چشمگیر کویر مینیاتور شکوفایی بدون معمول ترافیک پا

مایدزرت | No comments

در میان تجزیه گرانیت شوی که تخلیه تمام محدوده اطراف Coachella Valley پرتره در مینیاتور. آنها اغلب به دور بماند در میان خارپشت در شکوفه و در حالی که نارنجی جهان, گل خطمی تسلط بر تپه ها و زرد brittlebush است گل در همه جا. این بزرگ گل زرق و برق دار است که همه ما می دانیم و عشق است. شما می توانید آنها را از اتومبیل خود را و یا یک دنباله بیش از حد. اما آنچه در این چند هفته گذشته و تاکید بر این است که برخی از کوچکترین چیزهایی که در زندگی می تواند دراماتیک ترین.

بدون آزادی به پیاده روی در این سال من باقی مانده اند در خانه در Morongo دره. آن را ترک کرده است من با زمان بیشتری را در این “امن” فضاهای چون من نمی تواند پوشش بسیاری از زمین. که در آن من می توانم, من نشستن بی سر و صدا برای لذت بردن از هوای آزاد و آفتاب بعد از باران. آن است که در اینجا من در بر داشت یک پادشاهی در مینیاتور که من به عنوان روشنفکر به اهمیت آنها در صحرا محیط زیست و آسیب پذیری خود را به ترافیک پا.

در باد می وزد مکان شما به راحتی می توانید درک کنند که چرا این گل آغوش زمین است. استراتژی خود را به باقی می ماند در سندی gravelly تجزیه گرانیت کمی افسرده می شوی و یا مناطق حفاظت شده توسط پوشش گیاهی berms و سنگی رخنمون. آنها به بیش از رها مسیرهای پیاده روی و جاده ها در این صحرا که در آن زمین مناسب است. دانه تسلیم در سال گذشته از جریان آب هستند و به راحتی جوانه زدن در این مدت طولانی مرطوب بهار به نظر می رسد به مراتب دیرتر از همیشه قبل از. آنها ممکن است هنوز هم به طور فعال در حال رشد هستند و در نتیجه بسیار آسیب پذیر است.

من بمب چگونه بسیاری از گیاهان را می توان در حال حاضر توسط یک تک آهنگ? زمانی که دنباله دار خاموش, من به دنبال در هر بوته در حالی که دیگران که عشق مناظر در حال دنبال کردن و بالا. به عنوان یک نتیجه, آنها به سادگی بی خبر از همه مینیاتور که در حال خرد. که ضرب توریستی هجوم هر سال برای دیدن وحشی و معلوم می شود که چرا رفتن دنباله دار است که پس از آسیب رساندن به اکوسیستم کویر.

در شرکت مختلط می بینم بسیاری از این مینیاتور اغلب با رنگ بنفش گل چیا که زود است و قد بلند. این به طور معمول در ترکیب توده ها با Bigelow را coreopsis (Coreopsis bigelovii), نیکل-اندازه زرد گل افتاب گردان بالای یک راست نازک ساقه های لخت. آنها سالانه و جوانه زدن تحت همان شرایط. می ایستد از این مادر تا شش اینچ یا بیشتر در ارتفاع بسیار کمی مقاومت در برابر باد به طوری که آنها می تواند به افزایش گل های خود را به خوش آمد می گوید بیشتر گرده.

شاید بهترین زمین-بغل کردن و یا مینیاتوری است والاس پشمالو دیزی (Eriophyllum wallacei) است که شیرین ترین گیاه کمی شما را پیدا کنید. گل ها تقریبا یکسان به Bigelow را coreopsis اما ساقه کوتاه برگزار شد و در چمباتمه زدن فازی گیاه بزرگتر از کف دست خود را در بلوغ. نهال جوان اند اما یکی کوتاه بنیادی صدر با تک گل. اینها در این سال جدید نهال به همراه داشت توسط پدر و مادر گیاه نزدیکی از محصول سال گذشته از دانه.

اگر شما خوش شانس شما کشف بنفش مات (Nana demissum) در میان این نیز هر چند آن نادر است. قرمز روشن گل برگزار راست بالا را به این موضع در بلوم اما قبل و بعد از آنها تقریبا نامرئی است. این زیبایی من امیدوارم که هر کس به نظر می رسد برای هیچ کدام را پایمال شود همراه با فراوان تر coreopsis.

در rockier نقاط این همان سونورا و موهاوی جوامع گیاهی به دنبال ستاره کویر (Monoptilon bellioides) با آن سفید بابونه برجسته تر اشاره گلبرگ از coreopsis. نمایش سفید, شکوفه, این عکس های فوق العاده زمانی که وجود دارد این است که چوب های قدیمی و جالب سنگ ها که به نوعی برای آنها.

در نهایت موهاوی خورشید جام (Camissonia campestris) است که در واقع یک پامچال. زرد چهار گلبرگ گل متقارن و برگزار نازک و درهم و برهم سرچشمه می گیرد. بیش از حد اغلب به اشتباه برای علف های هرز به دلیل این عادت آنها از دست رفته در میان کویر قاصدک قریب به اتفاق آنها ظریف و زیبایی است.

اگر و هنگامی که شما به عقب بر گردیم به کویر به خاطر این میکرو-زیبایی و فکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما خاموش گام نوین به ویژه که selfie یا عکس کامل. عاشق کویر و تمام است که در آن نه کمک به کاهش آن به عنوان زمین شکننده است آن گل زودگذر و هنگامی که آسیب دیده است بنابراین بسیار به کندی بهبود می یابند…اگر در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>