‘فاجعه برای آمریکا رکورد صنعت’: کارشناسان مربوطه پس از ‘مخرب’ آتش سوزی آپولو کارشناسی ارشد

مایدزرت | No comments

هنگامی که یک یادگاری از گذشته گرامی مشتاق جمع وینیل نصب شده یک تجدید حیات در صنعت موسیقی با صدها میلیون فروش سالانه — اما در آینده تولید از سوابق می تواند به شدت تحت تاثیر پس از یک آتش سوزی در جنوب کالیفرنیا محو کلیدی صنعت تامین کننده.

آپولو, کارشناسی ارشد, بزرگترین تامین کننده لاک استفاده در وینیل رکورد تولید دچار “آسیب فاجعه بار” در روز پنج شنبه. کارشناسان صنعت و نوازندگان در حال افزایش نگرانی که گیاه را تخریب اثر خواهد گذاشت در سراسر جهان وینیل رکورد میباشد.

“این است که قطعا یک فاجعه برای آمریکا رکورد صنعت” ریک هاشیموتو از رکورد تکنولوژی فشار دادن گیاه در کالیفرنیا, کالیفرنیا., گفت: از طریق ایمیل.

“آپولو عرضه حداقل 75 درصد از جهان را استاد لاک دیسک های گذشته از 10 به 20 سال,” او اضافه شده است. “تنها تامین کننده یک شرکت ژاپنی MDC. آنها بسیار کوچک هستند اما به تازگی افزایش یافته و سهم بازار خود را.”

آتش می تواند در یک زمان بدتر برای این صنعت است. وینیل شده است از محبوبیت موج سواری برای سال. انجمن صنعت ضبط آمریکا گزارش داد 16.7 میلیون لیتر در ثانیه و EPs فروخته شد در سال 2018 در برآورد ارزش خرده فروشی از حدود 420 میلیون.

این معلوم نیست چه مشتعل شعله که شکست در اطراف ساعت 8 صبح روز شنبه ارسال بزرگی پر از دود سیاه و سفید بیش از ایالتی 10 در بانینگ کالیفرنیا. کال آتش سروان. فرناندو Herrera گفت: وجود گزارش های متعدد از انفجار و که “وجود ندارد هر نقطه شما می توانید می گویند نیست در آتش است.”

آپولو در ابتدا نوشته شده در وب سایت آن جمعه که در آن تولید و تسهیلات ذخیره سازی شد “به طور کامل نابود شده است.” بعد این شرکت گفته است: “دچار آسیب فاجعه بار.”

“این بهترین خبری است که همه از کارمندان ما امن هستند” این شرکت اعلام کرد. “ما نامشخص آینده ما در این نقطه و در حال ارزیابی گزینه های به عنوان ما سعی می کنیم به کار را از طریق این زمان دشوار است.”

گیل Tamazyan صاحب لس آنجلس ضبط با فشار دادن گیاه کپسول آزمایشگاه گفت که او را نگران کرده برای این صنعت پس از آپولو خریداری رقیب Transco در سال 2007.

“بدترین حالت از (آتش) خواهد بود اگر آپولو نمی کند و برنامه ای برای بازگشت ندارد و به اشتراک گذاری ویژگی های فکری با دیگر حاضر شرکت. همه ما موافق وجود دارد نیاز به بیش از یک تامین کننده این مواد” Tamazyan گفت. “همه صنعت همکاران نگران هستند این ممکن است زمان طولانی برای کشف کردن و در این روند, عمده تاخیر ممکن است بوجود می آیند در تولید وینیل بازار است.”

بن بلکول از بنیانگذاران مرد سوم سوابق مشترک, نگرانی های مشابه.

رهبری راک گیتاریست جک, سفید, مرد سوم عملیات در دیترویت و نشویل می کند و صدها نفر از استادان از یک سال از لاک.

“من فکر می کنم آتش را احتمالا تحت تاثیر قرار دهد فقط در مورد هر آمریکای شمالی فشار دادن گیاه توانایی استاد سوابق” بلکول نوشت: از طریق ایمیل. “که تا چه حد آنها می شود باقی مانده است دیده شود.”

آپولو تاریخ موسیقی

آپولو بود حیاتی تامین کننده وینیل رکورد کسب و کار.

اگر وجود دارد راه های دیگر ایجاد کارشناسی ارشد برخی از شرکت های تکیه به شدت در لاک به استاد ضبط شده است.

