دادستان منطقه به دنبال مجازات اعدام در پالم اسپرینگز چهارگانه قتل مورد

مایدزرت | No comments

دادستان به دنبال مجازات اعدام در پرونده جنایی علیه خوزه Larin-Garcia, 20, از کلیسای جامع شهر است که به اتهام قتل در ارتباط با چهار قتل در پالم اسپرینگز در بهمن ماه سال گذشته مقامات می گویند.

Riverside County District Attorney مایک Hestrin تصمیم گرفت به دنبال مجازات اعدام برای Larin-گارسیا در فوریه. 20, 2020, گروه سخنگو گفت: هفته پس از سالگرد یک سال از تیراندازی مرگ و میر.

یک نماینده از Larin-گارسیا وکیل مدافع کاهش یافته است به نظر اعلام خواهد شد.

مدت کوتاهی پس از 11:30 p. m. Feb. 3, 2019, Palm Springs police پیدا شدن اجساد سه نوجوان که به ضرب گلوله کشته شده بود به مرگ داخل یک سقوط تویوتا کرولا در تپه های آفتابی و, El Placer جاده ها. چهارمین قربانی که او نیز شده بود به ضرب گلوله کشته شد یک نیم مایل دور در خارج از محل اقامت خود در ترزا و کانن درایوهای.

نوجوانان شناخته شدند Yuliana گارسیا, 17; Juan دوارت Raya, 18; و یعقوب Montgomery, 19. بزرگسالان قربانی شد, Carlos Campos, 25. هر قربانی شده بود به ضرب گلوله در سر.

دادستان گفت: این کشتار ممکن است درگیر یک سرقت در کامپوس آپارتمان ساختمان است که در آن بدن خود را کشف شد. اما آنها اذعان طول یک جلسه مقدماتی در سال گذشته که یک انگیزه برای قتل هنوز به تعیین خواهد شد.

پلیس Larin-گارسیا مخفی زیر یک وانت فقط چند بلوک از تویوتا درگیر در این برخورد که سقوط کرده بود با یک جیپ در تپه های آفتابی و, El Placer جاده ها. امدادگران او را به صحرا مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز اما او در سمت چپ این بیمارستان حدود 3:30 صبح در فوریه. 4 بدون گفتن هر کسی با توجه به دادگاه شهادت.

محققان شهادت در جلسه مقدماتی که Larin-گارسیا رفت و به پالم اسپرینگز خانه جایی که او در آنجا ماند و در موارد متعدد در طول دو سال گذشته.

این خانه یوسف ریم الود مودار, 51, که گفت که او گاهی اوقات کمک می کند تا مشکل جوانان عقب بر گردیم روی پای خود و بهبود زندگی خود را.

با توجه به افسران بیش از حد برگرفته Larin-گارسیا با لباس از خانه اش در کلیسای جامع شهر و خریداری باند و یک بلیط اتوبوس به تمپا فلوریدا., برای مظنون که تنها گفته بیش از حد او دچار مشکل شد و پس از گرفتن در ترافیک برخورد.

مقامات بعدها در زمان Larin-گارسیا را بازداشت در Indio تازی ایستگاه در Indio بلوار شب Feb. 4. آنها هرگز گفت: چگونه آنها را دنبال کرده او را به Indio.

در طول جلسه مقدماتی یک مقام شهادت مخفی افسران مصاحبه Larin-گارسیا در حالی که او در بازداشت در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ.

پالم اسپرینگز پلیس گفت: هیچ تفنگ بازیافت شده است.

مونتگمری را دانا Beauchemin زندگی در مونتانا و گفت: تلاش برای گرفتن ذهن خود را خاموش او را پوچ و بیهوده هستند و حتی یک سال بعد.

“آن همه می رود به یعقوب” او گفت:. “آن لطمه می زند. آن را احتمالا صدمه دیده است برای همیشه.”

Beauchemin گفت: کل ماه فوریه ثابت شده او از آن زمان حدود 20 روز برای پسرش گذاشته و به استراحت. او هنوز هم شگفتی که چرا قربانیان کشته شدند و هر اتفاقی افتاد به تفنگ های مورد استفاده در قتل.

“این عذاب پس من فقط باید به فکر می کنم این کار من به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

Larin-گارسیا حال محاکمه آمادگی کنفرانس برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه بود اما به تاخیر افتاد به شنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>