با وجود همه گیر مدارس و پدر و مادر و انجام بهترین خود را به 2020 سالمندان فارغ التحصیلی به یاد داشته باشید

فلوریدا تودی | No comments

آنها فارغ التحصیلی به یاد داشته باشید. حداقل کسانی که نیت از مدارس و والدین در سراسر بروارد که کار به نوبه 2020 از یک سال و یک بیماری همه گیر به یک جشن انعطاف پذیری است.

به جای استادیوم و سالن مراسم و جشن های صورت گرفته در خیابان های سواحل و پارکینگ. مدارس سراسر کشور انداخته اند ماشین راهپیمایی به جشن سالمندان فارغ التحصیلی است. دانشجویان درایو با ویندوز نورد پایین در تزئین ماشین بوق و تشویق.

حیاط نشانه های سراسر بروارد به رخ کشیدن نام از فارغ التحصیلان که زندگی در خوابگاه و از رهگذران به صدای خوک یا گراز در جشن.

جزیره مریت دبیرستان انداخت ماشین رژه و گراد در 30 مه که در آن دانش آموزان می توانند خود را در حال حاضر دانشجو شناسه در ازای رایگان Chick-fil-A. تیتوسویل دبیرستان میزبان آنلاین شکار گنج شنبه و یک درایو در شام روز سه شنبه.

کاکائو در ساحل, دبیرستان میزبان یک کل یک شب از وقایع روز جمعه در شب فارغ التحصیلی داشته اند اگر نیست آن را برای COVID-19 از جمله راه رفتن در ساحل, در فارغ التحصیلی لباس شاهانه یا فاخر و یک ماشین رژه پایین Minutemen جاده به یک درایو در “اجتماعی فاصله درب عقب اتومبیل” که در طی آن علامت اصلی Rendell خواندن اسامی فارغ التحصیل از سالمندان.

در 8:20 بعد از ظهر — 20:20 در زمان نظامی — رتبه بندی روشن شد تا برای نمایش 2020 و دانش آموزان تنظیم کردن شیرینی توپ. رتبه بندی چراغ آمده اند در هر جمعه در 8:20 p. m. برای قبلی چهار هفته Rendell گفت.

مدرسه را سنتی مراسم فارغ التحصیلی در ماه ژوئن.

ربکا Pletcher از فارغ التحصیلی ارشد راشل Pletcher و رهبر “پروژه فارغ التحصیلی” هیئت مدیره است که برنامه ریزی شده این حوادث گفت: او می خواهم مشغول به کار شده است برای جمع آوری پول برای فارغ التحصیلی حوادث پس از مارس سال گذشته است. هیئت مدیره تا به حال به قراضه برنامه های خود و ایجاد امکانات جدید در هنگامی که همه گیر رسید.

“ما کار می کرد با دولت از آنجا که ما هر دو می خواستم به برخی از آنها توجه اضافی” Pletcher گفت. “من گفت:” ما قصد داریم به جای خاطرات آنها را از دست داده با منحصر به فرد و خاطرات متفاوت است.'”

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis آسانسور محدودیت در فعالیت های جوانان

هر کس به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل با بسیاری از دانش آموزان دست زدن به آنها مطرح شده برای تصاویر و برخی از دانش آموزان تبادل آغوش. چند گذشت حدود سالنامه به ثبت نام.

COVID-19 نه به عنوان به راحتی در خارج از منزل به داخل خانه اما CDC دستورالعمل نمی افتراق زیادی بین محیط داخلی و خارجی حوادث. راهنمایی برای تفریح در فضای باز هنوز هم توصیه به مردم ماندن شش فوت است.

این سازمان توصیه که تجمعات از 250 نفر یا بیشتر بود به تعویق افتاده و یا لغو به نظر نمی رسد به تمایز بین داخل و خارج از منزل. کارشناسان بهداشت نیز هشدار می دهند افراد برای جلوگیری از دست زدن به سطوح مشترک در خارج از منزل مانند والیبال و تجهیزات زمین بازی.

روز فارغ التحصیلی بود تلخ و شیرین برای بسیاری از دانش آموزان و والدین. کلاس 2020 از دست برخی از سنت های آنها می رود به تجربه سال ارشد خود را. کاکائو ساحل بالا سالمندان از دست سنتی پایان سال “قفل در” فارغ التحصیلی-شب واقعه که در آن دانش آموزان در حال قفل شده است و به ساختمان مدرسه برای یک شب از فعالیت ها برای کاهش خطرات مانند استفاده از مواد مخدر و رانندگی در حال مستی.

در بعضی از دبیرستان معمول مراسم سالمندان عبور از یک پل در حیاط پس از دریافت دیپلم خود را. آنها پرتاب یک سکه به دریاچه زیر آن. که مراسم را در ماه ژوئن مراسم است. Pletcher اشاره کرد که بسیاری از والدین از فارغ التحصیلان راه می رفت که پل خود را از چندین سال پیش.

بیشتر: SpaceX راه اندازی خواهد شد افزایش گردشگری محلی در زمان بحرانی پس از coronavirus رکود

سالمندان نیز از دست نهایی خود را مدل رقص. فارغ التحصیل اردن بولتون ، گفت: او درک نیاز به انصراف از آن حتی اگر آن را یک یاس.

بولتون ، گفت: “این نوع ناامید کننده بود اما من می دانستم…”

“نوع ناامید کننده?” پدرش گفت.

“این واقعا ناامید کننده” بولتون ، گفت:. “آن stunk. من آن را دریافت کنید. من خوشحالم که من نمی خرید من مدل لباس در حال حاضر.”

هنوز هم او و مادرش نمی تجارت اجتماعی فاصله گرفتن جشن برای یکی معمولی. “آن متفاوت بود” Louise گفت.

هر کس به نظر می رسد به توافق برسند. یک نشانه بر روی یک اتومبیل پارک شده در عقب اتومبیل عنوان خوانده شده, “من تلف شش سال از زندگی من برای هیچ چیز.”

اما بعضی از دبیرستان و حتی ممکن است به دست آورده اند یک سنت جدید از روز جمعه رویداد. Pletcher, Rendell و پدر و مادر گفت: ساحل پیاده روی بود به خصوص به ویژه به دلیل آن را نشان غرور و افتخار شهرستان است و در آن خط ساحلی.

“ما در حال کاکائو در ساحل, آن را خوب به ترکیب های” Rendell گفت. “این نوع از خنک برای دیدن بچه ها با انگشتان خود را در آب و لباس و کلاه ،

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>