خشک آب و هوا به ارمغان می آورد بالقوه برای بیشتر آتش سوزی در فضای Coast, آب و هوا مقامات هشدار می دهند

فلوریدا تودی | No comments

ماموران آتش نشانی تحت نظارت بقایای 10 هکتار آتشی که از طریق یک برس سنگین در منطقه گرانت-Valkaria بیش از آخر هفته به عنوان آب و هوا مقامات هشدار داد افزایش خطر آتش سوزی برای بروارد.

Brevard County آتش نجات خدمه در پاسخ حدود 4 بعد از ظهر شنبه به یک حرکت سریع پوشش گیاهی آتش. مقامات به دنبال گزارش این آتش سوزی آغاز شده و با آتش بازی احتمالا مجموعه ای خاموش در نزدیکی 4000 جلوگیری از Adkins خیابان.

آتش سوخته و به شب قبل از آن به طور کامل موجود مقامات آتش گزارش شده است. براش آتش نیز به عنوان گرمتر از معمول درجه حرارت در ادامه به پتو مرکزی فلوریدا کاهش رطوبت از پوشش گیاهی است.

“آن خشک شده است, حتی برای ما فصل خشک گفت:” اسکات کلی یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن. بروارد را در فصل خشک به طور معمول به پایان می رسد اواسط تا اواخر ماه مه.

به تاریخ بروارد دیده است 3.31 اینچ از بارش باران در سال است که 4.56 اینچ زیر نرمال کلی گفت.

درجه حرارت باقی می ماند در پایین-به-اواسط 80s برای بسیاری از مناطق ساحلی همراه فلوریدا شرقی خط ساحلی. کلی گفت: می تواند وجود داشته باشد شانس اندکی از نور باران در روز سه شنبه به یک جبهه هوا حرکت می کند از طریق این منطقه است. “این می تواند یک کمی شانس شاید حدود 30 درصد” کلی اضافه شده است.

Brevard County صادر شهرستان گسترده رایت بان کی مون روز جمعه. شهرستان و سازمان های دولتی شده اند انجام کنترل سوختگی در wildland مناطق برای جلوگیری از سوخت به صورت بالقوه براش آتش سوزی.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>