دیزل انتخاب شهردار تیتوسویل بدون مخالفت کرد و گفت این ” یک رویای به حقیقت می پیوندند

فلوریدا تودی | No comments

دن دیزل دیرین تیتوسویل بالا, فوتبال, مربی و مدیر ورزشی حال حاضر شهردار منتخب از تیتوسویل.

دیزل که در حال حاضر یک تیتوسویل عضو شورای شهر و معاون شهردار بود unopposed برای شهردار به عنوان نامزد دوره مقدماتی به پایان رسید و در روز پنج شنبه.

در نوامبر. 24 دیزل موفق خواهد شد والت جانسون که تصمیم به دنبال انتخاب مجدد.

دیزل شد یک عضو شورای شهر در سال 2016 برنده چهار مسابقه راه برای موفقیت جانسون در شورای صندلی 3, گرفتن 53.94 درصد آرا. دوم-محل نامزد دریافت 17.07%. دیزل پر شده در دو سال باقی مانده از جانسون چهار سال است و پس از جانسون تصمیم گرفت برای اجرا به شهردار.

دیزل برنده یک دوره چهار ساله در سال 2018 زمانی که او unopposed.

بیشتر: شهرستان دولتها در سراسر فضا ساحل آرامش مقررات برای کمک به بازگشایی رستوران

بیشتر: دولت وکیل مدافع نه محلی قضات بدون رای مخالف

او تصمیم گرفت برای اجرا به شهردار این سال, اما گفت که باید خارج از مسابقه اگر جانسون تصمیم به اجرای Johnson, نمی, اجرا, و نه هر کس دیگری اما دیزل.

دیزل گفت: تبدیل شدن به شهردار این است که “یک رویای به حقیقت می پیوندند” درست مثل زمانی که او مربی تیم فوتبال در تیتوسویل بالا و موقعیت او برگزار شد از 13 سال.

“این فقط دایره کامل” دیزل گفت. “این بسیار نادر به unopposed در شهردار مسابقه است.”

دیزل نیز مربی تعدادی از ورزش های دیگر در تیتوسویل در طول سال — از کشتی به گلف.

او یک دستیار مدیر و معلم علوم وجود دارد به خوبی کار کرده است و در مدرسه برای 35 سال است.

دیزل گفت: در میان اولویت های خود را به عنوان شهردار خواهد شد هل دادن “رشد هوشمند” با ایجاد توازن میان توسعه اقتصادی با حفظ طبیعت. او همچنین تمرکز بر بودجه شهرستان از جمله تاثیر COVID-10 در درآمد و هزینه. و او آن را یک اولویت برای دریافت به جامعه مراجعه تیتوسویل محلات.

دیزل اشاره جانسون برای اینکه یک “مربی بزرگ” در هنگام دیزل عضو شورای شهر “را به عنوان یک تازه کار” در سال 2016 به عنوان جانسون نیز به دیگر اعضای شورای شهر.

“او دولتمرد. او تجربه” دیزل گفت.

وجود خواهد داشت رقابت مسابقه برای دو کرسی شورای شهر در تیتوسویل.

  • وقت سارا Stoeckel به چالش کشیده شده توسط کریستوفر کودکان برای او صندلی 2 موقعیت. برنده می شود یک دوره چهار ساله.
  • جو رابینسون و مارک اسمیت واجد شرایط به اجرا برای صندلی 3 موقعیت در حال حاضر برگزار شده توسط دیزل. برنده خواهد شد پر کردن در دو سال باقی مانده از دیزل چهار سال مدت است.

موقعیت در تیتوسویل شورای شهر بگمارند.

در اینجا به همین دلیل شما رو

رأی-با-ایمیل کارت پستال

Brevard County سرپرست از انتخابات لری اسکات فرستاده خواهد شد بیش از 319,000 روشن-زرد کارت پستال در 22 مه به ثبت نام رای دهندگان که تا به حال نشده است درخواست اخذ رای-با-پست الکترونیکی رای گیری برای سال 2020 انتخابات تشویق آنها را به در نظر گرفتن درخواست پست الکترونیکی رای گیری.

بیشتر: گروه های فشار برای بودجه فدرال برای کمک به انتخابات سرپرستان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“پاسخ از رای دهندگان شده است بسیار مثبت” اسکات در روز جمعه گفت. “من معتقدم که بیش از 9,500 درخواست های جدید در آخرین 3½ روز در حال نشان دهنده آن است. آنچه که ما در حال شنیدن از رای دهندگان این است که آنها هنوز هم بر این باور بودند که نیاز به غایب برای رای دادن توسط ایمیل و در میان همه گیر جهانی, من نمی خواهم کسی را باید انتخاب سختی بین حفاظت از سلامت خود و اعمال حق خود برای رای دادن.”

اسکات تاکید کرد که رای دهندگان در فلوریدا نمی نیاز به یک دلیل خاص برای رای دادن از طریق پست.

در تمام اسکات فرستاده 319,453 کارت پستال اطلاع رای دهندگان چگونه آنها می توانند درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری. هزینه پستی بود $38,344 با توجه به کیمبرلی Boelzner و ارتباطات و مدیر برای Brevard County سرپرست دفتر انتخابات.

به درخواست یک ایمیل به رای گیری بروید VoteBrevard.gov و رفتن به “درخواست پست الکترونیکی رای گیری” لینک های سریع. تماس بگیرید و یا پست الکترونیکی رای گیری گروه در 321-633-2127.

در مجموع وجود دارد 429,170 ثبت نام رای دهندگان در بروارد. کسانی که نمی دریافت کارت پستال در حال حاضر در حال امضا گرفتن یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری.

اولیه انتخابات Aug. 18 و کلی انتخابات نوامبر است. 3.

رای دهندگانی که نمی خواهند برای رای دادن از طریق پست خواهد بود قادر به رای دادن در فرد در طول اولیه رای گیری دوره و در روز انتخابات.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>