پزشکان خطر زندگی خود را برای کمک به می سی سی پی coronavirus بیماران. اگر آنها بیمار: اخراج

لدگر | No comments

دکتر شايد آلا دارای سه بچه های کوچک, خارج از خانه, Jackson, کار در مرکز پزشکی باپتیست و یک ترس مداوم — او را مجبور به بازگشت به هند اگر coronavirus حاشیه ،

قانون ایالات متحده راه آن نوشته شده است در حال حاضر می گوید: پاسخ این است که بله. مهم این است که چک.

ایالات متحده می تواند به اخراج او اگر او باد تا خودش را بستری برای یک دوره طولانی و درآمد متوقف می شود.

“با توجه به منحصر به فرد ما وضعیت بلندی مرگ و ناتوانی تحمل است به شدت در ذهن ما می گوید:” آلا با اشاره به مهاجرت پزشکان در سراسر, می سی سی پی و امریکا کار موقت به عنوان بازدید کننده در ایالات متحده است.

افزایش coronavirus مرگ و میر تاکید شده که سیستم پزشکی در بسیاری از مناطق و با توجه به حامیان خارجی, پزشکان برجسته امریکا تکیه بر آن مهاجر پزشکی نیروی کار. در بسیاری از شهرستانها خارجی, پزشکان, پرستاران و تکنسین های فرم یک سهم بزرگی از خط مقدم کارکنان بیمارستان.

سیاست های مهاجرت موسسه واشنگتن گروه تحقیقاتی برآورد 260,600 پزشکان مشغول به کار در ایالات متحده در سال 2018 شد مهاجران. این خارجی-متولد پزشکان حدود یکی از هر چهار پزشکان در سراسر کشور. ده ها هزار نفر از این پزشکان مانند آلا, وارد, ایالات متحده آمریکا با یک اجازه کار موقت به نام ویزای H1B.

“تحت H1B زمانی که من پول من می توانم اقامت” آلا گفت. “اما اگر من بیمار است و نمی تواند پول را برای چند ماه در حالی که من دوره نقاهت من می تواند اخراج شود.”

Coronavirus: 25 تست مثبت برای COVID-19 در شرق می سی سی پی, بیمارستان دولتی – نصف النهار روانی تسهیلات

آلا گفت: او حمایت کرده است جدید گروه حمایت از نام پزشکان آمریکایی بهداشت و درمان دسترسی داشته باشید. PAHA تاسیس توسط یک پزشک شاغل در Mt. ورنون ایلینوی نشان دهنده خارجی-آموزش پزشکان در ایالات متحده است.

PAHA بنیانگذار دکتر Sanjeev Ram Alur اصرار واشنگتن قانونگذاران تغییر H1B سیاست. “این پزشکان همراه با خانواده های خود در صورت اخراج اگر آنها قادر به کار به هر دلیلی” Alur گفت: بمبئی روزنامه تایمز هند.

قانونگذاران ایالات متحده گوش کرده اند. ایالت می سی سی پی راجر ترکه یا چوب کوتاه پیوست و همکاری حامیان مالی سنای آمریکا لایحه 948.

اجازه دهید آن را H1B visa پزشکان سوئیچ بیش به کارت سبز بیشتر انعطاف پذیر از نوع اجازه کار. کارت سبز را قادر می سازد بیمار پزشکان به ماندن اگر آنها دیگر پرداخت می شود گفت: PAHU را هماهنگ در می سی سی پی, دکتر Raghavendran Gajagowni یک روانپزشک شاغل در شمال می سی سی پی, مرکز پزشکی در توپلو.

Gajagowni و دیگر پزشکان می گویند سنا و مجلس می تواند اتخاذ و تصویب یک اندازه گیری در سال آینده یا بیشتر, اگر چه مهاجرت متخصص جولیا Gelatt مطمئن نیست که اتفاق خواهد افتاد.

“آن را سخت می دانند. وجود دارد بسیاری از مسائل در صفحه کنگره در حال حاضر. در چیزی است که بحث برانگیز مانند مهاجرت می تواند دشوار است” گفت: Gelatt یک تحلیلگر ارشد در موسسه سیاست مهاجرت.

در ضمن سی سی پی متولد پزشکان باقی می ماند و نا امید افزایش حس بی عدالتی است.

“من می خواهم به اینجا. من می خواهم برای خدمت به جامعه گفت:” دکتر Rahmath بگوم یک پزشک شاغل در Anderson مرکز پزشکی منطقه ای در نصف النهار. “سوال پایین می آید اگر. ما در خط مقدم. اما چه می شود اگر من از دست دادن زندگی است ؟ چه می توانم در بازگشت؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>