ناتوانی انکار می توانید مقدار به ‘حکم اعدام’ قاضی می گوید در می سی سی پی مورد

لدگر | No comments

کارل Boatner رنج می برد از بیماری انسدادی مزمن ریوی و بیماری عروق کرونر و دو کبد, بیماری, دیابت, چاقی, فشار خون, اختلال افسردگی اساسی و اختلال اضطرابی است.

اداری قانون قاضی رسیدگی به درخواست تجدید نظر خود را از انکار برای ناتوانی در پرداخت تعیین می شود کسانی که شرایط پزشکی “منطقی می تواند انتظار می رود به علت” غیر فعال کردن علائم است.

و سپس او را تکذیب کرد Boatner درخواست تجدید نظر.

او به این نتیجه رسیدند که کارتاژ را شدید شرایط پزشکی موفق به دیدار و یا پزشکی برابر با معیارهای ذکر شده برای هر اختلال” با وجود این واقعیت که آنها تا به حال یک بار فرود آمد و او را در آسایشگاه یک مرکز مراقبت های طراحی شده برای ارائه مراقبت های حمایتی به مردم در مرحله نهایی بیماری ترمینال.

Boatner نمی میرند قبل از گرفتن مزایای اما این مورد برای فیلیپ E. شاه ماهی از توپلو.

Vonda پیترز از توپلو دریافت برادرش سوم انکار نامه در پست روز پس از تشییع جنازه او در جولای سال 2019. “من به طور معمول نمی فحش دادن اما من فکر کردم چه f—?” پیترز گفت.

ایالات متحده منطقه قاضی کارلتون ریوز در یک حکم است که در نهایت اعطا Boatner مزایای از کار افتادگی ، با اشاره به نگرش فراگیر در میان بسیاری از قوانین اداری قضات برای مشاهده متقاضیان با شک و تردید اضافه کرد Boatner را قاضی صادر انکار در نرخ 25 درصد بالاتر از میانگین ملی است.

“بی عدالتی از کار افتادگی سیستم پرداخت هر دو بسیاری از و عمیق” ریوز حکومت. “تحقیقات نشان می دهد اکثر انکار ممکن است نادرست و متقاضیان تلاش خود را برای مدیریت معلولیت می گویند چنین انکار می توانید مقدار به ‘حکم اعدام است.'”

کروناویروس در می سی سی پی: تاثیر بر مردم به مسائل بهداشت روان ‘آسان به چشم پوشی’

در بیانیه ای به MCIR می سی سی پی ناتوانی تعیین خدمات آن گفت: “باعث می شود تعیین بر اساس سخت با SSA سیاست ها و روش” و SSA را به آدرس کسانی که سیاست ها و روش های. SSA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“بازرسان ملزم به نگاه بسیاری از چیزهای مختلف در تعیین واجد شرایط بودن نه فقط ناتوانی خود را” با توجه به DDS بیانیه. “تعیین مبتنی بر ترکیبی از پزشکی و فنی و حرفه ای مدارک و شواهد. فنی و حرفه ای شواهد شامل سن و تحصیلات و تجربه کاری در گذشته. تمام شواهد در میان است هم با استفاده از یک فرایند ایجاد شده توسط SSA به یک تصمیم نهایی. ما DDS دفتر همواره حفظ شود به طور متوسط نرخ دقت 95% و یا بالاتر است.”

“من احساس عمودی احمق’

پس از قاضی اداری رد Boatner درخواست تجدید نظر ریک کلارک او وکیل گرفت و پرونده به شورای استیناف در, Falls Church, Virginia به عنوان گام نهایی قبل از تحت پیگرد وزارت بهداشت و خدمات انسانی. “من واقعا اعتقاد کارل مورد” کلارک گفت.

شورای استیناف با شنیدن معمولا طول می کشد یک سال به شنیدن یک مورد و اين مورد با Boatner Clark گفت.

Boatner که در حال حاضر 55 گفت: او آنقدر خسته از همه تجدید نظر است که او را وکیل “شما فقط به من بگو وقتی که من به نشان می دهد و که در آن.”

موفقیت تردید است. کلارک گفت: تنها 10 درصد از موارد را به قاضی اداری و 1% در حال لغو شد.

پس از روشن کردن با تجدید نظر شورای Boatner شکایت فدرال امنیت اجتماعی دولت است.

در مارس 11, 2018, حکم ریوز مطرح سوال: آیا قاضی اداری بررسی شواهد درست است ؟

ریوز پاسخ: هیچ.

در تاول نظر او دقیق که در آن هر جزء از کار افتادگی روند شکست خورده بود Boatner قبل از او و سپس اعطا کهنه راننده کامیون خود را طولانی-مزایای انکار کرد.

