توسعه دهنده پیشنهاد و هتل و رستوران در Pelican بندر مارینا در ترکیه کریک در پالم بای

فلوریدا تودی | No comments

یک رککلدگ توسعه دهنده امید به خرید سابق پرنده بندر مارینا در پالم بای 1.8 میلیون دلار و ساخت یک اسکله هتل و رستوران و مارینا در ترکیه نهر.

Jimson مهمان نوازی گروه ارسال نامه ای از قصد برای خرید 7.4-اموال هکتار است که به طور مشترک متعلق به شهرستان پالم بای Bayfront جامعه توسعه مجدد آژانس.

پالم بای مقامات بلند بازدید, پیر مارینا به عنوان یک کلید سایت از لحاظ اقتصادی در احیای دهان Turkey Creek, خاموش ایالات متحده 1.

“کارکنان معتقد است (این Jimson ارائه) توسط بالاترین و بهترین استفاده از اموال راستا با شورای دیدگاه برای bayfront منطقه و به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه آینده و ایجاد یک مرکز تجاری در اسکله منطقه” جوآن Junkala قهوه ای, جامعه و توسعه اقتصادی, مدیر گفت: در یک یادداشت هفته گذشته است.

در طول یک شنبه جلسه ویژه این Bayfront سازمان تنظیم مقررات هیئت مدیره به اتفاق آرا رای به قبول Jimson مهمان نوازی گروه نامه ای از قصد. فروش مذاکرات رخ خواهد داد و پیشنهاد ممکن است اقدام به پالم بای شورای شهر برای در نظر گرفتن.

“این یک زمان هیجان انگیز, من فکر می کنم برای همه ما تا اینجا. از آنجا که ما صحبت کرده ام در این مورد برای حداقل چهار سال است که من در اینجا — این مارینا و تبدیل آن به چیزی است که جامعه می خواهد” عضو شورای برایان اندرسون گفت.

“من فکر می کنم ما در مسیر درست” اندرسون گفت.

بیشتر: شهرستان پالم بای مدیر لیزا مورل استعفا داد; شورای به نام جایگزینی پس از انتخابات

بیشتر: St. Johns میراث پارکوی I-95 تبادل برنامه ریزی برای باز کردن در ماه اکتبر در پالم بای

مرغ سقا بندر مارینا املاک تشکیل شده است از سه قطعه در مجموع 7.4 هکتار و آن را طبقه بندی اجازه می دهد تا انواع مختلفی از مسکونی, اداری, تجاری و سازمانی استفاده می کند.

در ماه ژوئیه سال 2019 ارزیابی ارزش زمین در $2.4 میلیون. اموال ذکر شده بود برای 1.8 میلیون دلار “به عنوان” مقاطعه در مقایسه خواص کمبود محیط زیست مطالعه و سقف چکه.

پارو بهشت مارینا مستاجر به دنبال باقی می ماند بر روی سایت اگر ممکن است Junkala-قهوه ای نوشت: در یادداشت او. قبلا بر اساس Eau Gallie رودخانه در ملبورن کسب و کار میزبان آماتور ورزشی اتحادیه Junior المپیک بازی ها, دست و پا زدن هیئت مدیره مسابقات در روز یکشنبه.

این شهر تجاری کارگزار دریافت دو نامه دیگر از علاقه برای مارینا:

• ارمیا بارون & Co. ارائه 1.8 میلیون دلار پیشنهاد چهار طبقه پارکینگ قایق تسهیلات رمپ قایق و اسکله بازسازی.

صاحب AAA سازی در مالابار فرستاده شده ارائه دهد.

• فهرست کلنگی گروه ارائه شده 800.000 دلار پیشنهاد یک کلید های فلوریدا-سبک اسکله رستوران ها و کافی ارائه غذاهای دریایی و سرگرمی زندگی می کنند.

دوم فاز یک پروژه را شامل یک اسکله کلش خرید در بازار ایجاد کرد, قایق رانی و اجاره کایاک و یک رویداد مرکز.

پیشنهاد شد ارسال شده توسط Michael Melhado که باز جزیره ماکارونی Co. در سال 2000 در مرکز شهر ملبورن است. او صاحب رودخانه سنگ در ایالات متحده آمریکا 1 در نزدیکی رککلدگ.

Jimson گروه هتلداری در حال توسعه سه طبقه هتل ملک در Viera بلوار فقط غرب از آهنگ های راه آهن. این توسعه دهنده املاک و مستغلات خرید و فروش هتل و رستوران ها.

شهر می پردازد ایالت فلوریدا $4,433 در هر سال برای یک مستغرق-زمین اجاره برای اسکله و 57 قایق ورقه. این بلا استفاده باقی می ماند چرا که این شهر حمل می کند بیمه است.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>