“آیا من خرید رنگ و یا انجام خرید شام؟: هنرمندان خلاق در مواجهه با مشکلات مالی

مایدزرت | No comments

Indio هنرمند آدم انریکه رودریگز برآورد آثار هنری خود را به فروش می رسد برای جمع برای 2000 $به $7,000 قبل از coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که اقتصاد تضعیف شده به رکود اقتصادی و بازار هنر چهره های آینده رودریگز گفت: خود هنر است نه فروش. او را متوجه دیگر هنرمندان زیر-فروش کار خود را برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

برای رودریگز که با حضور Indio دبیرستان تحت-فروش یک گزینه نیست. آن را “تضعیف همه چیز من کار می کرد” او می گوید.

“من فکر می کنم برای بسیاری از مردم و برای بسیاری از دلایل آن می رود که در این زمان از ناامیدی در ضربات گفت:” رودریگز که کار شده است به ویژه در پالم اسپرینگز موزه هنر. “همیشه وجود دارد شده است که سطح عدم قطعیت که سوخت چرا هنرمندان هنر در وهله اول. تا آنجا که آنچه را که اتفاق می افتد در این زمان و انتقال و چگونه ما در حال رفتن به بازار کار ما ترویج کار ما و فروش کار ما این تغییر مکالمه زیادی است.”

انسان دوستی: پالم اسپرینگز موزه هنر متولی Arlene Schnitzer می میرد

مجازی هنر: جدید دانشجوی مجازی هنر رقابت راه اندازی در شهرستان ریورساید

‘آن را قرار داده و ما را در وحشتناک اتصال’: تئاتر از دست دادن فروش بلیط را برای فصل آینده

قبل از همه گیر آغاز شد, هنر و عتیقه فروش در سراسر جهان ضربه $64.1 میلیارد و پایین 5 ٪ بیش از سه سال با توجه به یک 2019 هنر بازل/UBS Global Art گزارش بازار. موزه های هنری در سراسر جهان انتظار برای از دست دادن میلیون ها نفر با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی. موزه متروپولیتن در نیویورک در حال آماده شدن برای از دست دادن $100 میلیون.

رودریگز که در رنگ های مختلف رسانه برنامه ریزی شده بود به رنگ نقاشی های دیواری در سال 2020 که در حال حاضر لغو و یا به تعویق افتاد. او نقاشی های دیواری برجسته شده است در جشنواره های موسیقی مانند کویر سفر ریتم شراب و Brews, جاشوا درخت جشنواره موسیقی و رعد و برق در یک بطری است.

در حال حاضر رودریگز گفت که او را به درخواست برای کمک های مالی از طریق مختلف محلی و سازمان های هنری. هیئت دوسالانه هنری نمایشگاه کویر X روز سه شنبه اعلام کرد اضطراری صندوق امداد به عنوان شناخته شده کویر X هنرمند صندوق امداد برای حمایت از هنرمندان تجسمی زندگی در جنوب کالیفرنیا. کالیفرنیا کویر شورای هنر در لا کوئینتا سازمان ترویج هنر و فرهنگ از طریق کسب و کار و گردشگری در Coachella Valley ارائه 500 دلار کمک مالی به هنرمندان است.

Ryan “متل” کمپبل یک هنرمند محلی که رنگ نقاشی های دیواری و فروش قطعات از طریق مزایده و گالری برای هر نقطه از $300 هزار دلار گفتند که در جریان بازار هنر این مهم به کار می کند که قابل دسترسی برای هر کسی در هر سطح درآمد.

“به عنوان یک هنرمند تنظیم در حال حاضر شما در حال رفتن به فروش $10,000 نقاشی در خارج از استودیو هر روز” کمپبل گفت:. “اما شاید کسی در Instagram که دوست دارد یک نقاشی یا یک کار کوچک بر روی کاغذ است که قابل دسترسی در داخل بودجه خود را. من فکر می کنم این بخشی از هنرمند وظیفه به پاسخ در است.”

آن را نسبتا رایج برای ارائه تخفیف در خارج از استودیو خود را کمپبل افزود: اما در نرخ معقول.

