آیا شما متوجه پالم اسپرینگز تراموا نور است که در حال حاضر آبی ؟ اینجا چرا

مایدزرت | No comments

Coachella Valley ساکنان دنبال به سمت سن جکینتو کوه ممکن است متوجه آشنا و نور به طور ناگهانی تبدیل شده آبی.

پالم اسپرینگز هوایی تراموا کوه ایستگاه نور تغییر رنگ شب دوشنبه به عنوان بخشی از “نور آبی” کمپین اتفاق می افتد در سراسر کشور است. این یک ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و دیگر ضروری کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“نور در تراموا کوه ایستگاه یکی از مهمترین دیده نمادها در Coachella Valley. ما نمی تواند فکر می کنم از یک راه بهتر به افتخار همه کارگران ضروری از به نوبه خود ما کوه ایستگاه نور آبی. ما واقعا قدردانی خود را از فداکاری ها و تلاش های بی سابقه ای در طول این زمان,” مدیر کل نانسی نیکولز در بیانیه ای گفت.

مدیر روابط عمومی کارا Youngman گفت: نور آبی باید مشابه دید که دیگر لامپ های مورد استفاده در طول سال و آن را در محل باقی می ماند برای مدت زمان بیماری همه گیر.

ساختمان ها و نشانه های شرکت کننده در این کمپین شامل ساختمان امپایر استیت, the Seattle Space Needle و لس آنجلس شهرستان سالن.

از سه شنبه coronavirus است بیمار تقریبا 4000 Riverside County ساکنان و باعث حدود 140 مرگ و میر. صدها نفر از موارد گزارش شده در Coachella Valley از جمله نزدیک به 100 در پالم اسپرینگز که در آن تراموا نور است بیشتر قابل مشاهده است.

تراموا بسته شده برای هفته های بعد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات برای کالیفرنیا به ماندن در داخل و اجتماعی فاصله از یکدیگر به منظور کاهش گسترش عفونت است.

اکثر کارکنان در حال کار از خانه و شده است وجود دارد افزایش در سنجاب و کوچک دیگر حیات وحش در تراموا دره ایستگاه Youngman گفت.

بیشتر: ‘قهرمانان گمنام’: ولی ضروری کارگران مسلح با ماسک و ترس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus: در اینجا تعدادی از Coachella Valley موارد تا کنون

Coronavirus: در اینجا وضعیت اضطراری از هر Coachella Valley شهرستان

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>