دیزنی جهان پیچیده و در حال اجرا در برابر بروارد به میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County پاک است آن اولین مانع در پیشنهاد خود را برای میزبانی سال 2020 آماتور ورزشی اتحادیه های تاریخ بازی های المپیک است.

اما آن را در حال حاضر چهره های بالقوه رقابت از ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی نزدیک اورلاندو که در آن AAU استوار است.

AAU معاون اول رئیس جمهور زنگ زده بوکانان از کاکائو ساحل گفت که او دریافت متهور دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی با AAU دیگر چهار افسران به ادامه تلاش های خود را برای برنامه ریزی چگونه یک دو هفته ای از تاریخ بازی های المپیک ممکن است سازمان یافته در فضای ساحل.

بیشتر: Brevard به دنبال میزبان AAU تاریخ بازی های المپیک در تابستان امسال است که می تواند جذب 5,000 ورزشکاران

بیشتر: Space Coast گردشگری رئیس می بیند 1 میلیارد دلار کاهش برای صنعت محلی با توجه به کروناویروس

بوکانان گفت: AAU فرمانداران که نشان دهنده AAU فردی ورزشی سازمان برنامه به دیدار هفته آینده که نشست می تواند منجر به تصمیم گیری که در آن تاریخ بازی های المپیک برگزار خواهد شد — و یا اینکه آیا آن لغو خواهد شد در دسترس نباشد.

این رویداد سالانه در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در این تابستان در نورفولک/همپتون/تاید واتر منطقه ویرجینیا. اما AAU مطلع شد که برخی از سالن های مورد نیاز برای این بازی به احتمال زیاد نمی خواهد در دسترس خواهد بود تا حدودی به دلیل نورفولک دانشگاه تعطیل است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر AAU تقلا برای پیدا کردن یک محل برای نگه داشتن یک مدرج به پایین نسخه از این بازی. بوکانان گفت: شیکاگو و جامعه در کارولینای شمالی در حال امکانات دیگر.

بوکانان گفت: اگر رقابت برگزار شد و در Brevrad County, آن را به طور بالقوه می تواند شامل حدود 20 ورزشی و جذب 5,000 ورزشکاران سنین 18 و جوان, در حالی که تولید تا 10000 شب اتاق هتل اجاره توسط ورزشکاران و خانواده های آنها.

Brevard County توسعه توریستی رئیس شورای Giles مالون گفت: در مجموع تاثیر اقتصادی برای بروارد می تواند به 7 میلیون دلار به 8 میلیون دلار است.

اگر تاریخ بازی های المپیک برگزار شد در بروارد رقابت را در حوزه های مختلف و Brevard county School District سالن.

بوکانان گفت: یکی از عوامل است که می تواند بر برگزاری بازی در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی است که آیا انجمن ملی بسکتبال تصمیم می گیرد به پایه های باقی مانده از فصل آن وجود دارد. که می تواند از بین بردن امکان AAU تاریخ بازی های المپیک است که وجود دارد در همان زمان.

تاریخ بازی های المپیک شده است بزرگترین multisport رویداد در کشور است.

اگر آن برگزار شد در این سال طرح فراخوان آن را در طول هفته گذشته در ماه جولای و هفته اول آگوست.

بوکانان گفت: این رویداد را دنبال ملی استان و شهرستان پروتکل برای اطمینان از آن است که اجرا با خیال راحت و نه می تواند ماشه برای گسترش coronavirus.

بوکانان گفت: این احتمال وجود دارد که تساوی در این رویداد با یک جوانان کشور رقابت های ورزشی به نام دولت آفتاب بازی ها و همچنین محلی و مسابقات ورزشی.

پنج شنبه گذشته Brevard County کمیسیون و Brevard County گردشگری شورای توسعه به تصویب یک بسته از مشوق هایی است که می تواند کمک به جذب کاربر بازی های المپیک به Brevard, بودجه شهرستان را 5% گردشگری توسعه مالیات بر اتاق های هتل ها و دیگر کوتاه مدت اجاره آنها عبارتند از:

  • $50,000 در قالب یک سرمایه گردشگری امکانات کمک مالی برای کمک به پرداخت برای $260,000 در پیشرفت در این مسیر در Viera دبیرستان محل مورد نیاز برای پیگیری و زمینه وقایع تاریخ بازی های المپیک است که یک امضا ورزشی از بازی ها. بروارد عضو هیئت مدیره مدرسه مت Susin گفت: حدود 165,000 قبلا بوده است امن برای این پروژه و دیگر جمع آوری کمک برای مسیر برنامه ریزی شده است در این ماه است که می تواند در بالا بردن $25,000 به $30,000.
  • تا 100.000 دلار در قالب گردشگری ورزشی کمک مالی برای کمک به پرداخت برای داوران و دیگر مقامات با نیمی از آن به طور بالقوه دیگر را جبران کمک های مالی.

علاوه بر این پیشنهاد خواستار شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه به چشم پوشیدن تا 50.000 دلار در هزینه برای استفاده از سالن و هزینه های نیروی انسانی.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: کمیسیون که گروه او 30.000 دلار در دولت جریمه پولی که او می تواند مستقیم به این رویداد برای جبران این شهرستان تعهد مالی به عنوان آن را می گیرند زیر ارائه چگونه است که بخشی از جریمه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مالون گفت: از آن خواهد بود “فوق العاده کودتا” اگر Brevard County شد برای دریافت تاریخ و زمان بازی های المپیک پس از یک جامعه پیشنهاد بسته به بازی به طور معمول به ارزش 1 میلیون دلار یا بیشتر است.

“ما باید یک سود اقتصادی برای بروارد با یک سرمایه گذاری نسبتا کم,” مالون گفت. “به نظر می رسد مانند یک فرصت باور نکردنی برای ما. آن را فقط به نوع آسانسور ما باید در بروارد.”

Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis محلی گفت: مدیران هتل “واقعا می تواند استفاده از این اتاق شب” که در تاریخ بازی های المپیک خواهد, تولید, پس از کاهش عمده در کسب و کار ناشی از COVID-19.

شهرستان رئیس کمیسیون Bryan Lober گفت: بازی را افزایش می دهد به یک اقتصاد محلی بود که “قابل ملاحظه ای افسرده” توسط همه گیر در حالی که به ساکنان محلی “کاری مثبت انجام دهد.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>