دکتر, کیر راجر: پالم اسپرینگز افسانه در بیشتر راه بیش از یک

مایدزرت | No comments

اولین بار, کیر راجر دیدم لس آنجلس بیمارستان عمومی شد و در اوت 1945. او یک کودک کوچک زده با فلج اطفال و او را پذیرفت.

فلج اطفال یک ویروس باعث فلج شده بود بومی برای قرن ها اما در ایالات متحده آن را به حال تبدیل شدن به اپیدمی اوج در 1940s و ’50s. هر تابستان از اولین شیوع در ورمونت در سال 1894 مادران وحشت زده شدند زیرا کودکان اغلب تحت تاثیر قرار. این بیماری رخ داده است در درجه اول در ماه جولای و آگوست و سپتامبر و آمار بدون در نظر گرفتن منطقه جغرافیایی وضعيت اقتصادی و یا تراکم جمعیت ایجاد ترس شدید. از مرگ و میر بود frighteningly بالا است. فرانکلین دلانو روزولت دچار بیماری و جان سالم به در با زندگی خود را در نهایت تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده, اما فلج شده بود و از کمر به پایین.

لس آنجلس کلی بیمارستان, افتتاح شد, در سال 1933 بود که روزولت, WPA, آثار پیشرفت اجرایی پروژه و اعمال و هنر زرق و برق دار دکو ساختمان.

کوچک کیر, راجر فقط 7 سال در اوت 1945 پذیرفته شد و قرار داده شده در یک آهن ریه است. (دستگاه بزرگ و دست و پا گیر و بسیار گران است. در دهه 1930 یک ماشین هزینه برخی از 1500 $در حدود همان قیمت خانه به طور متوسط آمریکایی. بيماران در روکشی از فلز مجلسی برای ماه ها یا حتی سال تا ظهور هواکش فشار مثبت.)

بسیاری از دیک همکار بیماران خود را به “هم اتاقی” درگذشت. بیزاری از ساعت های بی پایان دروغ گفتن در آهن ریه بود, لحظه ای شکسته شده در شنبه, زمانی که در فیلم نشان داده شده در سقف بخش است. سوگند جان سالم به درمان های جدید توسعه یافته توسط خواهر کنی از scalding بسته های داغ برای کاهش اسپاسم انقباض عضلات ستون فقرات شیپور خاموشی هر روز دیگر و تزریق گاما گلوبولین به احتمال زیاد ساخته شده از سرم اسب. او نیز جان سالم به بیماری و رفتن به تبدیل شدن به یک پزشک خود را.

کیر در شهرستان لا کلی بیمارستان در سال 1964 اما این بار به عنوان یک کارآموز فقط از دانشکده پزشکی. دیک حضور پزشک و معلم گوش و حلق دکتر بود خاک رس Whitaker, کسی که برای او آشنا از سفرهای خود به پالم اسپرینگز. (Whitaker دختر, مریم, می خواهم ازدواج Sonny Bono و رفتن به انتخاب شود در حق خود او به کنگره است.) و در دهه 1970 به پسر بچه کوچک که تا به حال جان سالم به فلج اطفال شد رئیس اقامت در پزشکی در بیمارستان که در آن زندگی او در امان است.

کیر سر به صحرا پس از اتمام اقامت خود به تمرین پزشکی تبدیل شدن به یک متخصص قلب و عروق برجسته. دکتر, کیر راجر بود جالب تر و متنوع زندگی بیشتر در این جالب ترین و متنوع محل.

پدربزرگ مادری او جی one green planet, بنیانگذار شهر بانک ملی خریداری منحصر به فرد B-نوار-H در مرتع پرورش احشام در سال 1940 برای $42,000 و به زودی پس از بسته آن را به عموم مردم. آنجا بود که نوه اش, کیر, امر یادگیری به سوار شدن و تحسین واقعی roping کابوی, کاوش باز و گسترده کویر گستره. (حدود سال 1950 کیر کشف کابوت را Eagle Nest کابین ترشح شده در میان کوه crags. او در لگد درب و نگاه به اطراف در فراغت قرار ملاقات absconding با یک پشته از سوابق.)

