غرق شدگی هنوز هم رخ می دهد در طول قرنطینه; در اینجا این است که چگونه به آماده

فلوریدا تودی | No comments

بودن در داخل و اطراف آب همواره به عنوان رتبه برخی از محبوب ترین فعالیت های در طول تابستان در ایالات متحده آمریکا است که قطعا درست در ایالت فلوریدا.

ما به رخ کشیدن برخی از بهترین سواحل waterparks و استخر و بیش از یک میلیون مسکونی استخر.

درک و استفاده از ایمنی در آب و غرق شدن اقدامات پیشگیری مهم تر از همیشه.

فلوریدا تمایز ناگوار پیشرو کشور در غرق شدن و مرگ و میر. در حالی که غرق در رای بالاترین است برای کودکان زیر 5 سال, آن است که علت مرگ تصادفی برای مردم در تمام سنین است.

در 2018, 408 نفر از غرق شدن در فلوریدا — و این را شامل نمی شود کسانی که غرق شدند در حالی که قایق رانی.

از آنجا که اقامت در خانه سفارشات ناشی از کوروناویروس صادر شد در اواسط ماه مارس 11 کودکان زیر سن 5 نفر از غرق شدن در فلوریدا.

در همه آنها به جز یکی از آن موارد کودک رو به یک مسکونی, استخر, غیر قابل تشخیص توسط اعضای خانواده است. آن بود که در طول زمان شنا.

غرق شدن پیشگیری است که بر اساس یک مفهوم شناخته شده به عنوان آب شایستگی است که در مورد داشتن “آب فراست” مهارت آب و دانستن اینکه چگونه به کمک به دیگران.

“خوشبختانه اکثر غرق شدن موقعیت می تواند اجتناب شود با برنامه ریزی خوب بودن آماده شده و با استفاده از آب فراست می گوید:” دکتر پیتر Wernicki عضو صلیب سرخ آمریکا علمی شورای مشورتی و صندلی از آن آبزیان از شوراهای فرعی و ساحل Vero جراح ارتوپدی. “آب فراست به معنی دانستن خطرات در اطراف آب و نحوه کاهش این خطرات.”

هیچ کس می تواند با اتکا به جلوگیری از غرق شدن است. صلیب سرخ آمریکا دایره پیشگیری از غرق شدن به تشریح لایه از حفاظت است که ضروری است:

• ارائه و توجه مداوم به کودکان شما در حال نظارت و یا در نزدیکی آب.

• حصار استخر و چشمه های معدنی کافی موانع از جمله چهار طرفه شمشیربازی.

• یادگیری شنا و آب-ایمنی مهارت های زنده ماندن.

• کودکان بی تجربه شناگران و همه boaters باید wear U. s. Coast Guard-تایید زندگی کت.

• * * * همیشه شنا کردن در یک lifeguarded منطقه است. مسکونی و استخر همیشه اطمینان حاصل شود که وجود یک فرد بالغ به طور فعال نظارت بر هر گونه فعالیت در آب است.

آب صلاحيت شامل حال قادر به انجام این مهارت ها به منظور:

• پله به آب بیش از سر خود را.

• بازگشت به سطح و سپس تاسیسات آب و یا شناور برای یک دقیقه.

• چرخش در یک دایره کامل.

• شنا حداقل 25 متری.

• خروج آب است. اگر در استخر, خروج بدون استفاده از نردبان.

“کودکان و بزرگسالان باید درس شنا حداقل تا زمانی که آنها می تواند رسیدن به آب صلاحيت در هر محیطی آنها در حال شنا در,” Wernicki گفت. “در حال آب صالح در یک محیط مانند یک استخر به این معنا نیست که شما صالح و سالم در محیط های مختلف مانند اقیانوس است. مهم است به درک که حتی با مهارت شنا هیچ کس تا کنون غرق-اثبات است.”

آب صلاحيت همچنین شامل دانستن چگونگی واکنش در شرایط اضطراری. غرق شدن یک فرد دارای بیشترین شانس بقا اگر مراحل در زنجیره ای از غرق شدن بقا به دنبال دارد:

• شناخت علائم از کسی که در مشکل در آب و تماس برای کمک.

• نجات و از بین بردن آن شخص از آب — بدون نیاز به وارد کردن آب و یا قرار دادن خود در معرض خطر مانند رسیدن و یا پرتاب یک شی.

• تماس با خدمات اضطراری پزشکی (9-1-1) برای دریافت کمک در راه است.

• شروع CPR.

• با استفاده از یک AED (اگر در دسترس است) و سپس انتقال مراقبت به حمایت از زندگی پیشرفته.

در حالی که انتظار برای شنا کردن برنامه دوباره باز صلیب سرخ ارائه می دهد این منابع برای کمک به مردم در تمام سنین تبدیل به آب هوشمند!

آب ایمنی برای پدر و مادر و مراقبان یک دوره رایگان آنلاین است که با تمرکز بر توسعه آگاهی از خطرات ناشی از غرق شدن و چگونه برای به حداقل رساندن این خطرات به خصوص برای کودکان است. در حدود 20 دقیقه آن را می آموزد پدر و مادر و مراقبان در مورد ایمنی آب مشترک محیط و شرایطی که کودکان بیشتر در معرض خطر غرق شدن است.

فعالیت ها و منابع در redcross.org/watersafetyforkids کمک به پدر و مادر و مراقبان آموزش ابتدایی در سن مدرسه کودکان در مورد ایمنی آب. این سایت جدید امکانات Longfellow نهنگ که راهنمای آنها را از طریق هشت ایمنی با موضوعات تصویری بخش فعالیت های ورق و آزمونها.

صلیب سرخ شنا یک برنامه رایگان برای موبایل است که ویژگی های غرق پیشگیری و واکنش اضطراری, اطلاعات, از جمله:

• آب ایمنی محتوا برای صفحه اصلی استخر, سواحل دریاچه ها و رودخانه ها.

• فیلم های آموزشی با سکته مغزی عملکرد نمودار و پیشرفت ردیاب.

• کودکان و نوجوانان بخش با ویدئوها از ما Longfellow نهنگ قصه های برنامه با پیگیری فعالیت های است که والدین و مراقبان کودکان و هم می توانید انجام دهید.

بازدید redcross.org/watersafety برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به همه از این منابع است.

کانی هاروی مدیر آبزیان Centennial ابتکار برای صلیب سرخ آمریکا.

برای اطلاعات بیشتر

Redcross.org/watersafetyforkids: https://www.redcross.org/get-help/how-to-prepare-for-emergencies/types-of-emergencies/water-safety/water-safety-for-kids.html

Redcross.org/water ایمنی: https://www.redcross.org/get-help/how-to-prepare-for-emergencies/types-of-emergencies/water-safety.html

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>