Dringk سیل اثرات خدمات و تلاش برای خدمت به مشتریان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مایدزرت | No comments

جاری شدن سیل تحت تاثیر یک رانچو مایراج رستوران بود که در میان اولین برای ارائه takeout سفارشات بنابراین مواد غذایی را می توان به راحتی در دسترس در طول پناهگاه در محل روز به روز است که در حال حاضر هنجار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

جدید وعده های غذایی نمی تواند آماده شود و پس از آب پشت سر هم به Dringk رستوران و نوار آشپزخانه و آسیب دیده مواد غذایی قبل از خیساندن دیگر بخش های کسب و کار سه شنبه شب.

“آن را به معنای واقعی کلمه فقط ظهور از هیچ جا” مالک Kurt گاردنر گفت. “آن یک ظرف غذا بود.”

Coronavirus موارد: در اینجا این است که چگونه بسیاری از موارد گزارش شده در شهرستان ریورساید

Coronavirus: این پالم اسپرینگز-منطقه رستوران را تحویل takeout

او گفت: به علت جاری شدن سیل و خسارت برآورد کرده بود و در عین حال به شناسایی چهار شنبه. Dringk خواهد شد در حال حاضر تحت یک گسترده تمیز, با توجه به تاکید بر حفظ محیط بهداشتی به خصوص در این زمان.

“ما را به ایمنی و بهداشت بدیهی است که با COVID-19 سناریو بسیار جدی” گاردنر و افزود: مشتریان باید بازدید Dringk وب سایت و صفحات رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی در زمانی که و چه مواد غذایی در دسترس است.

به گسترش این کلمه در مورد جاری شدن سیل مشتریان را به رسانه های اجتماعی برای کمک به تجمع حمایت از Dringk و برای پیدا کردن راه هایی برای آن را به ادامه به ارائه وعده های غذایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“آنها کمک کرد هر کس دیگری در طول یک دوره خشن و آنها سزاوار نیست این استرس اضافه شده گفت:” پالم اسپرینگز ساکن نانسی حواصیل 67 که خانواده دستور سوپ از Dringk در دو نوبت در ماه گذشته. “این نه اغراق بگویم ما واقعا به آنها نیاز دارید در حال حاضر است.”

این رستوران تا به حال ارائه شده است وعده های غذایی پس مارس 16 بعد از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد مردم را به ماندن در خانه برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

او همچنین دستور رستوران به خود را بر روی سایت مناطق خوردن به حفظ اجتماعی فاصله و بسیاری از آنها با توسل به takeout-تنها و یا عملیات تحویل است.

Dringk شده است فروش غذای آماده وعده های غذایی را برای مشتریان به گرما یا یخ در خانه و صدها نفر از مشتریان را با اتکا بر کسب و کار گاردنر گفت.

تجهیزات قابل استفاده است و هنوز هم وجود دارد تامین مواد غذایی آماده از جمله لازانیا, beef stroganoff و بادمجان پارمسان.

“این چیز مثبت,” گاردنر گفت: سالم اقلام است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>