آیا سارق میله نگه داشتن مامان, 6 بچه ها از فرار از آتش ؟ تحقیقات همچنان ادامه دارد

لدگر | No comments

مقامات آتش بررسی خواهد شد که آیا سارق, میله های پنجره یک خانه در کلینتون مانع یک مادر و شش فرزند از فرار از آتش سوزی یک شهرستان کلینتون سخنگوی گفت.

میله های زندان در نظر گرفته شده برای نگه داشتن سارق. محققان همچنین به دنبال هشدار دهنده دود در خانه, علامت گذاری جونز مدیر ارتباطات برای شهرستان از کلینتون گفت.

در پی آتش سوزی روز شنبه برخی از میله های سارق می تواند دیده می شود بر روی چمن همراه با اسباب بازی و لباس.

“خانه به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش و ما آن را می دانم ساخته شده بود در آن سال 1951” جونز گفت:, و اضافه کرد که در این سن و سال از خانه نیز می تواند یک عامل است.

دولت آتش مارشال است منجر تحقیقات جونز گفت.

جیک پریسلی بود که تنها بازمانده از فروغ اوایل صبح روز شنبه در کلینتون.

مقامات شناسایی مرده با عنوان: بریتنی پریسلی, 33, و فرزندان او Landon Brookshire, 15; خط پریسلی 13; Lawson پریسلی, 12; گریسون پریسلی 6; مالکوم پریسلی 4; و سعادت پریسلی 1.

مرتبط با: مادر 6 فرزند کشته در آتش سوزی خانه در کلینتون

مرتبط با: خانواده, همه چیز بود: جامعه سوگوار پس از خانه آتش می کشد مادر 6 بچه ها

پریسلی تلاش ناموفق برای نجات اعضای خانواده و دچار استنشاق دود و سوختگی و بریدگی و کبودی به گفته جونز. او ذکر شده بود در بحرانی اما با ثبات شرایط پنج شنبه شب.

آلن کوتاه همسایه گفت: جیک پریسلی مو امضاء شد و او تا به حال یک برش بزرگ در بازوی خود را که در آن او را شکست و یک پنجره در تلاش برای رسیدن به خانه.

“بچه ها واقعا خوب بودند و تمام محله است فقط تخریب در این مورد همه چیز” کوتاه گفته WLBT-تلویزیون.

جیمز ویلیامز یک دوست نزدیک خانواده زندگی می کند که در Opp, آلاباما گفت: شیپور لجر خانواده شده بود زندگی در خانه های اجاره واقع در 2211 پیر ویکسبرگ جاده در شرق کلینتون نه چندان دور از جکسون “هر بیت از 10 تا 12 سال است.”

پریسلی تا به حال تعمیر و نگهداری چمن کسب و کار برگ, مرد, مراقبت از چمن و بریتنی بود و یک کلاس دوم معلم در روبن B. مایرز کانتون دانشکده هنر و علوم در کانتون.

جونز گفت: “ما برای نماز خود را” از طرف خانواده و کسانی که در پاسخ به آتش.

مقامات از هر دو کانتون و کلینتون در مدارس گفت: مشاوران غم و اندوه خواهد بود در دست زمانی که دانشجویان و استادان بازگشت به مدرسه یکشنبه.

بریتنی پریسلی تدریس در کانتون و یکی از بچه ها بود, pre-K دانش آموز در مدرسه.

کلینتون عمومی, مدرسه, منطقه, سرپرست تیم مارتین گفت: چهار نفر از کودکان کشته شده در آتش سوزی خانه با حضور کلینتون پارک مدرسه ابتدایی Lovett ابتدایی و کلینتون دبیرستان.

“کلینتون بسیار صمیمی جامعه تا زمانی که چیزی بسیار غم انگیز مانند این اتفاق می افتد تاثیر آن بر کل جامعه” مارتین گفت.

چگونه برای کمک به

  • یک GoFundMe صفحه راه اندازی شده است توسط خانواده برای کمک به خانواده های مراسم تشییع جنازه و هزینه های درمانی است.
  • علاوه بر این پریسلی خانواده کلیسا ریموند جاده کلیسای باپتیست به تاسیس یک صندوق.
    کمک های مالی می تواند از طریق پست به: جیک پریسلی صندوق c/o ریموند جاده کلیسای باپتیست 4622 ریموند جاده Jackson, MS 39212

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>