با وجود La Quinta ساکن نگرانی غرفه توسعه دهنده ارائه بحث برانگیز برنامه های جدید برای ایستگاه گاز

مایدزرت | No comments

توسعه پیشنهادی غرفه کف دست مرکز خرید در انتهای جنوبی La Quinta بود برای ششمین جلسه عمومی روز سه شنبه با برخی از توصیه می شود تغییرات در طراحی به خود جلب کرد که نا امیدی از شهرستان کارکنان شورای شهر ،

در مرکز بحث و گفتگو شد پیشنهاد جدید محل 12-پمپ بنزین شده است که مخالف با ساکنان نزدیک از مرکز خرید برای اولین بار معرفی شد برای گوشه شمال غربی جفرسون خیابان و خیابان 50 بیش از دو سال پیش.

شورای شهر خواست در ماه فوریه که ایستگاه منتقل شمالی از محل پیشنهادی در گوشه جنوب شرقی اموال به سمت مرکز از بسیاری.

Lundin توسعه شرکت. بازگشت با یک طرح به جای آن در گوشه شمال شرقی ملک مجاور به رنسانس مسکونی در جامعه است.

“من فقط نا امید … که ایستگاه گاز رو نقل مکان کرد و نزدیک به ساکنان شده اند که قاطعانه در مورد داشتن یکی در همه پس از یک روز زمانی که شما پیشنهاد طرح به آنها” شهردار لیندا ایوانز گفت.

“من فقط احساس می کنم مثل ما صرف مقدار زیادی از زمان آخرین جلسه ارائه کافی جهت و من نه تنها تحت تاثیر قرار” ایوانز گفت. “من طرفدار توسعه است. من دوست دارم برای دیدن این اتفاق می افتد من فقط نیاز به مطمئن شوید که آن را مطابق La Quinta استاندارد.”

روز سه شنبه در جلسه عمومی این پروژه ششم از ماه مه 2018 – سه نفر قبل از کمیسیون برنامه ریزی.

پس 4½-ساعت جلسه عمومی در ماه فوریه شورای شهر مشخص شده برخی از تغییرات طراحی آن را می خواستم برای دیدن ساخته شده قبل از آن را تایید پروژه در یک سایت نه چندان دور از SilverRock گلف رفت و آمد مکرر و به عنوان یک دروازه برای شهر است.

هشت ساکنان صحبت کرد روز سه شنبه به مراتب کمتر از 30 و یا بیشتر که صحبت کرده اند و در برابر این پروژه در گذشته جلسات عمومی است.

مخالفان عمدتا در نزدیکی ساکنان که گفته اند آنها نمی خواهند به زندگی در کنار یک ایستگاه گاز, اما همچنین با اشاره به نگرانی ها در مورد افزایش ترافیک و اینکه آیا یک فروشگاه مواد غذایی بزرگ و تجاری/مرکز خرده فروشی خواهد موفقیت در آن مکان.

طرفداران باید گفت: این منطقه نیاز به یکی دیگر از فروشگاه های مواد غذایی و با اشاره به این که شغل ایجاد خواهد شد از جمله بالا پرداخت مواضع اتحادیه با سوپر مارکت و اضافه درآمد برای شهر است.

غرفه تا به امضا قرارداد به اشغال 63,000 فوت مربع لنگر نقطه با یک شرط که یک ایستگاه گاز شامل گرگ Bever یک شریک با Lundin توسعه شرکت ، گفته است.

“خواهد شد که در حیاط خلوت من” ساکن جیم اوبراین گفت: از پیشنهاد جدید موقعیت. “لطفا اجازه ندهید که خود را دست بسته” توسط یک توسعه دهنده و گفت باید وجود داشته باشد یک ایستگاه گاز با سوپر مارکت و یا غرفه نمی ساخت او گفت: اعضای شورای.

زمین طبقه بندی برای یک ایستگاه گاز در سال 1999 جلوگیری از شورای انکار است که عنصر در حال حاضر Councilmember رابرت رادی گفت.

