مرکز شهر ملبورن هتل هیلتون ممکن است باز در فوریه; خدمه پایان 11th-داستان پشت بام

فلوریدا تودی | No comments

خدمه ساخت و ساز به پایان رسید نهایی بتن پور در بالای 11-داستان از پشت بام هتل sam peterson, تکمیل ساختار آینده $42 میلیون ملیله مجموعه توسط هیلتون هتل بوتیک در مرکز شهر ملبورن است.

و هتل پروژه ردیابی نسبت به ماه فوریه باز تاریخ است.

“ما باید یک حزب در تراس خیلی زود” جان Sfeir معاون رئیس جمهور از Welbro ساختمان پارسیان گفت: در یک جمعه “مجازی شکوه کردن مراسم است.”

انجام شده از طریق Microsoft تیم در میان COVID-19 گیر مجازی, مراسم, مشخص, سقف نهایی نقطه عطف پور که رخ داده است و صبح روز سه شنبه. مقامات شهرستان برآورد مهمانان هتل را تزریق $8.8 میلیون سال به اطراف اقتصاد و نه از جمله هزینه های مسکن.

“ما امروز در اینجا برای جشن یک قدم نزدیک تر به آوردن این نقطه عطفی هتل به زندگی در اینجا در ملبورن گفت:” نائومی Mirsky عامل اصلی از ویللو سطریت سرمایه میامی مبتنی بر توسعه دهنده.

هتل sam peterson شکل گرفتن است و در گوشه جنوب شرقی Strawbridge خیابان و Waverly Place. خارجی داربست و توری گسترش تا به طبقه هشتم و کارگران در حال نصب 123-پا بلند ساختمان بیرونی “پوست” Sfeir گفت.

هتل 156 اتاق از جمله 24 گوشه سوئیت و یک نوار پشت بام و سالن های 4,900 فوت مربع از رویداد-فضای جلسه. یک 170-فضای پارکینگ اشکال پایه ساختمان و 30 فضاهای اختصاص داده شده به پارکینگ عمومی.

در آوریل 2019 بید خیابان پایتخت رونمایی هتل sam peterson نام و لوگو در جریان یک رویداد تبلیغاتی در دروازه درایو کسب و کار پلازا. شرکت کنندگان در زمان تورهای یک مدل اتاق هتل.

بیشتر: COVID-19: جدید صندلی در فضای باز در ملبورن رستوران های ارائه شده برای کمک به بهبود

بیشتر: امیدوارم که مقامات Highline آپارتمان در خدمت به توسعه مجدد کاتالیست در مرکز شهر ملبورن

“Sam peterson” اشاره به ملبورن استرالیا شهر که الهام بخش آن Space Coast همتای نام.

یک هتل پیشگامانه مراسم در ماه ژوئن.

در طول روز جمعه مجازی رویداد Sfeir نمایش فیلم برج اپراتور جرثقیل بالابر درخت نخل آراسته با پرچم ایالات متحده در بالاترین نقطهء کشتی از Waverly Place سپس بلند کردن اجسام و مانور آن را به محل بر روی پشت بام.

داخلی فریم در جریان است در پنجم-کف اتاق مهمان Sfeir گفت.

“تا کنون این پروژه در برنامه و ما در حال پیگیری برای باز شدن در ماه فوریه است. و ما در حال هل دادن برای سریعتر باز اگر ما می توانیم” او گفت:.

Mirsky تشکر ملبورن مأموران شهرداری برای کمک به نگه داشتن این پروژه در حال حرکت در طول coronavirus بیماری همه گیر. او همچنین تشکر شرکای پروژه و سرمایه گذاران “بسیاری از آنها در این تماس امروز از سراسر جهان است.”

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>