کویر X ایجاد صندوق امداد برای حمایت از جنوب کالیفرنیا هنرمندان در طول همه گیر

مایدزرت | No comments

هیئت محلی دوسالانه هنری نمایشگاه کویر X اعلام کرد این تاسیس اورژانس صندوق امداد به عنوان شناخته شده کویر X هنرمند صندوق امداد برای حمایت از هنرمندان تجسمی زندگی در جنوب کالیفرنیا در طول Coronavirus بیماری همه گیر.

ابتکار بودجه توسط صحرا X هیئت مدیره ارائه خواهد شد یک بار بدون محدودیت اضطراری کمک های مالی از $1000 به هنرمندان متاثر از نمایشگاه و موزه تعطیلی و همچنین از دست دادن کمیسیون و اشتغال است.

“من به خصوص به لمس است که صحرا X هیئت مدیره و اعضای تیم ما آمده اند با هم با مهربانی و سخاوت و تمایل به ارائه پشتیبانی حیاتی” گفت: کویر X بنیانگذار و رئیس جمهور Susan L. Davis در یک بیانیه آماده.

هنرمندان تجسمی کار در رسانه های مختلف که در حال زندگی در جنوب کالیفرنیا از جمله Coachella Valley را تشویق به اعمال می شود از طریق کویر X وب سایت.

متقاضیان باید درخواست آنلاین و ارسال اطلاعات زیر.

  • رزومه و نمونه هایی از تعهد به حرفه هنری از جمله نمایشگاه تاریخ و هنر آموزش و پرورش است.
  • تایید محل اقامت فعلی در جنوب کالیفرنیا (شاهنشاهی, لس آنجلس, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و سن دیگو شهرستان).
  • اثبات مستقیم مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر مانند لغو نمایشگاه تجاری فرصت را لغو و یا از دست دادن درآمد مکمل برای حمایت از عمل هنری.
  • اثبات اینکه حداقل 21 سال سن و یک شهروند ایالات متحده اقامت دائم و یا دارنده گرین کارت.

کویر X است همچنین دعوت از افراد و سازمان ها برای کمک به صحرا X هنرمند صندوق امداد. این سازمان مطرح است $34,000 تا به امروز در بیش از حد منابع مالی برای آینده 2021 نسخه از کویر X در Coachella Valley برنامه ریزی برای شروع بعدی فوریه.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>