آیا ها قدرت را به محدود کردن دسترسی در پاسخ به کروناویروس اورژانس ؟

فلوریدا تودی | No comments

این هفته من می خواستم به هر کس برخی از اطلاعات در مورد مراحل که هر یک از انجمن می توانید برای حفاظت از ساکنان در صورت coronavirus بحران است.

همانطور که همه ما می دانیم که دولت فدرال در حال حاضر توصیه می شود سخت اجتماعی فاصله سیاست و بسیاری از مردم را تشویق به ماندن در خانه اگر در همه ممکن است.

بسیاری از شهرداری ها را تعطیل کافه ها و رستوران ها و تجمع جرم شده اند را لغو و یا به تعویق افتاد.

بیشتر ما می دانیم که coronavirus را می توان از طریق تماس با ساکنان آلوده و یا از طریق لمس کردن سطوح است که باید لمس شده است توسط ساکنان آلوده (به عنوان مثال پس از آنها به لمس خود را در صورت و یا شاید عطسه یا سرفه به دست خود را). در مواجهه با این بحران چه قدرت می کند و هیئت مدیره باید برای لغو جلسات تعطیل اموال و محدود کردن دسترسی به امکانات ؟

مجتمع مسکونی تعاونی ها و اعمال همه حاوی مقررات اعطای یک انجمن اضطراری قدرت.

به طور کلی آنها را ارائه می دهد که هیئت مدیره “در پاسخ به آسیب ناشی از یک رویداد که یک وضعیت اضطراری اعلام شده است” ممکن است اعمال قدرت خاصی است.

این قدرت شامل, اما نه محدود به قدرت برای انجام مدیره و یا عضویت در جلسات با حد اطلاع به عنوان عملی اما کمتر از قانونی-نیاز به توجه با که اطلاع داده می شود در هر شیوه ای عملی است; به لغو و reschedule هر جلسه و به منظور تعیین این که هر بخشی از اموال در دسترس نیست برای ورود یا اشغال توسط واحد صاحبان اعضای خانواده, مستاجران, مهمان, نمایندگی ها و یا مدعوین برای حفاظت از سلامت ایمنی و رفاه افراد است.

بیشتر: مسکن برای افراد مسن تر ممکن است اجازه می دهد ساکنان زیر سن 55

اکثر وکلای مدافع در حال ارائه مشاوره به مشتریان خود است که این قدرت می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پاسخ به کروناویروس اضطراری است.

اصل سوال پاسخ داده نشده این است که آیا تاثیر coronavirus به منزله “آسیب” به طوری که اورژانس را در ظرف مناسب قدرت اعطا شده توسط قانون عمل می کند. یک اقلیت کوچک از وکلای موقعیت که این زبان تنها اشاره به آسیب های فیزیکی و اساسنامه به وضوح در نظر گرفته شده به آدرس طوفان شرایط اضطراری و بحران کنونی است.

اما اکثریت قریب به اتفاق وکلای مخالف و احساس می کنید که خطر به سلامت و رفاه ساکنان آیا تشکیل “آسیب” به طوری که قدرت اعطا شده توسط این اساسنامه در دسترس هستند.

من برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است تصور کنید که یک قاضی انتقاد یک حکومت مشترک هیئت مدیره برای خاموش کردن آن به اشتراک گذاشته عناصر مشترک به منظور جلوگیری از انتقال یک بیماری کشنده و من به طور کلی گفتن و مشتریان که این خطر وجود دارد که چنین اقداماتی ممکن است یافت می شود غیر قانونی است و ارزش پاداش احتمالا صرفه جویی در زندگی.

بیشتر: شکایت نامه از همسایه ها به هیئت مدیره در حال inspectable سوابق; ‘هیچ حیوان خانگی’ حکومت در سوال

راستش برای من این است که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است — اما مثل همیشه هر انجمن باید با مشورت با خود وکیل قبل از حرکت رو به جلو با محدودیت.

بنابراین و با فرض این که این قدرت اعمال می شود آنچه که برای ما جوامع است ؟

اول به نظر می رسد محتاطانه یا تعطیل و یا تا حد زیادی کنترل دسترسی به عناصر مشترک به خصوص ورزشگاه و دیگر بالا-تماس با ما امکانات.

برخی از جوامع در حال بستن چنین امکانات در دسترس نباشد و دیگران تصمیم گرفته اند به جای محدودیت های سفت و سخت در تعدادی از ساکنان که می توانید با استفاده از امکانات در هر زمان داده شده همراه با ارائه پیشرفته خدمات تمیز کردن و تمیز کردن محصولات برای ساکنان به استفاده از خود را. هر دو مشروع تصمیم گیری بسته به ماهیت جامعه و تسهیلات خود را.

برای مناطق مانند استخر و شما ممکن است قادر به ترک آن امکانات باز در حالی که الزامی سخت اجتماعی فاصله (به عنوان مثال با قرار دادن استخر صندلی حداقل 10 فوت از هم جدا) و یا اگر جامعه ناهارخوری, امکانات, جدا کردن جداول توسط چند فوت است.

دوم جوامع ممکن است بخواهید برای محدود کردن مهمان و بازدید کننده دسترسی داشته باشید. قطعا شما نمی خواهید برای جلوگیری از مراقبان و یا مراقبت های بهداشتی کارگران از بازدید از ساکنان. اما شما ممکن است بخواهید برای به تاخیر انداختن فصل ساخت و ساز و یا شاید منع اجتماعات بزرگ حتی در واحد.

در نهایت باید جوامع پیش بروید خود را در اجلاس سالانه و انتخابات ؟ من فکر می کنم وجود دارد یک بحث خوب است حتی اگر این قانون به صراحت اجازه می دهد آن را به محدود کردن فرد دسترسی در نشست سالانه.

رای دهندگان هنوز هم می تواند ارسال برگه های رای خود و سپس همه از شمارش انجام می شود در مقابل یک ویدیو آنلاین غذا تنها با چند داوطلب.

یا این جلسه به سادگی می توان به تعویق افتاد به یک تاریخ در آینده به خصوص در جوامع که در آن انتخابات بود و نه مورد نیاز است. به نظر من این یکی از آن زمان ما نیاز به رسمیت شناختن است که این قانون را به حساب هر شرایط ممکن و خطر در حال اجرا گرفتار قانون هرحال افراطی خطر ابتلا به حتی یک بخش کوچک از ساکنان — ما به معنای واقعی کلمه صحبت کردن در مورد زندگی یا مرگ تصمیم گیری.

ایمن ماندن و اگر شما هر گونه سوال, لطفا درخواست خود را در انجمن وکیل برای مشاوره! اگر وجود داشت همیشه یک زمان به دنبال مشاوره در توجیه این قطعا واجد شرایط.

رایان Poliakoff یک شریک در حامی Aboud Poliakoff & Foelster دفتر هیئت مدیره گواهی متخصص در مالکیت مشترک و برنامه ریزی شده توسعه قانون است. این ستون اختصاص داده شده به حافظه از Gary Poliakoff پیشگام جامعه انجمن حقوقی صنعت مدافع خستگی ناپذیر و نویسنده رساله و کتاب و صدها مقاله است. رایان Poliakoff و گری Poliakoff در حال همکاری نویسندگان محله های جدید—مصرف راهنمای مشاع, Co-Op و هوا زندگی می کنند. سوالات خود را به ایمیل [email protected] لطفا مطمئن شوید که شامل محل سکونت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>