با وجود coronavirus زندگی همچنان ادامه دارد (به آرامی و دورتر از هم جدا) در فضای ساحل

فلوریدا تودی | No comments

شنبه یکی از آن روزها در فلوریدا بوده و برای ساخت کارت پستال مورد برای یک قرن.

آسمان آبی روشن. درجه حرارت در قسمت بالایی 70s. یک گرم وزش نسیم تا حدی ملایم swaying از درختان نخل.

به عبارت دیگر یکی از آن روزها که خواسته های که شما صرف برخی از زمان در خارج.

مگر, البته, برای, رمان, کروناویروس, پخش كردن, سکوت در میان ما.

حتی در این سن از خود انزوا و اجتماعی فاصله فریب از یک روز کامل بود خیلی گسسته برای برخی به ماندن در خانه. هنوز این صحنه در اطراف شهرستان Brevard را نگاه بسیار متفاوت از یک انتظار می رود در ارتفاع رخصتی بهار فصل است.

الکل ممنوع شده است در ساحل در کاکائو ساحل و ساحل دسترسی به پارکینگ شده است محدود.

هنوز, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مردم مایل از شهر oceanfront. نه تنها خشن بهار-شکستن جمعیت معمولی برای این زمان از سال است. بسیاری از مردم در ساحل بعد از ظهر شنبه در ظاهر به خانوادهها یا دیگر گروههای کوچک و وجود دارد مقدار زیادی از فضای بین گروه.

این الگو حتی برگزار درست در ساحل از پایان Minutemen جاده به طور معمول مرکزی حزب در طول بهار و گرم-آب و هوا تعطیلات آخر هفته. اما نه تنها آبجو پنگ میز در منطقه شنبه به عنوان الکل ممنوعیت و نوار بسته شدن به نظر می رسد که محدود کالج سن جمعیت است.

در کشيش پارک در کاکائو, گروه, بازی فوتبال بر روی چمن با بهره گیری از چشمه های شنبه است.

چند ده نفر دیگر بازی cornhole یا مکالمه تحت یک غرفه.

در امتداد رودخانه هند درایو به طور معمول سنگین آخر هفته ترافیک از واکر و دوچرخه سواران است و نور هر چند تعداد کمی از مردم می رفت و یا biked در جفت و یا کوچک خانواده واحد است.

یک جفت paddleboarders شناور در آب در نزدیکی هند دایره.

در ملبورن Eau Gallie بخش در محله های غرب از ایالات متحده 1 همه چیز به نظر می رسید به کسب و کار به عنوان معمول است.

مغازه های صرفه جویی در شفق جاده باز بود و در محلی bodega در کرچک هندی جاده وجود دارد یک جریان ثابت از مشتریان برای دریافت tacos و دیگر کرایه مکزیکی برای ناهار از کامیون مواد غذایی در خارج.

با توجه به صندوقدار داخل تنها محصولات کاغذی تا به حال واقعا اجرا در هفته گذشته.

در از بین بردن جزیره بین کاکائو و جزیره مریت معمولی آخر هفته آفتابی را جذب جمعیت کوچکی از boaters به لنگر همراه یک sandbar که juts را فقط در شمال کشور جاده 528 جاده.

وجود دارد هیچ تفاوتی شنبه به عنوان ده ها تن جمع آوری در گروه های در sandbar نوشیدن آبجو و حلق آویز کردن در زیر pop-up سایبان.

خارج از Publix در Suntree شنبه اولیه خط طولانی بود به عنوان خریداران منتظر فروشگاه مواد غذایی به باز و در ساعت 8 صبح این خط طولانی ساخته شده بود و حتی دیگر در فاصله فیزیکی که خریداران به دنبال رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل تلاش برای نگه داشتن 6 پا از فضای بین خود و فرد مقابل آنها و پشت سر آنها.

برخی کردم به خط قبل از 7:30 و به عنوان آنها منتظر فروشگاه برای باز کردن آنها در مقایسه یادداشت قبلی خود را خرید تجربه و آنچه که در بالای این روز را به لیست مواد غذایی.

یک تازه وارد به صف پرسید: “آیا این نان خط؟”

مدت کوتاهی قبل از این فروشگاه افتتاح شد مدیر آمد خارج به خریداران مختصر و مفید از آنچه بود نه در قفسه که روز محصولات اساسی مانند شیر و تخم مرغ و مرغ و کاغذ توالت و حوله کاغذی. خط انتظار برای افتتاح فروشگاه بلافاصله کردم کوتاه تر به عنوان دلسرد خریداران به دنبال یک یا بیشتر از این موارد در سمت چپ.

یکی از خریداران خواسته مدیر اگر هنوز هم وجود دارد شراب در قفسه بود خوشحال به یاد بگیرند که وجود دارد.

در دوار Riverside Park همراه ایالات متحده 1 مردم نشسته در جفت جدا از یک دیگر در جداول پیک نیک خوردن ناهار.

دورتر از شمال در شن و ماسه نقطه پارک یک خانواده جمع شده در زیر سایه غرفه سوزاندن زغال چوب در کوره و در حالی که یک فویل بالون شلاق در باد.

Coronavirus نگرانی نداشته متوقف خانواده از رفتن به جشن تولد خود را و یا متوقف کودکان از استفاده از زمین بازی.

یک جفت از زنان در ماسک های نزدیک به خود را به دیگران راه می رفت سگ یا سرش می دویم. در این نزدیکی هست.

در راهرو از مجموع شراب و بیشتر در Viera مشتریان تلاش برای حفظ پست شده هشدار باقی می ماند شش فوت از هم جدا فشردن گذشته هر یک از دیگر در راهروی شلوغ به عنوان آنها نگردند تا در ترس است که فروشگاه ها مشروب ممکن است تعطیل به عنوان دولت محکم محدودیت در فضاهای عمومی شامل گسترش COVID-19.

کارکنان تماشا از یک فاصله امن پوشیدن دستکش.

آبی نوار خطوط مشخص شده هر شش پا فاصله منجر به ثبت نام. یک مرد در خط بعدی به اتمام پا گذشته خود را به جای سه بطری ویسکی بر روی تسمه نقاله شد و به سرعت بدحجابی توسط صندوقدار.

“من حدس می زنم ما در حال جدی شدن” او به شوخی به مشتریان دیگر بازگشت به نوار خود را.

“آنچه که او نمی داند این است که همه ما در حال رفتن به هم پشت دامپستر بعد از این به این نوشیدنی ویسکی” به نام تنها مشتری ایستاده شش پا را در پشت بعدی نوار خط خنده و برگزاری خود ،

الساندرو ساسون بیلی Gallion, Dave برمن و جان مک کارتی کمک به این گزارش.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>