مرکز شهر پالم اسپرینگز عرصه پیشگامانه با تاخیر قبیله اعلام

مایدزرت | No comments

بعدی روز سه شنبه برنامه ریزی شده پیشگامانه برای Agua Caliente Band of Cahuilla Indians’ هاکی عرصه در مرکز شهر پالم اسپرینگز به تعویق افتاده است.

قبیله ای مقامات روز چهارشنبه تایید تاخیر و ذکر “شرایط تخفیف” را به عنوان دلیل. یک تاریخ جدید است هنوز اعلام نشده است.

“ما عذر خواهی برای هر زحمتی این ممکن است باعث شود و نگاه به جلو به جشن با جامعه در آینده است. پیشگامانه دارندگان بلیط رویداد اطلاع داده خواهد شد در مورد به تعویق افتادن,” قبیله ای در انتخابات گفت: در انتشار اخبار در مورد تاخیر.

بلیط رایگان در دسترس است.

قبیله ای سخنگوی کیت اندرسون گفت: در پاسخ به یک پرس و جو از خورشید صحرا که جزئیات اضافی نخواهد بود منتشر شد.

یک نماینده از بلوط مشخصات گروه کاهش یافته است به نظر و با اشاره به تمام سوالات به قبیله.

قبیله و OVG لس آنجلس مبتنی بر ورزش و سرگرمی مشورتی توسعه و سرمایه گذاری شرکت در حال کار با هم در این خصوصی با بودجه 250 میلیون دلار پروژه.

10,000-صندلی ورزش و سرگرمی عرصه پیشنهاد شده است برای یک منطقه خاموش Calle El Segundo فقط در شمال قبیله مرکز شهر پالم اسپرینگز کازینو.

این انتظار به پایان خواهد رسید سپتامبر 2021 در زمان 2021-22 فصل هاکی و آن را میزبان جزئی-لیگ هاکی سهامداران جدید سیاتل NHL حق رای دادن.

نه عرصه و نه تیم های هاکی در پالم اسپرینگز یا سیاتل نام نشده است.

مقامات همچنین با استفاده از این برنامه به عنوان یک محل برای اجرای کنسرت و “نشان می دهد از بزرگترین هنرمندان جهان” به گفته جان بولتون مدیر کل عرصه است.

پوشش: قبیله می پذیرد اکثر نه همه, پیشنهادات از شهر در مورد پروژه آرنا

پوشش: پالم اسپرینگز دنبال گروه دولت فدرال و مداخله در عرصه

تیم Leiweke بلوط مشاهده موسس و رئیس اجرایی گفته است او قصد دارد به همراه چندین UFC حوادث به پالم اسپرینگز عرصه در هر سال.

بلوط مشخصات گروه همچنین در نظر دارد تا میزبان بوکس حرفه ای, کشتی, اهل all-star game و سالانه اردوگاه های آموزشی برای NHL گسترش تیم آینده به سیاتل در سال آینده.

این پروژه را پوشش بیش از 300 ، 000 فوت مربع و شامل یک مرکز آموزشی برای تیم هاکی.

برنامه که در آن کاربران را پارک و چگونه ترافیک اداره می شود هنوز در حال کار می کرد.

ساکنان منطقه ابراز نگرانی کرده اند در مورد این پروژه و تاثیر آن بر ترافیک و پالم اسپرینگز ” آتش و ادارات پلیس گفت که آنها نیاز به تقریبا 20 میلیون دلار برای تجهیزات و امکانات به خدمات عرصه به علاوه اضافی $3.6 میلیون در سال افزایش کارکنان در آغاز سال مالی آینده.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>