با وجود coronavirus ناسا و اسپیس ایکس با هدف قرار دادن ممکن است برای راه اندازی فضانوردان به ISS

فلوریدا تودی | No comments

ناسا و اسپیس ایکس در حال هدف قرار دادن اواسط تا اواخر ماه مارس برای اولین پرواز فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه با وجود این پیش از coronavirus آژانس تایید چهارشنبه.

اگر برنامه نگه ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی را به پرواز در یک خدمه کپسول اژدها از مرکز فضایی کندی پد 39A شکستن گرفتن که فضاپیمای روسی برگزار شد در crewed راه اندازی به ISS است. آمریکا مجبور شد برای خرید صندلی در سایوز پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

اگر همه به خوبی می رود با خدمه اژدها راه اندازی در مه – از لحاظ فنی آخرین آن آزمون ماموریت آن را به هموار کردن راه برای کامل گواهی پرواز از کپسول به ایستگاه فضایی. بسیار شبیه به اولین پرواز تست در آوریل 2019 آن را نیاز به موفقیت راه اندازی رویکرد و حوض و سپس ترک و دوباره وارد جو زمین قبل از فرود در اقیانوس اطلس.

به بازگشت خدمه به ایستگاه فضایی در آمریکا سخت افزار ناسا انتخاب شده SpaceX و بوئینگ تحت قراردادهای چند میلیارد دلاری. دومی فضاپیما Starliner موفق به رسیدن به ISS در طول یک uncrewed تست پرواز در ماه دسامبر و آن نرم افزار است که دوباره برای کار بعدی خود را برنامه ریزی آزمون.

فضانوردان مورد نیاز روی 100 میلیارد دلار ISS به دلایل مختلف اعم از حفظ آن روز به عملیات روز به انجام آزمایش های علمی که پرواز در سفینه های مختلف.

همه گیر اثرات

آنچه باقی مانده است دیده می شود اما تاثیر جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس در آژانس و شرکت عملیات در حال حرکت رو به جلو است.

ناسا برای مثال عامل تا حدودی ظرفیت محدود در حالی که همه غیر انتقادی کارکنان telework. آن به روز رسانی از تاریخ راه اندازی شد در درجه اول کارگردانی در سازمان های رسانه ها تقاضا برای اعتبار یک فرایند پیچیده است که می تواند هفته ها یا ماه کامل – به خصوص برای متقاضیان بین المللی.

در SpaceX سمت مدیر عامل شرکت Elon Musk خواسته است تا کارکنان خود را به ماندن هوشیار در مورد ویروس است اما به طور کلی صحبت کردن در برابر وحشت گسترده. شرکت نمی کند, پاسخ به سوالات, از فلوریدا امروز در مورد چگونه آن را در حال تغییر است ،

“این شرکت نیاز به فشار که در آن می گفت:” دیل Ketcham معاون رئیس جمهور در روابط خارجی در فضایی فلوریدا دولت فضایی قدرت. “تمام جهان نباید به موقعیت جنین.”

[کاربران دستگاه های اپل: ضربه بزنید برای مشاهده اینجا یک مدل 3D از فالکون 9 در واقعیت افزوده حق را از دستگاه شما]

اما همه گیر نیز به فضای ساحل به عنوان یک کل است که انتظار می رود به میزبان صدها هزار نفر از بازدید کنندگان به تماشای خدمه اژدها بلند از فولاد خوزستان. فالکون سنگین در اولین پرواز در سال 2018 به عنوان مثال به ارمغان آورد و در بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان بسیاری از آنها شلوغ در محله های تنگ در اسکله و سواحل و رستوران ها و حتی پارکینگ.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: این ویروس است که به طور معمول گسترش در حدود شش فوت یک راهنما به احتمال زیاد به نادیده گرفته می شود در جمعیت بزرگ. اولین crewed راه اندازی بیشتر می تواند همه چیز را پیچیده تر با آوردن بازدید کننده بیشتر از فضای ساحل دیده است در نزدیک به یک دهه.

“وجود ندارد و همه گیر من می خواهم که پیش بینی یک و نیم میلیون نفر” Ketcham گفت. “اما هنوز هم وجود دارد رفتن به یک جهنم از بسیاری از مردم در اینجا.”

کریس Quilty رئیس جمهور از سن پترزبورگ-بر اساس Quilty تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: این ماموریت در زمان و ارتباط با کروناویروس پایین می آید به دو پرسش: با وجود این ویروس می تواند ناسا پشتیبانی یک ماموریت ممکن است و چگونه آن را مقابله با جمعیت?

“من فرض آن چیزی است که آنها می تواند اتفاق می افتد,” او گفت:. “آنها می توانند محدودیت برای برخی کارکنان و فعالیت های خود را به مطمئن شوید که برنامه زمان می تواند انجام شود.”

“اما سوال دوم در مورد فریبنده مردم را به نشان می دهد و تماشای راه اندازی, من فکر می کنم که یک مشکل برای مقامات محلی برای مقابله با,” او گفت:.

همانطور که از پنج شنبه صبح COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شد و تایید شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در 227,743 موارد در سراسر جهان و تا به حال باعث 9,318 مرگ و میر. در ایالات متحده آمار و ارقام گزارش شده در 9,415 و 150 بود.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>