیل برای کاهش شدت و یا کوتاه شدن طول بیماری ناشی از COVID-19 با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا.

آنجلا Hoyt, نخل کویر ساکن که بهبود از COVID-19 عفونت اهدا پلاسما شنبه گذشته. همانطور که در حال حاضر او تنها محلی نقاهت پلاسما اهدا کننده با توجه به همین اسکلنت سخنگوی LifeStream.

کویر منطقه ای پزشکان فراهم پلاسما به دو به شدت بیمار بیماران دوشنبه.

بیمارستان کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد بیماران مبتلا اما Mdluli گفت: او نشد و “بهبود” در شرایط خود را. او هشدار داد: “این آزمایشی است بنابراین ما باید همه چیز را با یک دانه نمک است.”

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

Mdluli خواست دیگران که بهبود از ویروس برای اهدای پلاسمای. یک اهدا کننده پلاسما را می توان به دو یا سه نفر است. اهدا کننده خون نوع باید سازگار با بیمار, او گفت:.

“بیشتر اهدا کنندگان ما بیشتر بیماران ما کمک می کند و بیشتر اطلاعات ما همچنین می توانید برای کارآزمایی بالینی برای دیدن اینکه آیا این درمان به کار خواهد کرد یا نه” او گفت:.

افرادی که از بهبود COVID-19 و علاقه مند به اهدای پلاسما از طریق غربالگری پیش روند با توجه به اسکلنت از LifeStream. بیشتر اطلاعات موجود در بانک خون را در سایت و یا با تماس (909) 386-6837.

وجود دارد 10 نفر بستری در بیابان های منطقه ای به عنوان یک نتیجه از COVID-19 عفونت بعد از ظهر روز جمعه به گفته سخنگوی بیمارستان تاد برک. تحت محاکمه دستورالعمل بیمار باید به شدت بیمار و یا تهدید کننده زندگی مورد به منظور دریافت پلاسما Mdluli گفت.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>