کویر منطقهای آیزنهاور کردند غیر ضروری کارکنان از جمله پرستاران

مایدزرت | No comments

واقعیت از کار در خط مقدم در طول COVID-19 همه گیر به معنی خاص کارکنان مراقبت های بهداشتی را در صورت امکان روزانه خطرات در حالی که دیگران رسیده اند کنار اجازه می دهد تا بیمارستان به تمرکز تمام منابع در coronavirus واحد است.

حداقل دو Coachella Valley بیمارستان ها را کاهش ساعت کارکنان به حساب بودجه سویه های ناشی از این بیماری همه گیر به عنوان روز به روز بازدیدکننده داشته است غیر coronavirus بیماران کاهش یافت. هر دو آیزنهاور بهداشت و Desert Regional Medical Center صادر furloughs به غیر ضروری کارکنان از جمله پرستاران.

آیزنهاور سلامت سخنگوی لی برنج به نام نیروی انسانی تنظیمات یک “استاندارد” برای رانچو مایراج بیمارستان است که طرح 100 میلیون دلار کمبود درآمد از مارس تا ژوئن. آیزنهاور نیز کوتاه ساعت در آن درمانگاه با توجه به کاهش در تقاضا.

“این عمل استاندارد در بسیاری از بیمارستان ها برای تنظیم نیروی انسانی در هر واحد با توجه به تعداد در بیماران مبتلا به” برنج گفت. “این یک عمل جدید با توجه به همه گیر, اما بسیار مهم است در این زمان که (تعداد پر تخت بیمارستان) غیر منتظره ای کم است.”

Riverside County: آخرین اعداد و نقشه

موج: Riverside County مقامات خوشبین است که بیمارستان ها می تواند به جای

برنج گفت: حدود 30 تا 35 کارکنان شده اند به طور کامل furloughed چرا که بخش های خود را به طور کامل تعطیل مانند فروشگاه و حافظه, مرکز مراقبت های, در میان مناطق دیگر.

دیگران در آیزنهاور سلامت هستند و تا حدودی furloughed از جمله پرستاران.

برنج گفت: furloughing کارکنان غیر ضروری واحد نیز به معنای این بیمارستان می تواند اولویت بندی تجهیزات حفاظت شخصی برای COVID-19 واحد در راستای افزایش.

Riverside County مقامات بهداشتی پیش بینی شده است که یک موج ضربه در اواسط ماه آوریل است. در حالی که تعداد COVID-19 بيمار همچنان به افزایش در شهرستان آن است که در یک نرخ که در حال حاضر قریب به اتفاق به بیمارستان های محلی.

Desert Regional Medical Center در ضمن نیز صادر furloughs به عنوان پالم اسپرینگز بیمارستان می بیند “پایین تر از میانگین” ظرفیت برای این زمان از سال با توجه به صحرا منطقه ای سخنگوی تاد برک.

شصت درصد از این شهرستان را در مجموع تعداد تخت بیمارستان بودند در استفاده و 74 درصد از تخت ICU در استفاده به عنوان از آوریل 15, با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی.

کارکنان در هر دو بیمارستان ها می گویند در حالی که آنها درک ضرورت به قطع غیر ضروری هزینه های آن است که هنوز هم به سختی.

سه نفر از پرستاران و کارکنان پشتیبانی پزشکی عضو در کویر مرکز پزشکی منطقه ای مفصل که چگونه این تغییرات اشتغال نهفته اند زندگی خود را. خورشید صحرا نیست شناسایی این چهار Desert Regional Medical Center کارکنان به علاوه یک فرد با دانش کارکنان اشتغال خود را به دلیل ترس از مجازات از بیمارستان است.

خورشید صحرا به طور مستقل تایید خود را از وضعیت اشتغال با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده توسط هر فرد و همچنین بررسی ایمیل های داخلی در مورد تغییرات به اشتغال است.

موقت furloughs تاثیر بيمارستان

از چهار Desert Regional Medical Center کارکنان صحبت کرد که با صحرا خورشید, دو, تا به حال ساعت خود را قطع یکی بود furloughed و چهارم نیست جزئیات نحوه کاهش آسیب دیده خود را. گفت: همه آنها شد را به دنبال مزایای بیکاری.