ریوز تبدیل شده تمرکز خود را بر روی آژانس دولتی اقدام در اجتماعی, امنیت, دولت طرف ناتوانی تعیین خدمات.

DDS, است که در زیر می سی سی پی, مدیریت توانبخشی, خدمات فرآیندهای موارد افراد تشکیل پرونده برای مزایای از کار افتادگی از اداره تامین اجتماعی.

در حکم ریوز توصیف “انتظار” Boatner تا به حال انجام گفت: “Boatner صرف نزدیک به یک دهه به دنبال پرداخت از کار افتادگی تامین اجتماعی, دولت, تشکیل پرونده گذشته خود نرم افزار در سال 2014. با وجود اذعان به شدت Boatner پزشکی شرایط و سفرهای خود به مرگ آستان دولت را رد کرده است هر یک از چهار برنامه های کاربردی. این محرومیت شده اند دردناک است. یکی باعث Boatner به قدم زدن به بیرون از خانه خود قرار داده و یک تفنگ به سر خود و تهدید به کشتن خود را.”

Boatner گفت: می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی است که در طول دو دهه کار به عنوان یک راننده کامیون او تا به حال همیشه مطمئن ساخته شده او امنیت اجتماعی مالیات پرداخت می شد تا گفت که او آن را درک, شما پرداخت می شود و امنیت اجتماعی در زمان مراقبت از شما اگر شما کردم ،

کمک اضافی: Jackson شهردار پرده coronavirus سلامت روان تدریس خصوصی در خانه برای ساکنان

زمانی که او ادعا می کند محروم بودند و بیش از بیش Boatner گفت: “من احساس عمودی احمقانه است.”

در حکم ریوز در زمان هدف در ناتوانی بازرسان و قاضی اداری که به کار گرفته Boatner را مورد اشاره کرد که قاضی ALJ تا به حال حل و فصل بیش از 600 نفر در سال 2016. ریوز نیز گفت: بازرسان در حال آماده که مسئولیت رسیدگی به بسیاری از موارد به عنوان SSA از آنها می پرسد که مسئولیت رسیدگی به.

می سی سی پی DDS’ 111 بازرسان خام حدود 64,000 موارد آخر سال مالی با توجه به برایان پترسون منطقه ای مدیر ارتباطات برای آتلانتا دفتر منطقه ای از اداره تامین اجتماعی. Caseloads هر امتحان از محدوده 65-125 موارد گفت: Chris Howard, رئیس گروه خدمات توانبخشی.

در می سی سی پی بازرسان باید چهار سال مدرک از کالج های معتبر و در حال پرداخت می شود در هر نقطه از $27,000 دلار 47,000 از یک سال و شروع کردن حدود 14 دلار در ساعت, با توجه به کارکنان دولت مدیره دستورالعمل برای استخدام بازرسان.

‘ترس از ناتوانی باهم’

وجود دارد هزینه بسیار زمان پردازش موارد و منتظر تایید شود می گوید: Doron Dorfmann دانشیار در دانشگاه سیراکوس کالج قانون است. او مورد مطالعه اثر ناتوانی در تعیین روند در متقاضیان, چگونه آن را تحت تاثیر خود ادراک خود را به عنوان غیر فعال شهروندان است.

در یک مقاله ذکر شده توسط قاضی ریوز Dorfmann اشاره کرد که معلولیت یک مایع مفهوم به جای سفت و سخت تعریف اتخاذ شده توسط اداره تامین اجتماعی.

“وجود دارد نه بسیاری از افرادی که در این روش از نقطه نظر فرد رفتن را از طریق آن” Dorfmann گفت: می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

Dorfmann گفت MCIR که او مطالعه کرده است آنچه که او خواستار “ترس از ناتوانی باهم” است که این ایده که “راه قانون از کار افتادگی کلی اجرا شده است در ایالات متحده آمریکا است که همه faking ناتوانی است. من نشان می دهد در تحقیقات من این است که این ترس یک نیروی محرکه در قانون از کار افتادگی.”

Dorfmann مطالعات نشان داد که ناتوانی است که اغلب یک غرور موضوع با مردم و عدم تمایل برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان غیر فعال وقتی که دقیقا چه امنیت اجتماعی ناتواني فرایند درخواست آنها را به انجام. از جمله یک صفحه نمایش به احساس افراد در مورد خود و چشم انداز خود را از آنچه ناتوانی معنی Dorfmann اشاره کرد.

“آیا ما به عنوان یک کشور بپرسید که همه مردم می تواند غلبه بر’ خود اختلال?” Dorfmann گفت.

Boatner گفت: وضعیت او تثبیت شده در سال های پس از او در نهایت اهدا شد, مزایای, اما پس از مداخلات پزشكي از جمله ضفبرلترس/ضربان ساز و چهار ماه از دیالیز برای نارسایی کلیه.