هنگامی که موسیقی ضبط شده بهینه سازی شده برای وینیل برش دستگاه تراش “جسمی carves موسیقی شیار را به یک صفحه به نام لاک — یک ورق آلومینیوم پوشش داده شده با سلولز نیترات پوشش شبیه به ناخن” با توجه به کوره های ضبط با فشار دادن یک موسیقی شرکت مستقر در ویرجینیا.

“در برش studio, مهندس تسلط جاهای خالی لاک بر روی دستگاه تراش و دستگاه تبدیل شنوایی انرژی از ضبط به حرکت فیزیکی از یک سوزن در لاک” این شرکت اضافه شده است. “در این معنا, تراش مخالف است از یک سینی دوار تبدیل صدا به حرکت به جای حرکت به صدا.”

یک بار لاک قطع شده است شرکت می تواند ایجاد یک نیکل پوشش داده شده کپی خواهد شد که مورد استفاده برای ایجاد صدها نفر از سوابق این شرکت اعلام کرد.

لی یوسف که صاحب جاشوا درخت-بر اساس Dionysus سوابق و نقش باس بالا کویر نوازنده Jesika فون خرگوش گفت: از طریق تلفن در روز جمعه است که صدها نفر از سوابق او منتشر شده بر روی برچسب از سال 1984 تولید شد در آپولو دیسک.این فرایند قابل اعتماد از نظر کیفیت و یوسف اضافه شده است.

“شما نمی توانید قطع ضبط بدون (لاک) مگر اینکه شما فراموش مستقیم فلز مسترینگ” جوزف گفت. “این یک چیز نادر و من فکر نمی کنم آن را برای تلفن های موبایل به عنوان خوب. آن را شکننده و بالا پایان, اما شما نیاز به تجهیزات ویژه ای برای انجام این کار است. این تکنولوژی برای کاهش پرونده یک قرن و کار می کند.”

در وب سایت خود آپولو وقایع تاریخ آن و چگونگی آن لاک شده است.

یکی از نکات جالب توجه این است که آپولو اتصال به Capitol Records.

زمانی که شرکت معروف بسته آن لاک بخش در ماه اکتبر سال 1986 آن را به شرکت های چند که ممکن است علاقه مند در خرید تجهیزات خود را. GC بین المللی خریداری حقوق و لاک تجهیزات در سال 1987 و عملیات منتقل شد, ممنوعیت, با توجه به وب سایت خود را.

ممنوع بود و جذاب این شرکت گفت: به دلیل گرم و خشک و آب و هوا.

پس از خرید این تجهیزات از Capitol Records جدا شد و قرار داده بر روی 15 کامیون. تولید در بانینگ آغاز شده در سال 1989.

امید به آینده

اخبار آپولو آتش به سرعت در حال گسترش در سطح بین المللی.

دیوید خواندن وینیل هماهنگ کننده برای کانادا بر اساس آنالوگ Media Tech/تقلید.ca تکرار نگرانی از دیگران در رکورد کسب و کار.

“آپولو آتش افتضاح است اخبار برای کل وینیل صنعت” او نوشت: از طریق ایمیل. او گفت که فروغ را تحت تاثیر بسیاری از مناطق از صنعت موسیقی مانند گیاهان باند و برچسب مهندسین و هر کسی که با استفاده از لاک.

شرکت خود را نمی خواهد به عنوان نهفته آنجا که آنها می توانید استفاده مستقیم فلز مسترینگ روند متفاوت به استاد ضبط شده است.

اما دیگران که با استفاده از آپولو می شود. Tamazyan صاحب کپسول آزمایشگاه اشاره کرد شرکت ژاپنی MDC یک “کوچک” و “محدود” تامین کننده.

“خوشبختانه برخی از ما مثل خودم در حال حاضر ایجاد یک حساب کاربری” Tamazyan گفت: “همانطور که ما دریافت کرده اند کلمه ای که آنها نمی خواهد در نظر گرفتن هر گونه حساب های جدید.”

با وجود از دست دادن ادامه گفت: صنعت منعکس قبل به ویژه پس از آن در نظر گرفته شد “مرده” 20 سال پیش.

“یکی از چیزهایی که من می گویم این است که من تقریبا از 40 سال تجربه وینیل صنعت به عنوان یک کل است فوق العاده انعطاف پذیر و پر از استعداد حرفه ای است که خواهد شد و در حال حاضر هستند teaming با هم برای پیدا کردن راهی برای خروج از این زمان مشکل,” او نوشت.

آتش: سه زنگ خطر آتش سوزی ساختمان در بانینگ بلوک بزرگراه 243; کسب و کار تخلیه به علت نگرانی های شیمیایی

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>