بیشتر: فرانک و سرخ کرده وبرشته بنت ‘متفاوت و مفید’ کمک به زندگی در پالم اسپرینگز

بیشتر: دره عمیق و باریک باشگاه های کشور: نیویورک سازنده بوریس Gertzen بی سابقه ای هدیه به پالم اسپرینگز

بیشتر: آفتاب در کویر

بازگشت به طور مداوم بیش از دو دهه آینده به پالم اسپرینگز در سال 1971 دکتر راجر شروع به کار در صحرا بیمارستان وجود دارد و در مقابل سالن بزرگ بود برنز پلاک فهرست اصلی بنیانگذاران و خیرین از جمله پدر بزرگ خود را, Jay, one green planet. نوه اش, دکتر, کیر راجر در نهایت حضور در بيمارستان در Coachella Valley: صحرا Indio/JFK و آیزنهاور.

در سال 1973 چشمه آمبولانس شرکت آماده شد برای شروع پیراپزشک سرویس برای اولین بار و متخصص قلب و عروق دکتر کیر راجر توافق به نظارت خود در اولین اجرا به نقد و توصیه آنها. او تماس بگیرید و آمبولانس او را برداشت تا در راه خود را به یک اورژانس است. پلیس در حال حاضر وارد یک خانه کوچک در جنوب پالم اسپرینگز. در آن زمان هیچ یک از روت در احیاء احیاء قلبی ریوی. بیمار در اتاق خواب طبقه همسرش گزارش او شده است بی توجه بیش از 10 دقیقه است. او اغماء بدون نبض یا فشار خون. خود دانش آموزان متسع شده بودند. او مرده بود.

تازه ضرب امدادگران و متعدد افسران پلیس خیره شد دکتر راجر فکر آن زمان برای تماس با پزشکی قانونی. کیر تصمیم به گرفتن این فرصت را به آموزش برخی از CPR. تزریق اپی نفرین به طور مستقیم به قلب بیمار است و تلاش ابتدایی و حجیم ضفبرلترس او شوکه بیمار احیای او. تمام خدمه از امدادگران و پلیس حیرت زده شد و دکتر راجر heroics در resuscitating بدیهی است که یک فرد مرده شد مسائل از افسانه های محلی.

او نامی از 56 سال زندگی حرفه ای در صحرا شامل مراقبت و یا cavorting با برجسته ترین کویر ساکنان و بسیاری از افراد مشهور از جمله الویس والتر آننبرگ, جنیفر جونز, دیوید جانسن, Red Skelton, استیو مک کوئین و سوفیا لورن.

در طول راه, کیر در خدمت به عنوان یک سبز کلاه بره سرباز چترباز در جنگ ویتنام زخمی شد درآمد بنفش قلب و یک ستاره نقره ای. او توضیح می دهد که “برجستگی در جاده” همراه با فلج اطفال, خود, جنگ با سرطان برخی از 14 عمل جراحی موتور سیکلت تصادفات و تصادفات ماشین در خود خاطراتی از زندگی در کویر. پس از برخی از 600 ساعت پرواز او سقوط یک هواپیما او خلبانی در سال 1978 پس از قابل توجه سرپا نگه داشتن در فرود. او کوه بالا رفت. ویتنی دو بار زد ماراتن, بازی های برگزار شده بسیاری از تنیس و چتر نجات 11 بار از کاملا خوب نظامی هواپیما. در همه زمان ها, روش سوارکاری با اسب. از طریق سال کشیدن اهریمنی hijinks و همه شیوه ای از شجاعانه escapades با کابوی رفقا.

خوشبختانه, کیر, نوشته شده است, یک کتاب, به عنوان جذاب به عنوان نویسنده آن و پر از قصه های واقعی به عنوان شگفت انگیز به عنوان هر چیزی مصرانه خواست تا با بهترین نویسندگان داستان. بیمار محرمانه و وکلا جلوگیری از توزیع گسترده آن در حال حاضر, اما روزی آن خواهد بود “محرمانه” و قابل توجه ماجراهای شناخته خواهد شد برای آیندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>