کویر منطقه ای JFK بیمارستان یخ منافع کارگر در پاسخ به همه گیر

مایدزرت | No comments

شعار بهداشت و درمان ملی سلامت کنگلومرا است که در عمل سه صحرا بیمارستان ها این هفته اعلام کرد قصد دارد به مسدود کردن برخی از کارگران از مزایای در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

شعار در عمل Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز, JFK, بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره.

در یک پنج شنبه شب در بیانیه ای گفت: شعار این شرکت خواهد بود به تعویق انداختن کمک های مالی به کارکنان 401(k) مطابقت برنامه برای آینده نزدیک را ارائه کارکنان با این سود بعد از آن در سال. این بیانیه ارائه شده توسط تاد برک شعار سخنگوی سه صحرا مراقبت و بیمارستان های شبکه.

“ما مهم ترین ماموریت در حال حاضر این است که به ارائه بهترین پشتیبانی ممکن است برای ما بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت به طوری که آنها می تواند همچنان به ارائه درمان صرفه جویی در زندگی به مبارزه COVID-19 و بسیاری دیگر از بیماری ها و شرایط” این بیانیه را بخوانید. “هر تلاش ساخته شده است برای کمک به همه ما از طریق این بحران ما را ساخته اند این تصمیم به طور مستقیم منابع اضافی برای دیدار با افزایش تقاضا برای خدمات بهداشتی آدرس در حال تحول نیازهای بیمار در بیمارستان های ما و حفاظت از خط مقدم کارکنان.”

شعار کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گسترده به نفع تعویق خواهد بود.

یک نماینده از کالیفرنیا انجمن پرستاران اتحادیه است که نشان دهنده همه پرستاران ثبت نام شده در سه بيمارستان گفت: تغییرات تاثیر نمی گذارد کارکنان تحت پوشش اتحادیه چانه زنی جمعی قرارداد.

Desert Regional Medical Center مدیر عامل میشل Finney انتشار یک نامه از طریق بیابان مراقبت از شبکه Facebook صفحه در روز دوشنبه در مورد بیمارستان پاسخ به همه گیر.

از مارس 30 کویر و منطقه ای برای مراقبت 138 مشکوک coronavirus بیماران. از کسانی که 100 آزمایش منفی و 19 آزمایش مثبت با نتایج از باقی مانده از آزمون هنوز در انتظار. همه بیمارانی که آزمایش مثبت نیاز به بستری.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: آیا در صورت پوشش محافظت از شما را از coronavirus? آنها هیچ جایگزینی برای جداسازی Newsom می گوید:

کویر منطقهای است همچنین قرار دادن برنامه در محل برای آماده سازی برای هجوم COVID-19 بيمار. آن را در حال حاضر 52 فشار منفی تخت با پتانسیل برای 114 بیشتر. فشار منفی در اتاق کنترل هوایی برای کاهش گسترش عفونت است. از 166 فشار منفی تخت ایجاد می شود 60 نفر از کسانی که قادر خواهد بود برای رسیدگی به بحرانی در مراقبت از بیماران.

این بیمارستان در حال حاضر دارای 76 هواکش برک گفت.

علاوه بر این کویر منطقه ای برای گسترش برنامه های خود در بخش مراقبتهای ويژه به برگزاری 75 تخت. اضافی 47 بیمارستان عمومی می تواند بستر ایجاد شده در دیگر بخش های این بیمارستان است.

زمینه Desert Regional Medical Center همچنین قادر خواهد بود به خانه 16 آلودگی و افزایش چادر با 230 تختخوابی برای غیر coronavirus بیماران.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>