بازداشت مهاجر با COVID-19 مجبور به تماس به دادگاه

لدگر | No comments

هوستون – بازداشت یک مهاجر که گفت آزمایش مثبت برای COVID-19 مورد نیاز بود تماس بگیرید در یک دادگاه حتی پس از یک نگهبان گفت که او بیش از حد ضعیف به بحث وکیل او گفت:.

زمانی که قاضی پرسید: Salomon دیگو آلونزو می گویند نام او نگهبان پاسخ داد که آلونزو “ندارد ظرفیت ریه گفت:” وکیل ورونیکا Semino که گوش دادن از طریق تلفن. تماس حدود دو ساعت به طول انجامید هر چند قاضی مریم Baumgarten در نهایت توافق به تاخیر آلونزو نهایی مصاحبه پناهندگی وکیل گفت.

صحبت به آسوشیتد پرس روز چهارشنبه 26 ساله از گواتمالا, در پاسخ به بسیاری از سوالات با یک یا دو جمله پاسخ اغلب قطع سرفه. آلونزو می گوید که او سردرد, اسهال و خستگی شدید است که آن را دشوار برای او را به خارج شدن از رختخواب. او را محدود با یک نفر دیگر در یک خوابگاه در یک مرکز بازداشت مهاجرت در مناطق روستایی لوئیزیانا که در آن کادر پزشکی بررسی علائم حیاتی خود دو بار در روز.

“من به سختی می تواند راه برود” آلونزو گفت. “من امن نیست اینجا.”

بیشتر: می سی سی پی به این مهاجران مستند نشده تهدید coronavirus است “بسیار زشت’

او در مورد فراهم می کند بینش جدید به چگونه ایالات متحده مهاجرت و گمرک در برخورد با یک به طور پیوسته افزایش تعداد coronavirus موارد در میان آن حدود 32,000 بازداشت شدگان است. یخ گفت: 100 تن از بازداشت شدگان را تایید کرد به COVID-19.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که این ویروس می تواند فراموش خاص آسیب در آمریکا زندان ها و زندان ها به دلیل وجود فضای کمی برای اجتماعی فاصله. مهاجرت بازداشت شدگان در چندین ایالت باید التماس کرد برای ماسک و ابراز ترس از گرفتن این ویروس که باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما می تواند باعث شدیدتر بیماری برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

برای مبارزه با این بیماری همه گیر یخ منتشر کرده است حدود 700 تن از بازداشت شدگان تا کنون در درجه اول افراد با شرایط پزشکی شناخته شده. اما این مقاومت در مقیاس بزرگ منتشر شده از بازداشت شدگان. آلونزو درخواست برای آزاد شود رد شده است گفت: Semino خود وکیل است.

آلونزو گفت: مسئولان در Richwood مرکز تادیبی در مونرو لوییزیانا که در آن او برگزار شد به او گفته اند که او آزمایش مثبت برای COVID-19. یخ را نه تایید می کنند که به Semino و سخنگوی برایان کاکس کاهش یافته است به نظر.

Semino می گوید آلونزو یکی از نزدیک به 700 نفر بازداشت شده در یخ حملات سال گذشته در مرغ گیاهان در می سی سی پی بزرگترین مهاجرت پيشگيري اجرای عملیات در حداقل یک دهه است. او شده است در ایالات متحده از سال 2012 زندگی در یک آپارتمان کوچک در یک شهر می سی سی پی با همسرش, نوجوان برادر و پدر, دختر, در حال حاضر 8.

آلونزو به یاد داشته باشید که در اطراف هر کسی که نگاه بیمار قبل از او شروع به احساس بیمار خود را. او فکر می کند او می توانست در معرض coronavirus در زندان حیاط کافه تریا و یا خوابگاه که در آن او و ده ها تن دیگر خواب است.

آلونزو گفت که او شروع به احساس “بسیار خسته” در مارس 8, توصیف آن را به عنوان یک درد در استخوان خود را. صبح روز بعد او رفت و به پرستار. او در بر داشت به یک تب گرفته شده به یک سلول انفرادی همراه و با توجه به دارو برای کاهش درجه حرارت خود را.

بعد از چند روز کسی آمد به اداره آزمون, او گفت:. مقامات زندان به او گفت این هفته که او تا به حال ویروس و او را به یک خوابگاه با یک نفر دیگر یک مرد از جنوب آسیا که آلونزو معتقد است نیز بیمار است. آنها نمی به یکدیگر صحبت کنید چرا که آنها انگلیسی صحبت می کنند, او گفت:.

یخ در وب سایت می گوید Richwood مرکز تادیبی تا دو تایید coronavirus موارد است.

زندان شروع به بازداشت مهاجران در سال گذشته به عنوان بخشی از روند گسترده تر در میان روستایی لوئیزیانا زندان. یک کوبایی مرد کشته شده خود در سال گذشته در یک Richwood سلول انفرادی همراه و یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان نگهبانان زندان تا به حال بررسی نشده او را به عنوان استانداردهای فدرال نیاز دارد و نادیده علائم هشدار دهنده قبل از مرگ او.

در روز پنج شنبه آلونزو برنامه ریزی شده بود برای آنچه شناخته شده به عنوان “شایستگی” شنوایی به طور معمول یک hourslong ارائه به توضیح دهد که چرا او باید دریافت پناهندگی. Semino خود را وکیل گفت: او درخواست سهشنبه که جلسه به تعویق افتاد و به دنبال آن با دادگاه روز بعد. تنها در پایان این جلسه آیا قاضی به تعویق بیندازند تا مارس 26.

“برای کسی که به طور بالقوه در حال مرگ را برای نشستن وجود دارد برای دو ساعت آن را واقعا بی رحمانه و غیر انسانی,” Semino گفت.

یک عضو هیات برای قاضی ارجاع سوالات به دفتر روابط رسانه ای برای اجرایی اداره مهاجرت بررسی که نظارت بر مهاجرت به ایالات متحده دادگاه. یک سخنگوی گفت که او نمی تواند اظهار نظر در آلونزو پزشکی وضعیت.

در میان همه گیر اداری است به تعویق افتاد تمام جلسات برای مهاجران در بازداشت است اما برگزاری بسیاری از جلسات برای زندانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>