“اما این موقعیت در حال حاضر من واقعا نمی بینید منطق از قرار دادن آن وجود دارد … وقتی منطقی و طبیعی و موقعیت از چیزی بود که با 12, پمپ, نه 16 خواهد بود در مرکز که در آن شما باید دسترسی به نفوذ و رو,” رادی گفت. “من نمی توانم من نمی خواهد من نباید حمایت از محل ایستگاه گاز که در حال حاضر است.”

توسعه دهندگان را انتخاب کرد که محل به دلیل آن است اتاق به جای ایستگاه های گاز و انباشته از اتومبیل Bever گفت .

آن را نیز خود شامل منطقه است که می تواند به طور مستقیم در سراسر خیابان را از ایستگاه های سوخت Ralphs پیشنهاد برای اضافه کردن در مرکبات پلازا مرکز خرید در Indio, Bever گفت.

Councilwoman کاتلین Fitzpatrick خواسته معمار پروژه جف Herbst چگونه سوخت تانکر را ترک مرکز خرید به عقب بر گردیم به ایالتی 10 هنگامی که وجود دارد هیچ سمت چپ-به نوبه خود برنامه ریزی شده بر روی Jefferson.

“من نمی دانم” Herbst گفت.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به کشف کردن” فیتزپاتریک گفت.

توسعه دهنده نیز اضافه شده چهار پمپ برای ایستگاه های گاز بدون این شهرستان دانستن هر چند Bever گفت که برای دیدن اگر آن محل می تواند جای اضافی پمپ اگر در آینده وجود دارد نیاز به گسترش است.

“این طرح برای سه مجموعه پمپ. قبل از آن بود و آن را در حال حاضر” Bever گفت اضافی پمپ باید گنجانده شده در اسناد و مدارک.

زمانی که Bever پیشنهاد آینده با گزینه های برای غربالگری ایستگاه گاز از نمای نزدیک ساکنان اعضای شورا تصریح کرد که مکانی نبود رفتن به پذیرفته شود.

“کاملا رک و پوست کنده من فکر نمی کنم شما شنیده ام شورای” شهردار Pro Tem جان پنا گفت.

Lundin آخرین طرح نیز کاهش می یابد تعداد بالقوه درایو از طریق کسب و کار این مرکز خرید از چهار به سه نفر از جمله غرفه داروسازی.

ساکنان و مقامات شهرستان را گفت: آنها نمی خواهند برای مواد غذایی سریع درایو-thrus در آن محل.

ایوانز گفت: او را درک طراحی یک مرکز به جای دو درایو-thrus – داروخانه و شاید یک کسب و کار قهوه – اما فکر چه سوم خواهد بود که نمی تواند در حال حاضر توان در بزرگراه 111.

Bever پیشنهاد یک بانک به عنوان یک امکان برای سومین drive-thru اما Councilmember استیو سانچز گفت: بانک ها کوچکتر و انجام دور با درایو-thrus.

شهر است فشار برای یک طراحی است که می افتد در خط جدید خود را با retailtainment طرح بزرگراه 111 است که به مردم دلایل خارج شدن از اتومبیل خود را و به مغازه ها و رستوران ها به جای “drive-thru و ترک” ایوانز گفت.

وجود جنبه های طرح جدید شورا و کارکنان دوست داشت از جمله طراحی مجدد از ساختمان های دیگر به تقلید از غرفه های معماری.

“ما نیاز به طراحی این عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم” پنا گفت.

“ما در حال گرفتن وجود دارد; ما کمی نزدیک تر و من فکر می کنم کارکنان به بسیاری از توصیه های بزرگ در راهی که ما می تواند به,” او گفت:.

“امید ما این است که به کار در هماهنگی در همکاری با شما” Herbst گفت.

روز سه شنبه جلسه عمومی بود و در ادامه به 5.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>