با توجه به Vonda پیترز برادر خود را محدود به استفاده از یک ویلچر و تخت-محدود تحت مراقبت او را در خانه پدر و مادر در توپلو هنگامی که او درگذشت در سن 64. او تا به حال به ديابت نوع I و غیر الکلی, سیروز کبد, هنگامی که او درگذشت. “او هرگز در زمان یک نوشیدنی است که من می دانم در زندگی خود” پطرس گفت.

شاه ماهی اولین بار برای ناتوانی در اعمال 2002 پس از درد و رنج از سه آمبولی ریوی. که پایان کار خود را به عنوان یک مهندس نصب و نگهداری تجهیزات اشعه x پطرس گفت. او انکار کرد و نه تجدید نظر پیترز گفت: “او نمی خواهد مقابله با مردم است.”

او در زمینه به دست آوردن پس از ماه اوت سال 2017, هزینه 209 روز در بیمارستان برای قطع عضو یکی در چارپایان به علت دیابت و یکی دیگر در همان پا و شش اینچ زیر زانو و دوباره بالای زانو در همان پا در جانشینی سریع. او هرگز برای نصب پروتز به دلیل عفونت زخم. نسبت به پایان زندگی خود را پای دیگر تهدید شد به عنوان به خوبی.

“او نمی تواند نشستن طولانی او دیگر پا متورم می شود; او در مورد به از دست دادن پای دیگر” پطرس گفت: او رد شد که در آن نقطه دوباره با DDS.

نهایی خود نرم افزار بود و در اوایل سال 2019 — او در لیست برای ارزیابی شود برای پیوند کبد زمانی که او رفت و به شمال می سی سی پی, مرکز پزشکی آخرین بار در پایان ماه ژوئن پس از سرعت نه روز در خانه سالمندان.

پیترز می گوید ناتوانی تعیین خدمات به نام او که در آن نقطه مورد وضعیت خود را.

“آنها خواست که او را مرخص و به من گفت پس از مرگ او و از آنها خواسته که خواهد بود,” پطرس گفت که برادر او بود در آسایشگاه طبقه که در آن نقطه.

او فقط مطلع شده است که او نیز در نارسایی کلیه. “او ارائه شد دياليز اما این امر تنها با تاخیر مرگ او برای کمی در حالی که” پطرس گفت.

“ما بهترین های ما برای تطابق با همه چیز آنها پرسید:” پطرس گفت.

ریوز به ذکر است که بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده توسط محققین در مورد اینکه آیا یک فرد معلول درگیر تفسیر پیچیده پزشکی و امتحانات و نتایج آزمایشگاهی به مراتب فراتر از محدوده یک آزما آموزش.

هوارد بخش از خدمات توانبخشی گفت: می سی سی پی DDS بازرسان دریافت سه ماه از کلاس آموزش قبل از دریافت خود را caseloads و آموزش مداوم نیاز دارد به طور مداوم ارائه شده توسط واحد سرپرستان در طول یک معاینه حرفه ای.

ریوز نیز اشاره کرد که بازرسان کار در کنسرت با پزشکی مورد مشاوران و پزشکان که مشغول به کار پاره وقت برای DDS در ارزیابی یافته ها فراتر از محدوده یک آزما آموزش. و برای پر کردن شکاف در مدعی سوابق پزشکی, DDS و اداری قانون قضات تکیه مشورتی امتحانات به زمان ارائه اطلاعات پزشکی که در آن هیچ یک ممکن است در دسترس است.

در Boatner مورد دولت استخدام روانشناس برای ارزیابی ذهنی خود را شرایط. روانشناس گزارش به این نتیجه رسیدند که Boatner را “خلق و خوی و اضطراب و مشکلات شخصیتی” شد “به احتمال زیاد باقی بماند برای دوازده ماه آینده” و “تاثیر منفی قابل توجهی در توانایی های خود را به عملکرد در یک کار عادی تنظیم می باشد.”

“یکی فرض دولت را گزارش آن پرداخت می شود برای احترام” ریوز نوشت: در نظر او. “با این حال دولت می دهد ALJs عرض جغرافیایی گسترده ای به بی اعتنایی به این گزارش. Boatner را قاضی ALJ رد روانشناس گزارش به عنوان “مبهم” با وجود آن که نزدیک به 2 ، 000 کلمات در طول.”

ریوز که در او حاکم است که عدالت با تاخیر است که اغلب عدالت را تکذیب کرد:

“انجام عدالت به معنی پیدا کردن حقیقت,” او گفت:. “پیدا کردن حقیقت طول می کشد همدلی و تخصص و زمان. بدون این منابع افرادی که تصمیم ناتوانی موارد محکوم به انجام بی عدالتی است.”

این داستان تولید شده می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی, غیر انتفاعی, سازمان خبری. ثبت نام برای خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>