اختلاف با نگهبان دروازه به احتمال زیاد نمی تواند به حل و فصل توسط انجمن جامعه

فلوریدا تودی | No comments

من در یک زندگی زیبا کوچک دردار جامعه است. بیش از آخر هفته روز یادبود نگهبان در انجام وظیفه در دروازه نه دنبال پروتکل از طریق تماس با تلفن همراه من پس از من جواب نداد من تلفن خانه به اعتراف یک مهمان.

مهمان من تا به حال با من تماس از تلفن خود را به عنوان او تقریبا تبدیل به دور. خیلی اذیت میکنه و سوال گارد شده است که در اینجا برای سال شناخته شده است که به “دشوار” در زمان.

بیست دقیقه بعد تلفن زنگ میزند من است و رئیس جمهور از استاد انجمن تماس با من به بحث در مورد “وضعیت” با گارد. او شروع به استفاده از مهربان زبان به من گفتن به “گوش دادن” و “آرام” را به عنوان او تا به حال چیزهایی برای گفتن به من. من به او گفتم من نمی خواهد با او صحبت می کنند اگر او نگه داشته که به نوعی تحقیر تن و او نمی خواهد متوقف شود.

او سپس گفت: اگر من به او گوش نمی, و اگر من فکر کردم من تا به حال یک مشکل با گرفتن مهمان در, فقط صبر کنید تا ببینید چقدر سخت بود برای من مهمان در آینده است. من به او گفتم من نه تهدید. او آویزان بر من.

من این گزارش به استاد مدیریت شرکت و خود ما محله مدیریت شرکت و رئیس امنیت برای استاد انجمن.

من اعلام کرد که من می خواهم این مرد از هیئت مدیره حذف شده هرگز به خدمت دوباره; و این که من هم می خواستم اطمینان که نه مادر من مهمان (او زندگی در جامعه بیش از حد) و نه معدن خواهد بود نهفته در هر راه را با تهدید. من هم می خواستم یک عذرخواهی و یک توضیح.

من واقعا می خواهید او را از هیئت مدیره قرار است برای خدمت به جامعه و نه به آزار و اذیت ساکنان با تهدید. من به دنبال تماس با فرد در مدیریت شرکت و گفته شد که هیئت مدیره است که دست زدن به این وضعیت است.

چگونه است که درست است ؟ روباه که سرقت از henhouse می شود به تصمیم بگیرند که چه مجازات است که با دوستان و همسایگان خود را در هیئت مدیره ؟

امضا, C. W.

بیشتر: HOA هیئت مدیره به احتمال زیاد تا به قدرت به تصویب قوانین جدید تنظیم طوفان کرکره

عزیز C. W.,

مهمترین سوالات که من دریافت از آینده نگر فردی مشتریان اختلافات like yours — مردم شکایت که آنها مورد آزار و اذیت توسط عضو هیئت مدیره و یا یک همسایه.

که تعجب آور نیست زمانی که شما در نظر بگیرید که هر واحد محل سکونت و یا HOA است کوچک از جامعه با شخصیت های مختلف و پس زمینه. آن را سخت به اندازه کافی برای به دست آوردن همراه خود را با اعضای خانواده و دوستان نزدیک خود را — آن را بسیار بیشتر به چالش کشیدن می توانید با همسایگان به ویژه کسانی که شما مجبور به تعامل با و که در سطح کنترل بر زندگی خود را (مانند اعضای هیئت مدیره).

از آنچه شما توصیف رئیس جمهور بود نه خیلی خوب به شما. شما توصیف او به عنوان دفعتا در حداقل و احتمالا آشکار بی ادب, به خصوص اگر او در واقع شما را تهدید می کند. که نامناسب است.

در همین راستا من تعجب می کنم اگر زمانی که شما “سوال” گارد اگر شما مودب خودتان. شما به وضوح شدند استرن به اندازه کافی است که گارد احساس لازم بود به گزارش این حادثه به یک برتر است.

بیشتر: مشاع دارای گزینه های برای بازیابی پرداخت نشده ارزیابی بدهکار توسط مرحوم صاحب

آیا با شما تماس گارد مودبانه به یاد او که اگر شما در دسترس در تلفن منزل خود را به لطفا سعی کنید همراه خود را? و یا آیا شما سرزنش گارد برای ساخت یک اشتباه چون شما ناراحت شد و از آنجا که این گارد دارای سابقه مزاحم شما (شما می گویند او “شناخته می شود در زمان های سخت است” — حدس من این است که دانش شخصی).

من به شما بگویم از تجربه است که نیمی از خوانندگان ما در حال تکان درک در داستان خود را پس از تجربه بی ادب و تشنه قدرت مدیره رئیس جمهور که همواره برای دریافت شخصا; و نیم دیگر نورد چشم خود را در رفتار و اعتقاد داشتند که شما مشکل مالک است که همیشه ادب را به کارکنان.

اگر من تا به حال حدس می زنم شما احتمالا کمی ادب را به نگهبان و رئیس جمهور شد و احتمالا کمی بی ادب به شما. اما این که آیا آن را در مورد انجمن های جامعه نمی حل و فصل اختلافات بین فردی. که هدف خود را.

آنها در حال راه اندازی برای حفظ و اداره اموال و رسیدگی به وزش نقض قوانین.

انجمن ها کمتر موثر است که آنها veer به مناطق از بین فردی و رفتار و حتی اگر من درک و قبول است که قوانین حاکم بر ادب می تواند مفید باشد (من در تدوین بسیاری از قوانین از جمله برای مشتریان در صورت درخواست — آنها گاهی اوقات ضروری برای حفاظت کارکنان از یک خصمانه محیط کار).

شما نمی مانند راه این رئیس جمهور به شما صحبت کرد یا تن او با شما و یا خود تهدید و کسانی که همه چیز کاملا مشروع — اما راه مقابله با آن این است که برای مبارزات انتخاباتی به جای او در هیئت مدیره (چه از طریق یک فراخوان یا در انتخابات بعدی).

نه مدیریت شرکت و نه هیچ عضو هیئت مدیره هر گونه حقوقی قدرت به حذف این فرد را از هیئت مدیره به خاطر او بود و ادب را به شما.

رایان Poliakoff یک شریک در حامی Aboud Poliakoff & Foelster دفتر هیئت مدیره گواهی متخصص در مالکیت مشترک و برنامه ریزی شده توسعه قانون است. این ستون اختصاص داده شده به حافظه از Gary Poliakoff پیشگام جامعه انجمن حقوقی صنعت مدافع خستگی ناپذیر و نویسنده رساله و کتاب و صدها مقاله است. رایان Poliakoff و گری Poliakoff در حال همکاری نویسندگان محله های جدید—مصرف راهنمای مشاع, Co-Op و هوا زندگی می کنند. سوالات خود را به ایمیل [email protected] لطفا مطمئن شوید که شامل محل سکونت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>