“شرم آور.’ “غیر مسئولانه.’ همکاران سلام تشکر. Massie برای وادار کردن قانونگذاران برای محرک رای

مایدزرت | No comments

واشنگتن – اوباما در کنگره توماس Massie است که در مواجهه با سیل انتقاد از جمهوری خواهان و دموکرات و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خاطر درخواست برای آخرین لحظه رای در coronavirus بسته امداد که مجبور کوره در رفته راش برای نمایندگان مجلس برای سفر به واشنگتن جمعه.

کنتاکی جمهوریخواه که مخالف لایحه دو حزبی که به تصویب مجلس, نام برای ثبت vote در خانه به معنی حداقل یک اکثریت قانونگذاران مجلس نیاز به در حال حاضر به منظور اطمینان از تصویب آن به طوری که آن را می توان فرستاده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصویب نهایی است.

خانه برنامه ریزی شده بود به تصویب این بسته در حالی که نگه داشتن آن صدها نفر از اعضای خانه به دلیل نگرانی در مورد بیشتر گسترش ویروس. در حال حاضر سه خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سوم هرزه جو کانینگهام D-S. C., تشخیص خود را اعلام کرد فقط بعد از خانه مورد تایید اندازه گیری.

خانه رهبری گفت: اعضای این امر تصویب این لایحه توسط “صدای رای” است که در آن اعضای حاضر به سادگی دولت “aye یا نه” یک روش است که نیازی نیست که اکثریت کنگره را در کاپیتول.

اما این همه را به خاطر Massie. خانه قوانین دولت رای ثبت شده را می توان مجبور,,,, حتی اگر فقط یک عضو باعث می شود درخواست. Massie سمت چپ گزینه باز ترک همکاران خود مطمئن نیستید که آیا او بپرسید برای یک رای کامل که نیاز به یک اکثریت اعضای حاضر شوند.

او در نهایت خواسته یک رای کامل بود اما به ضرب گلوله توسط همکاران خود را که بسته بندی شده طبقه و گالری مناطق مشرف به اتاق و اجازه مجلس به تصویب اندازه گیری با رای دادن صدا.

Massie را تهدید وادار به خانه رهبران بپرسید که اعضای سرعت بازگشت به واشنگتن منجر به از کوره در رفته با عجله به پیدا کردن پرواز و یا درایو دی سی

چند قانونگذاران ارسال شده عکس های سلفی از red-eye پرواز و از اتومبیل های خود را با بسیاری از عموم پخش خود را از سرخوردگی و خشم نسبت به Massie.

Rep. گرد و خاکی Johnson, R-S. D. ارسال شده یک عکس در یک پرواز به سی صبح روز جمعه. تنها دیگران در هیئت مدیره را ترک هواپیما شدند و سه نفر دیگر از نمایندگان مجلس نیز رفتن برای رای دادن. همه نشسته چند صندلی دور از یک دیگر مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تشکر. مریم گی Scanlon, D-پن., گفت: در توییتر که او بیش از حد بود از رفتن به دی سی

“من واقعا نا امید دارد که برخی از اعضای تهدید به مخزن این لایحه در طبقه بنابراین همه ما یک تماس شب گذشته که ما باید سر خود را به عقب به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

یکی از Massie را همکار جمهوری خواه همکاران بود بیشتر کند. Rep. پیت پادشاه R-n. y. نام آن را “ننگین” و “غیر مسئولانه است.”

“رفتن به واشنگتن برای رای دادن در همه گیر شد. چرا که از یک عضو کنگره امتناع از اجازه اقدام اضطراری تمام اعضای کنگره باید به نام برای رای دادن در خانه” او در توییتر نوشت. “خطر ابتلا به عفونت و خطر از قانون بودن به تاخیر افتاد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در Massie در یک سری از توییت های که در آن او او را به نام “grandstander وجود دارد” و یک “فاجعه برای آمریکا” که باید پرتاب کردن از ایران برای مخالفت خود را بسته است.

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک…& پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

روز پنج شنبه یکی از خانه نماینده مجلس التماس برای Massie به اطلاع بقیه از خانه خود را اگر همکاران او در نظر گرفته شده برای نگه دارید تا رای و جلوگیری از صدها نفر از آنها از رقص در هواپیما.

“عزیز @RepThomasMassie: اگر شما قصد برای به تاخیر انداختن تصویب #coronavirus امداد لایحه فردا صبح لطفا راهنمایی کنید 428 همکاران در حال حاضر, بنابراین ما می توانید کتاب پرواز و صرف ~$200,000 در پول مالیات دهندگان برای مقابله با خود را اصولی اما وحشتناکی غلط شیرین کاری” در کنگره دین فیلیپس, D -, Minn. در توییتر نوشت.

Rep. T. J. Cox یک دانشجوی سال اول دموکرات از کالیفرنیا گرفتار یک چشم قرمز با چند خانه دیگر قانونگذاران که فرود در واشنگتن حدود 6 a. m. EDT به طوری که آنها می تواند در حمایت از این لایحه.

“من فکر می کنم بسیاری از کاربران فکر می کردم این مسئولیت خود را به, رای,” او نوشت: در یک متن.

آخرین لحظه درام است که می تواند به تاخیر کمک مالی از وارد شدن به آمریکایی ها و کسب و کار و حتی منجر به جان کری وزیر سابق امور خارجه تحت ریاست جمهوری باراک اوباما نوشتن در توییتر که Massie آزمایش مثبت به عنوان “برای اینکه یک**سوراخ است.”

“او باید قرنطینه برای جلوگیری از گسترش عظیم خود را حماقت,” جان کری نوشت. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نوشت و گفت او “تحت تاثیر” کری بود “چنین درک خوبی از حس شوخ طبعی است.”

Massie تا به حال به ایده خواستار ثبت vote در مصاحبه روز شنبه 55 KRC رادیو. او علنا اعلام کند که او این کار را انجام دهید تا حدود یک ساعت قبل از خانه تعیین شد و به تصویب اندازه گیری.

“قانون اساسی نیاز دارد که رسیدن به حد نصاب از اعضای حاضر به انجام کسب و کار در خانه. در حال حاضر میلیون ها نفر از ضروری طبقه کارگر آمریکایی ها هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار در این بیماری همه گیر مانند خط تولید کارگران بهداشت و درمان حرفه ای, خلبانان, مواد غذایی کارمندان آشپز/سرآشپزها رانندگان تحویل خودرو مکانیک و سرایداران (به نام چند). آن را بیش از حد بپرسید که در خانه کار خود را درست مثل سنا بود ؟ ” او در توییتر نوشت توضیح منطق خود را.

پس از خانه تصویب قانون Massie به خبرنگاران گفت به اعتقاد او تقاضای خود را مسدود شده بود چرا که مجلس نمی خواهید به ثبت نام در انتخابات.

“آنها نمی خواهند به رکورد ساخت بزرگترین اشتباه در تاریخ,” او گفت:. “این افراد نیاز به انجام کار خود را. اگر آنها در حال گفتن مردم را به درایو یک کامیون در صورتی که در حال گفتن مردم به کیسه های مواد غذایی و رشد مواد غذایی خود را و سپس توسط golly می توان آنها را در وجود دارد و آنها می توانند رای بدهند.”

زنده به روز رسانی: خانه بحث شروع می شود در $2 تریلیون coronavirus بسته به عنوان نمایندگان مجلس با عجله خود را به واشنگتن

Coronavirus محرک چک: محاسبه چقدر پول شما می توانید دریافت کنید

کمک: طنز شاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>