با وجود گزارش به خلاف ریگان کتابخانه مقامات می گویند بسته است تنها به طور موقت

مایدزرت | No comments

کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان به میدان فرستاد سراسیمگی از تماس این هفته به عنوان یک گسترش شایعه است که آن را ممکن است بسته به طور دائم.

که دور از حقیقت کتابخانه مقامات به سرعت پاسخ داد.

این اطلاعات نادرست به نظر می رسد که در یک آنلاین اخبار داستان ظاهرا ناشی از یک برداشتی غلط از یک نامه مالی آنها گفت. نامه فرستاده شد پس از بسته شدن موقت از ریگان کتابخانه در Simi دره و همه دیگر ریاست جمهوری کتابخانه ها در ماه گذشته به دلیل COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی.

یادداشت سردبیر: ستاره است که ساخت این داستان را رایگان به خوانندگان با توجه به نگرانی های بهداشتی مربوط به کوروناویروس. لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال به ستاره بنابراین ما می تواند همچنان به انجام این کار مهم است.

آن را اظهار داشت که این کتابخانه را پایه و اساس بود و از دست دادن حدود $150,000 یک هفته است که آن را به طور معمول از پذیرش امتیازات حوادث و دیگر فروش.

“فقط مانند همه دیگر موزه ها در سراسر کشور ما بسته است. چون ما بسته شده و ما در حال از دست دادن پول” گفت: ملیسا Giller ، سخنگوی ریاست جمهوری رونالد ریگان بنیاد کمک می کند که پشتیبانی از کتابخانه و موزه.

هدف از این نامه او گفته بود برای توضیح این واقعیت تلخ از آنچه از دست داده بود در درآمد و اجازه دهید مردم می دانند که اگر آنها می تواند به آن کمک قدردانی خواهد شد.

وجود دارد هیچ اشاره ای نمی بازگشایی مجدد Giller گفت.

در روز سه شنبه TMZ.com منتشر شده آنلاین داستان در مورد درخواست برای کمک های مالی که Giller گفت دقیق بود.

“آغاز شده است که این تلفن زنگ با مردم فقط مطمئن شوید که ما خوب,” او گفت:.

روز بعد یکی دیگر از داستان ظهور تا در سایت دیگری گفت: درها ممکن است به طور دائم به دلیل کمبود بودجه با توجه به Giller. که باعث شد یکی دیگر از سراسیمگی از تماس از اهدا کنندگان و کارکنان است.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: 160 موارد 5 و میر 34 بستری شدن در بیمارستان در شهرستان ونتورا

“این درست است که ما از قرار دادن این نامه گفت: ما در حال از دست دادن $150,000 یک هفته. که درست است. اما ریگان بنیاد بسیار پایدار سازمان” او گفت:.

مقامات گفتند که دوباره باز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار و دولت فدرال OKs حرکت می کند.

پایه و اساس افزایش حدود 20 میلیون نفر در سال است. کسانی که تلاش هنوز هم ادامه دارد اما در حال حاضر به گفته مقامات آن نیاز به را تشکیل می دهند اضافی دربارهی $600,000 یک ماه به دلیل از دست دادن درآمد با توجه به Giller. این سازمان که حدود 150 نفر در حقوق و دستمزد و همچنین تا به حال هیچ گونه اخراج یا furloughs از مارس 14 بسته شدن.

این بنیاد به تازگی ارسال شده در تور مجازی بنابراین مردم می توانند با بازدید از صفحه اصلی: https://m.youtube.com/watch?v=C5l3nEg5QnM. مواد برای دانش آموزان و معلمان نیز در حال حاضر در https://www.reaganfoundation.org/education/curriculum-and-resources/.

Cheri کارلسون را پوشش می دهد و محیط را برای شهرستان ونتورا ستاره. رسیدن به او را در [email protected] یا 805-437-0260.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>