دکتر, را تکذیب کرد, درمان سرطان: صورتحساب را می سی سی پی طرح پوشش پروتون درمانی

لدگر | No comments

پس از صلیب آبی و سپر از می سی سی پی را تکذیب کرد پوشش یک پزشک گران مغز درمان سرطان در سال 2019, دولت, نمایندگان مجلس با توجه گرفت.

برایان Hierlmeier است قلبی متخصص بیهوشی در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون. Hierlmeier تلاش شد با سردرد دردناک در بهار گذشته زمانی که او مبتلا به حال سرطان مغز.

خود پزشکان توصیه می شود گرفتن پروتون درمانی یک نوع پرتو درمانی طراحی شده با دقت اشاره کردن سلول های سرطانی و جلوگیری از آسیب رساندن به نزدیکی بافت سالم اما خود را بیمه پوشش را تکذیب کرد.

قانونگذاران دولت می تواند تصمیم گیری در این جلسه که آیا به می سی سی پی طرح بیمه پوشش پروتون درمانی است.

Hierlmeier یکی از مورد 185,000 مردم در دولت طرح بیمه که توسط اداره صلیب آبی و سپر از می سی سی پی. صلیب آبی مورد تایید سنتی پرتو درمانی, اما نه پروتون درمانی است.

پس از چندین تجدید نظر و انکار این Hierlmeiers شکایت دولت از, می سی سی پی و صلیب آبی.

طرح دعوی در دادگاه: UMMC دکتر با سرطان مغز فایل طرح دعوی در دادگاه بیش از محروم پروتون درمان تحت پوشش

برایان داستان: می سی سی پی, دکتر, جنگ, سرطان مغز, اما دولت بیمه درمان خود را رد می کند

دفاع از پروتون درمانی

برایان همسر لورن بوده است صریح در مورد پرونده شوهرم. او گفت: آن را بیش از فقط یک مسئله شخصی به دلیل آن اتفاق می افتد می تواند به معلمان و مددکاران اجتماعی سربازان دولت و دیگر Mississippians که در دولت طرح بیمه.

برایان از تحت پروتون درمانی در بیمارستانی در تگزاس و پشت در محل کار است. با توجه به Hierlmeiers’ دعوی کل هزینه پروتون درمانی بیش از $155,000.

لورن گفت که مبارزه برای پوشش بیمه در حالی که مرور شوهرش تشخیص سرطان بسیار سخت بود و او نمی خواهند خانواده های دیگر به صورت چیزی شبیه است.

که ‘ به همین دلیل او را برای دفاع از سه صورت حساب است که قانونگذاران معرفی این جلسه.

‘یک دو حزبی انسانیت مسئله’

صورتحساب — ثبت شده توسط دو جمهوری خواهان و دموکرات — که اندکی متفاوت هستند اما هر کدام نیاز به دولت طرح بیمه و احتمالا تمام برنامه های بیمه برای پوشش پروتون درمانی است.

صورتحساب:

  • سنا لایحه 2558 که نیاز به برنامه های بیمه برای پوشش پروتون درمانی;
  • خانه بیل 384 که نیاز به دولت طرح بیمه برای پوشش پروتون درمانی;
  • خانه بیل 825 که نیاز به برنامه های بیمه برای پوشش پروتون درمانی است.

صلیب آبی و سپر از می سی سی پی که رد Bryan Hierlmeier را پروتون درمانی کاهش یافته است به نظر این لوایح.

“این واقعا یک آینده بشریت موضوع” لورن Hierlmeier گفت. “ما یک فرصت برای ارائه Mississippians با این باور تغییر درمان در زمان ما نیاز به. و من امیدوار هستم دولت ما مقننه خواهد دریافت این انجام می شود.”

یکی از کسانی که قانونگذاران که ثبت یک لایحه توسط سناتور. آنجلا Burks تپه R جزئي شده است که یکی از مهمترین آوازی حامیان Hierlmeiers بیش از سال گذشته است. به تپه و این یک موضوع ساده.

“شرکت های بیمه هستند اما آنها در حال بازی دکتر” زمانی که آنها را انکار درمان هیل گفت و اشاره کرد که از دیگر برنامه های بیمه پوشش پروتون درمانی از جمله Mississippians در پزشکی.

ارل بانک ها, D-Jackson ثبت یک لایحه در خانه است که نیاز به دولت طرح بیمه برای پوشش پروتون درمانی است. او آن را به نام “یک مسئله بهداشتی.”

“من فکر می کنم این چیزی است که می سی سی پی را طرح بیمه سلامت باید مایل به مراقبت از” بانک ها گفت. “… هر چه لایحه می آید و من از آن پشتیبانی می کند.”

تشکر. جیل فورد, R-مدیسون گفت پروتون درمانی تحت پوشش وزارت امور سربازان سابق مدیکر و مدیکید اما مردم تحت بیمه خصوصی در می سی سی پی در معرض خطر هستند. او با اشاره به “طولانی و خسته کننده” روند تجدید نظر که بیشتر باعث ناراحتی برای بیماران و خانواده های آنان است.

“این خواهد خود را برای اطمینان از پوشش” فورد گفت: لایحه خود را.

یک شوت’

هیل گفت که او باز است برای تغییر زبان در لایحه خود را و یا کار با دیگر قانونگذاران را به مطمئن شوید که چیزی منتقل می شود. کشورهای دیگر باید بیمارستان است که پیشنهاد پروتون درمانی, اما نمی, می سی سی پی و تپه می خواهم برای دیدن این تغییر بیش از حد.

“ما باید همان درمان در دسترس ما” هیل گفت. “… من خسته از می سی سی پی بودن گذشته است.”

هنوز تپه ای به نام لایحه “لانگ شات” و گفت: احتمال وجود خواهد داشت مخالفان از بیمه لابی اما او قول داد به refile آن در سال آینده اگر آن را با شکست مواجه.

لورن گفت: آن را خیلی دیر شده برای این اسکناس به یک اثر در خانواده او, اما او می بیند او وکالت به عنوان یک راه برای به عقب.

“ما شده است پس از لمس حمایت از جامعه ما” لورن گفت. “اگر ما می تواند در هر راه را برای ایجاد یک تغییر برای افراد دیگر که در این باره هست. این در مورد ما نیست.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>