شرکت مادر Tenet Healthcare اطلاع کارکنان از یک موج اخیر furloughs از طریق یک مارس 15 ایمیل به دست آمده توسط خورشید صحرا. برک نیست که اظهار نظر در جزئیات furloughs یا دیگر تاثیر به کارگران ساعت.

یک پرستار که صحبت با خورشید صحرا گفت: تمام وقت پرستار و بیمار حمل و نقل در غیر COVID-19 واحد قرار گرفتند. حتی اورژانس, پرستاران شد “خم کردن” کارمند گفت. بخش های دیگر آسیب دیده شامل پرستاران و کارکنان پشتیبانی در پست-بیهوشی و مراقبت های ویژه نوزادان و مراقبت های پزشکی-فولاد, در میان دیگران, با توجه به یک فرد با دانش اشتغال در بیمارستان است.

کویر منطقه ای مدیر عامل میشل Finney تایید شده در مارس 15 بیانیه ای به رسانه ای که برخی از واحدهای بیمارستان — نه مربوط به COVID-19 همه گیر و یا دیگر بحرانی در مراقبت از بیمار نیاز شده اند به حالت تعلیق و یا ramped پایین.

کارکنان بودند که furloughed Finney گفت: “بازگشت به کار “هنگامی که ما حرکت را از طریق این زمان بی سابقه و کسب و کار اصلی ما عادی شود.”

بیمارستان هنوز ارائه بیمه و مزایای دیگر به furloughed کارکنان با توجه به Finney.

“ما باید اقدامات برای منحرف کردن منابع اضافی به COVID-19 مراقبت و سایر فوری پزشکی است که نمی توان معوق” فینی در بیانیه ای گفت. “این شامل خم کردن هزینه ها و اجرای furloughs برای مشاغل خاص که در آن ما نیاز یا نیاز به محدود کردن فعالیت با توجه به محیط فعلی است.”

در مارس 15 نامه به کارکنان Finney ارائه گزینه ای برای کمک های مالی از طریق شعار مراقبت صندوق که تاسیس شد به کارمندان کمک می کند که در صورت مشقت. فینی گفت: همه شعار مدیریت شد اهدای بخشی از حقوق خود را به صندوق بین آوریل و ژوئن.

فینی که در این ایمیل که او شخصا کمک 10 درصد از حقوق و دستمزد او را به صندوق. برک کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن Finney حقوق و دستمزد.

صحرا منطقه ای furloughs آمد بعد از بیمارستان خواسته کارکنان برای به تعویق انداختن تعطیلات در انتظار افزایش توجه به فردی با دانش اشتغال در بیمارستان است.

برک گفت: تعطیلات به تعویق افتادن درخواست شد با توجه به طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر اما که بسیاری از کارکنان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای به تعویق انداختن سفر.

“بسیاری از کارمندان ما فعالانه از ما خواست اگر آنها می تواند خود را لغو قبلا برنامه ریزی شده تعطیلات پس از سفر گزینه ها در حال حاضر بسیار محدود” برک گفت: در یک ایمیل.

COVID-19 تست: در اینجا این است که چگونه به کتاب قرار ملاقات

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

از چهار کارکنان که با صحبت صحرا خورشید, دو, لغو تعطیلات خود را.

کارکنان نیز مطلع نکنيد که بیمارستان دیگر استخدام خاص قرارداد کارگران و فروشندگان با توجه به مارس 29 ایمیل به دست آمده توسط خورشید صحرا.

شعار بهداشت و درمان که در عمل کویر مرکز پزشکی منطقه ای و همچنین JFK بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره در حال حاضر تایید کرد در ماه گذشته است که این امر می تواند به تعویق انداختن حداقل یک کارگر سود در پاسخ به این بیماری همه گیر.

این شرکت به تعویق انداختن و بودجه به کارکنان 401(k) مطابقت برنامه برای آینده نزدیک خواهد شد اما ارائه کارکنان با این سود بعد از آن در سال, با توجه به بیانیه ارائه شده به آفتاب صحرا. اما furloughed کارکنان خود را دریافت خواهید کرد بازی به صورت عادی.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>