با وجود COVID-19 رودخانه هند تالاب مرمت است که قوی | یکی دیگر از مشاهده

فلوریدا تودی | No comments

نظر

این Brevard, هندی, مرداب به رود ائتلاف سهام برخی نگرانی ها در مورد تاثیر دراز مدت COVID-19 در جامعه ما تعهد خود را به تمیز کردن رودخانه هند تالاب به عنوان ابراز در جان بایرون دوشنبه مهمان ستون. این کار در صرفه جویی در رودخانه هند تالاب پروژه طرح همچنان بدون تاخیر.

این کار بودجه نیم درصد مالیات بر فروش که تصویب شد 62 درصد از Brevard County رای دهندگان در سال 2016 باقی مانده است در مسیر. Brevard County منابع طبیعی کارکنان مشغول به کار بدون وقفه به پیاده سازی, نظارت, و نظارت بر این کار را فراهم کند و نظارت. شهروند نظارت کمیته در ادامه به دیدار ماهانه جز در مارس سال 2020 به ارائه رهبری خود را.

زمانی که مالیات بر فروش همه پرسی به تصویب رسید پیش بینی درآمد حدود 340 میلیون دلار برای 10 سال گذشته. با یک اقتصاد قوی زمانی که ما وارد سال 2020 درآمد بودند تجدید نظر به سمت بالا به $484 میلیون. در سه سال اول, $139 میلیون دلار جمع آوری شد.

در حالی که هیچ کس می تواند با دقت پیش بینی فروش مجموعه های مالیاتی در Brevard County باقی مانده از این مدت بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این مقدار را برابر و یا بیش از اصل انتظار 340 میلیون دلار. این مقدار اجازه می دهد همه از این در حال حاضر پروژه های آغاز شده به پایان خواهد رسید و حتی کسانی که در حال حاضر در برنامه ریزی و اجازه مرحله است. دیگر پروژه های تصویب شده آغاز نشده است می توانید صبر کنید تا زمانی که مالیات بر فروش پیش بینی می شود با دقت به روز شد.

پروژه های تکمیل شده است که حذف از 17000 پوند نیتروژن سالانه مضر ترین مواد مغذی موجود در تالاب آب. بسیاری از مردم مشاهده کرده اند که آب وضوح فوق العاده خوب است به خصوص برای یک گرم سال مانند ممکن است. مواد مغذی آلاینده ها کاهش می یابد و یا حذف شده توسط صرفه جویی در رودخانه هند تالاب برنامه ریزی پروژه های مسکونی کمتر کود برنامه های اخیر و شرایط آب و کمک به این آب زلال.

بازگرداندن سواحل ما پروژه توسط بروارد باغ وحش دارای پنج پروژه های در حال انجام برای ارائه صدف مرمت و زندگی در سواحل برای بیش از 56000 فوت مربع از تالاب است که باید کاهش نیتروژن توسط حدود 2200 پوند در هر سال است. این کار همچنان ادامه دارد و بی وقفه توسط COVID-19 بیماری همه گیر. کارگران شده است نیاز به عمل اجتماعی فاصله و لباس محافظ و ماسک در هنگام کار نزدیک به هم. بروارد باغ وحش در حال انجام جامعه جمع آوری کمک به اطمینان حاصل شود که این سازمان همچنان از نظر مالی سالم در طول این غیر معمول و همه گیر.

با توجه به تری Casto صندلی دریایی منابع شورای (MRC): “بحران مالی کنونی ایجاد مشکلات برای بسیاری از سازمان ها تا زمانی که ما کشف کردن که چگونه به انجام کسب و کار در حالت عادی. من تشویق راه دکتر (Leesa) سوتو (MRC را مدیر اجرایی) و کارکنان همچنان به اجرای ماموریت های دریایی منابع شورای. MRC حیاتی آب با کیفیت برنامه ادامه آموزنده قهوه ای کیسه ناهار در حال حاضر تحویل از طریق زوم قوی ما حرا برنامه ادامه دارد پر از IRL خط ساحلی.”

با وجود این مثبت ارزیابی این COVID-19 همه گیر خواهد شد که اثرات سوء بر تالاب رودخانه هند مرمت و همچنین بسیاری از عناصر جامعه ما است. اقتصاد محلی ما ممکن است نیاز به سال به طور کامل بهبود می یابند. در فلوریدا گردشگری را فراهم می کند در حدود 20 درصد از فروش درآمدهای مالیاتی. گردشگری ممکن است آهسته به طور کامل بهبود می یابند اما ما فضای طبیعی سواحل, سواحل حفاظت از اراضی و آبراه و همچنین به عنوان راه ارسال انسان به فضا ارائه فرصت های بزرگ برای مسافران که می خواهند برای لذت بردن از تمیز و فضاهای باز با مقدار زیادی از اتاق را برای اجتماعی فاصله.

شغل خوب, پاک, آب و کیفیت زندگی ضروری باقی می ماند به نگه داشتن جامعه ما قوی است. همانطور که ما حرکت رو به جلو ما نیاز به یادآوری ما مقامات منتخب که ما باید همچنان به صندوق آب با کیفیت پروژه ها. به عنوان افراد ما باید در نظر و اتخاذ داوطلبانه تلاش برای کمک به تالاب. بیایید با هم کار کنند برای اطمینان از ما باقی می ماند متعهد به تلاش های ما برای سالم هند رودخانه مرداب و یک اقتصاد سالم است.

وینس بره که صندلی از Brevard, هندی, مرداب به رود ائتلاف.

is.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>