‘انهدام’: می سی سی پی گردباد ستمگري Soso مرغ تولید کنندگان و کسب و کارهای دیگر

لدگر | No comments

به نحوی Royals غربی فروشگاه باز است برای کسب و کار در Soso.

یک گردباد در عید پاک یکشنبه پاره کردن روشن ثبت نام در کسب و کار و کاهش نشانه پاره پاره کردن بخشی از یک دیوار. سقف در دو طبقه بخش از فروشگاه نیاز به به طور کامل به عنوان جایگزین بخشی از $50,000 در آسیب.

تقریبا یک چهارم مایل دور یک گردباد ویران گریر را تنها فروشگاه مواد غذایی در Soso و محو یک خانه در این نزدیکی هست.

“ما باید کل سقف خسارت” گریر صاحب Stephen Thomas گفت. “همه پنجره ها دمیده شد ، درب دمیده شد از جمله پشت رول آپ درب تمام سقف کاشی. احتمالا نیمی از فروشگاه گرفته شده است. محصول آسیب دیده بود. بنابراین آن را فقط رفتن به احتمالا در مجموع از دست دادن.”

این صحنه در Soso نشان دهنده کسری از آسیب و اختلال در زندگی در می سی سی پی.

زمانی که گردباد مرگبار پاره پاره از طریق دولت بیش از یک هفته پیش بیش از 75 کسب و کار نهفته بودند با توجه به می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری. این فاجعه طبیعی آمار در زمانی که بسیاری در حال حاضر در وضعیتی وخیم شد از تاثیر اقتصادی رمان coronavirus.

صنعت مرغداری طول می کشد یک ضربه بزرگ

در گریر را منجمد مرغ و مواد غذایی دیگر شد را محکوم کرد وزارت خارجه از کشاورزی است. بسیاری از جوجه ها هرگز شانس آن را به فروشگاه های مواد غذایی در می سی سی پی به دلیل گردباد.

پرندگان مرده در مزارع مرغ و مرغ خانه ها در سراسر کشور.

صنعت طیور به ارزش حدود 2.7 میلیارد دلار به می سی سی پی در سال 2019 با توجه به ایالتی می سی سی پی گسترش خدمات.

مهم ترین آسیب به دولت در صنعت مرغداری در Covington County نزدیکی کالینز با توجه به یک گزارش از گسترش خدمات. نشانه های اولیه بودند که حداقل 90, مرغ, خانه های آسیب دیده همراه با شش مادر خانه.

“من مطمئن هستم که این افراد در حال رفتن به مجبور به درخواست کمک” ماری Shoemake با Covington County اتاق بازرگانی گفت. “این ویرانی.”

Sanderson مزارع گفت: آن را از دست داد 51 خانه های پرنده و 20 آسیب دیده بودند. در تمام شرکت 2,400 خانه های پرنده با توجه به عکس Billingsley مدیر توسعه و مهندسی برای Sanderson مزارع.

“ما به عنوان یک شرکت بسیار پر برکت است که ما نهفته بیشتر,” او گفت:. “ما نیست هر کسی که صدمه دیده و یا کشته فقط آسیب است.”

مرغ کشاورزان نظارت بر خانه های پرنده و عرضه Sanderson مزارع با مرغ. برخی از کارگران شغل خود را از دست. Billingsley گفت که این شرکت را نگاه کنید که در یک مورد به مورد و بر اساس.

“ما همیشه از یک شرکت است که پشتیبانی ما قرارداد تولید” Billingsley گفت. “ما آنچه که ما باید انجام دهید برای اطمینان از این افراد نمی, نهفته است.”

این هیچ feat کوچک به تعویض و یا تعمیر برخی از خانه مرغ.

یک جوجه های گوشتی خانه می تواند 46 فوت عرض 500 فوت و یا دیگر. با توجه به ویژگی های ساخته شده را به خانه آنها ممکن است هزینه 300.000 دلار به $325,000 و می تواند به افزایش حدود 25,000 جوجه.

تولید کنندگان برای Peco مواد غذایی در خلیج چشمه تا به حال 11 خانه که شد یا پایین و یا آسیب دیده است.

دیو نیکولز, اقتصادی, توسعه برای Lawrence County گفت: مرغ خانه ها وجود دارد آن را به عنوان به خوبی. او گفت: “شغل در حال حاضر رفته” از آنجا که مردم در آنجا کار می کرد.

“آن را تحت تاثیر قرار county پایه مالیاتی که کسانی که در خانه مرغ وجود ندارد,” نیکولز گفت. شما نمی توانید مالیات آنها است.”

‘آن را دلخراش برای دیدن همه این ها’

در Soso این گردباد از بین برود یک حس عادی برای بسیاری از ساخت یک میانبر برای اجرای مواد غذایی حتی گرفتن پست محلی است.

این Soso اداره پست دچار آسیب قابل توجهی و ساکنان مجبور به استفاده از برگ بو را از اداره پست. از روز پنج شنبه ایمیل وانت و خدمات خرده فروشی در دسترس است در یک واحد سیار در لورل اداره پست پارکینگ.

در Royals غربی, صاحب, نوجوان وید بازگشایی مغازه اش جمعه به عنوان به زودی به عنوان قدرت بازگشت. کسب و کار در نظر گرفته شده است ضروری است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به پنجه فولادی و آتش بازدارنده لباس آنها را به فروش برساند.

“شرکت برق مرد در آمد” وید گفت. “او می خواهم پا بر روی بسیاری از ناخن او نیاز به یک جفت جدید از کفش.”

وید گفت که او انتظار دارد که کسب و کار به نظر من تا زمانی که مشتریان خود را دریافت کنید گردباد پول بیمه. سپس او انتظار مشتریان برای خرید شلوار لی و پیراهن گمشده در طوفان.

آینده گریر است اما همچنان در برزخ است. گریر را دارای 28 مکان در سراسر جنوب. محل در Soso شده است وجود دارد برای 104 سال است. آن را متعلق به توماس و همسرش, guilherme m.

Soso ساکنان خواهد بود قادر به دریافت مواد غذایی در Ellisville یا لورل حدود 15 تا 20 دقیقه دور. اما این روزها در حال اجرا سریع آیتم از فروشگاه های محلی در انتظار هستند.

“این همه بستگی به آنچه بیمه می گوید:” Andee توماس گفت. “است که می شود فکر قبل از اینکه ما تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه, اما آنها نیاز به یک فروشگاه در اینجا.”

او در اصل از Soso و فروشگاه در سراسر خیابان از جایی که پدر و مادر او ازدواج کردم.

“این دلخراش برای دیدن همه از این است.”

باز در Soso

تلفن همراه خرده فروشی پستی واحد: 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه از 8:30 صبح-10:00 a. m. روز شنبه, 1036, می سی سی پی 28 غرب

Royals غربی فروشگاه: 8,a, m.-6 بعد از ظهر دوشنبه-جمعه 8:00 صبح-4 p. m. روز شنبه, 1135, می سی سی پی 28

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>