“من سعی می کنم به دور از کار من خیلی سخت کار کرده به تمام زندگی من, اما من هم کار در دلیل” کمپبل گفت:. “اگر کسی آن را می خواهد و آنها را به پول برای خرید آن من بدیهی است که می خواهید آن را به فروش برساند. من کار واقعا سخت در هنرمند بودن و حتی در زمان هایی از این, من فکر نمی کنم آن را خوب به انجام وحشت فروش.”

اما هنر لوازم گران قیمت هستند. و برای هنرمندان در Coachella Valley که تکیه بر محلی و گالری های هنری جشنواره به فروش کار خود را در آینده نامشخص است.

هنوز هم در مواجهه با مشکلات اقتصادی هنرمندان محلی مجبور هستند برای ایجاد — و نه بر خلاف بسیاری از مشهور قطعه از هنر است که تولید شده اند در طول آشفته و نامشخص نقاط در طول تاریخ است.

“آیا من خرید رنگ و یا انجام خرید شام ؟

کمپبل است خوش شانس به اندازه کافی لوازم هنری برای هم بودن.

او قادر است به رنگ اسپری و لوازم دیگر از تخت سیاه و سفید عرضه هنر در پالم دزرت. این فروشگاه در حال حاضر بسته شده اما صاحب پیت سالسیدو عامل توسط قرار ملاقات فقط برای کسانی که نیاز به منابع.

کمپبل گفت: او سوال خود را در میان همه گیر: “آیا من خرید رنگ و یا انجام خرید شام؟” او یک روز تمام را صرف این هفته ساخت دست ساز کاغذ از مواد بازیافتی و تفکر از چه محصولات از آشپزخانه خود می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان رنگ.

“پیر برگ های چای را فوق العاده لکه ها. این یک راه عالی برای رنگ و آبرنگ اگر شما آبرنگ” کمپبل گفت:. “کمی خردل مخلوط کنید و آن را با مقداری آب که رنگ آمیزی ترجمه خواهد شد بر روی کاغذ. این نوع از چیزهایی که من را هیجان زده است چرا که آن را کمی از کیمیاگری اما این کار با آنچه که در اطراف شما است.”

برای رودریگز تخصص رنگ رنگ به نام “شفاف اکسید قرمز” است و “بنیاد” از نقاشی رنگ و روغن طرح.

“من به اندازه کافی به گذشته من است اما اگر من به اجرا از بهترین رنگ نیاز دارم, من نمی دانم اگر آن را به توان به راحتی در دسترس برای من انتخاب کنید تا به تلفن و منظور از آن” او گفت:.

در حالی که آن را بیش از حد به زودی برای گفتن چه مدت آن را برای دنیای هنر به بهبود رودریگز تغییر اولویت های خود را دور از بازاریابی و توسعه و تمرکز بر چگونه برای الهام بخشیدن و “نگه داشتن مردم مثبت در زمان عدم قطعیت” او گفت:.

“برای من, آن را همیشه یک مسئولیت است. هنرمند بودن یک مسئولیت بیش از یک شغل یک وظیفه یا یک حرفه ای است. این چیزی است که من نیاز به انجام این تغییر مسیر تاریخ به عنوان من آن را می دانم” او گفت:.

پس رودریگز است که صرف بیشتر وقت خود را در استودیو به دنبال چه هنرمندان در گذشته انجام داده اند. او گفت که او را مجبور به تمرکز بر روی مهاجر farmworkers در شرق Coachella Valley. بسیاری از farmworkers کسب درآمد پایین را محدود کرده اند دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نگرانی در مورد وضعیت مهاجرت — این بیماری همه گیر است که “به احتمال زیاد تنها به تشدید این آسیب پذیری” گفت: هدر Riden که مدیریت غربی مرکز برای کشاورزی, ایمنی و بهداشت در دانشگاه UC Davis.

با الهام از قرن 19 نقاش فرانسوی Jean-François ارزن که متمرکز بر فقیر و به حاشیه رانده شده مردم در جامعه رودریگز به تازگی رنگ شده “را Fieldworkers (پس از Gleaners توسط Jean-François ارزن),” نشان دادن کارگران در این زمینه با پوشیدن ماسک.

“چه کسی در حال رفتن به آنهایی که بیشتر تحت تاثیر این ؟ که آنهایی که نیاز به یک صدا در حال حاضر بیش از همیشه ؟ این گروه های به حاشیه رانده شده و فقیرترین فقرا” رودریگز گفت. “به عنوان یک هنرمند من می خواهم به قادر به نمایندگی من از کجا آمده و صحبت در مورد افرادی که در اینجا زندگی می کنند و صدایشان شنیده شود.”

