کویر مرکز پزشکی منطقه ای باید پرداخت 1.4 میلیون دلار برای حل و فصل نادرست مدیکر ادعا می کند با توجه

مایدزرت | No comments

کویر مرکز پزشکی منطقه ای و شرکت مادر آن Tenet Healthcare Corp. باید پرداخت $1.41 میلیون دلار به ایالات متحده پس از یک توافق حل و فصل برای حل و فصل اتهامات که پالم اسپرینگز بیمارستان های نادرست مدیکر ادعا می کند.

وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که این روز را در بیمارستان به اتهام نقض ادعاهای دروغین عمل توسط “آگاهانه شارژ مدیکر برای جایگزینی غیر ضروری مانیتور قلب.”

قلب مانیتور ضبط یک بیمار ریتم قلب به طور مداوم به مدت سه سال اجازه می دهد پزشکان به نظارت از راه دور.

عمل ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا توسط یک سابق Desert Regional Medical Center, کارمند, Michael فضل در مارس 2017. او در زمینه موسس مقررات فدرال ادعاهای دروغین عمل می کنند.

فضل گفته است که بیابان های منطقه ای درگیر در “یک طرح برای ارائه نادرست مدیکر ادعا می کند” از سال 2014 تا سال 2017 با توجه به آزادی مطبوعات از سنفورد Heisler, تیز, شرکت حقوقی است که به نمایندگی گریس. او گفت: های مختلف پزشکان درگیر شدند.

“ارائه دهندگان خدمات است که لایحه برای خدمات غیر ضروری و دستگاه های کمک به افزایش هزینه بهداشت و درمان گفت: وزارت دادگستری مدنی تقسیم دستیار دادستان کل جودی شکار در بیانیه ای گفت.

شکار گفت: صحرا منطقه ای گذشت متورم هزینه های غیر ضروری درمان به فدرال بهداشت و درمان برنامه های.

در حالی که DOJ نگران بود با رعایت قوانین که مدیکر تنها reimburses خدمات و درمان های مناسب و لازم پزشکی به وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز نگران آن است که روش های غیر ضروری در حال حاضر می تواند خطرات پزشکی.

“روش تهاجمی پزشکی مانند جایگزینی قلب مانیتور نیست و بدون خطر” گفت: تیموتی DeFrancesca, U. s. وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل ویژه عامل.

علاوه بر این DeFrancesca گفت جعلی مدیکر اقدامات به معنای “مالیات دهندگان را تا پایان با این لایحه است.”

Desert Regional Medical Center مقامات گفتند که باید اقدامات لازم برای رسیدگی به این موضوع است.

“ما ایستاده پشت تلاش های تیم ما — ما بیمارستان و پزشکان شناسایی و در زمان مراحل رسیدگی به این موضوع قبل از پر کردن طرح دعوی در دادگاه و متعهد به انطباق کامل با تمام فدرال بهداشت و درمان برنامه های مورد نیاز” گفت: Todd برک سخنگوی شعار بهداشت و درمان و Desert Regional Medical Center.

چون فضل واصل طرح دعوی در دادگاه تحت qui tam مفاد ادعای قانون است که اجازه می دهد افراد به سو برای ادعاهای دروغین از طرف دولت و به اشتراک گذاری در هر گونه هزینه بازیافت از کت و شلوار فضل را شخصا دریافت $240,789 از کل است که شعار باید پرداخت.

حل و فصل می آید بر روی پاشنه از دیگری حل و فصل رسیده DOJ و شعار بهداشت و درمان در پایان 2019.

شعار تگزاس مبتنی بر پزشکی شرکت که دارای 65 بیمارستان و حدود 500 سایر امکانات بهداشتی در سراسر کشور موافقت به پرداخت $66 میلیون دلار در ماه نوامبر برای رسیدگی به یک دعوی در دادگاه کاران است که ادعا شده این شرکت بخشی از یک طرح مربوط به پزشکان دریافت رشوه برای بیمار ارجاع در اوکلاهما.

شعار نیز متهم با اتهامات مشابه در سال 2016.

در Coachella Valley, شعار عمل کویر مرکز پزشکی منطقه ای و همچنین JFK بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>