بارندگی موجب جاری شدن سیل در جنوب عمیق

لدگر | No comments

BIRMINGHAM, علا. — طوفان کشش در سراسر جنوب عمیق ریخته باران های سنگین در می سی سی پی و آلاباما در روز دوشنبه باعث سیل فلش که تحت پوشش جاده ها و برخی از مدارس به نزدیک است.

ده ها تن از جاده که در زیر آب در مناطق کم ارتفاع در سراسر ایالت تنسی ولی بعد از یک ساعت از باران و اتومبیل رخنه کرد و همراه آب گرفتگی خیابان ها در مرکز شهر بیرمنگام. ویدیو نشان داد بیدار ناشی از وسایل نقلیه سفر در جاده آب گرفتگی سیلی کنار یک ساختمان در یازو سیتی, می سی سی پی.

چندین سیستم مدرسه فرستاده دانش آموزان خانه اوایل به عنوان پايتخت هشدار داد بیشتر بارندگی در راه است.

بیش از 2 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در طول روز در نقاط و خدمات ملی آب و هوا گفت: یکی دیگر از 4 اینچ می تواند سه شنبه شب. پس از به طور بالقوه طوفان شدید حرکت می کند در سراسر منطقه خدمات ملی آب و هوا گفت.

ادامه مطلب: در اینجا ما دوباره. سیل در بسیاری از می سی سی پی طوفان شدید ممکن است

سیل ساعت و هشدارها و کشیده از شرق تگزاس به غرب کارولینای شمالی.

بخش هایی از این منطقه هنوز هم خیس از باران های سنگین در هفته گذشته. در شمال آلاباما برخی از آب گرفتگی جاده ها هنوز هم بسته شد از هفته گذشته هنگامی که بارش باران از روز دوشنبه شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>