‘ما در حال همدلانه مردم’

اپیدمی ایدز در اوایل ’80s الهام گرفته از جمله هنرمندان به عنوان Keith Haring, Frank C. Moore و دونالد Moffett برای ایجاد هنر با سیاسی پیام. مکزیکی دیگو ریورا نقاش با بیان این که اقتصادی و مبارزات سیاسی در دوران رکود بزرگ. Coronavirus است که الهام بخش هنرمندان گرافیتی در سراسر جهان به قرار داده تا نقاشی های دیواری پرداختن به همه گیر.

پس از خواندن اوایل اخبار از سراسر جهان در اواخر سال گذشته Coachella هنرمند Tania Denice ایجاد رنگارنگ انتزاعی آثار هنری در ژانویه مربوط به ویروس و نمایش آن در تخت سیاه و سفید عرضه هنر در داخل مرکز خرید وستفیلد. Denice رنگارنگ نقاشی نشان می دهد این ویروس در خوشه شکلگیری و چرخاندن به یک شکل است. یک ماه بعد برای اولین بار دو مرگ اعتقاد بر این بود مربوط COVID-19 رخ داده در آمریکا

“هنگامی که coronavirus کشف شد, من فکر زیادی در مورد ویروس ها و سلول ها و چگونه های رنگارنگ آن می تواند نگاه و چقدر خطرناک آن می تواند” Denice گفت. “برخی از مردم مرعوب و شوخی با من” آه شما بسیار بصری. شما می دانستم که این ویروس قرار بود به اینجا می آیند. من تا به حال هیچ ایده.”

Denice بود که گذاشته از روز خود را به عنوان یک denturist به طور معمول می یابد, الهام, با, پیاده روی در خارج از منزل در Coachella Valley. در حالی که دولت stay-at-home سفارشات را ناشی از خشکسالی از خلاقیت او به اتمام اضافی coronavirus نقاشی ماه گذشته.

“این کمی استرس زا به دلیل قرنطینه است و من پس از جدا” Denice گفت. “من در بیابان زندگی می کنند و آن را حیاط خلوت من, اما من قادر به رفتن به مسیرهای پیاده روی و افزایش پس ذهن من هنوز هم احساس می کند.”

نخل کویر هنرمند کایلی نایت بود که از شغل خود به عنوان یک صفحه نمایش چاپگر در آسیابهای بادی شهر چاپ روی صفحه نمایش در کلیسای جامع شهر به تازگی منتشر شده مشترک آشپزی با عنوان “Quaranzine” با هنرمندان از لس آنجلس و اوکلند. شوالیه که رنگ و تساوی طنز هنر را به نیمی از درآمد حاصل را به سازمان ها کمک farmworkers در شرق Coachella Valley.

“بسیاری از هنرمندان را در اینجا می خواهم برای کمک به ما انجام نشده به طوری که به خوبی از نظر مالی اما زیبایی از هنرمندان این است که ما همیشه نگران در مورد دیگر افرادی که بدتر از ما هستند” گفت: Knight که به تازگی برای ثبت بیکاری است. “ما در حال همدلانه مردم و من می تواند پول آن را انجام, اما من ترجیح می دهم و آن را به کسانی که کمتر خوش شانس.”

این مجله ویژگی های آثار هنری از رودریگز در علاوه بر این به دیگر هنرمندان محلی مانند کریس سانچز, Cristopher Cichocki صوفیه Enriquez و کارلوس رامیرز. آن را در یک ساده سیاه و سفید با فرمت عکس نقاشی و جریان از آگاهی نوشتن.

برای کمپبل تلفات عاطفی stay-در-خانه سفارشات نیز الهام بخش کار خود را که بر تقاطع خطوط در الگوهای مختلف روی بوم فلزی و کتانی و همچنین در نقاشی های دیواری.

“هنر می آید از احساسات — چگونه آن را به من احساس و چگونه آن را ساخت دیگر هنرمندان احساس می کنید؟” کمپبل گفت:. “من به دنبال در بسیاری از مینیمالیسم به تازگی چرا که جداسازی عامل بسیار در حال حاضر برای همه”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار autism_today استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>